• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
:slight_smile: nojo no, to v podstatě dělám i kvůli zákazníkům abych jim dovedla poradit a doporučit to co hledají, čím víc toho přečtu, tím líp :slight_smile:)
31. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
no to je jasný....:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
jj semy sem zase v práci :frowning2:
jinak mam do sedmy do večera ted budou za chvilu plánované příjmy tak bude co dělat
31. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
tak snad ti to uteče :slight_smile:...
31. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
no jo bude muset a zitra mam noční ještě to už tu padnu ale na čenich:slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
uf tak jsem po obědě, ty čínani tam vařej nehorázně velký porce, uf....
31. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak mu jdeme obědvat a pak jedem k našim..tak papááá..ať vám to utíká v práci :slight_smile:
31. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj holky, tak já ještě pracuju..nestíhám dočítat.. Zítra tu taky nebudu, tak Ali v 18:45 před trampoškama budu.. Dělala jsem teď výkaz a za poslední týden mam odpracováno skoro 80 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2009 v 00:26  • Odpověz
Ahojik holky teda Ardi ty teda valčíš s tou praci takto dlouho pracovat :frowning2: ja sem dnes doma ale jdu jestě na nočni a zitra volno a pak dva dny seminář v Harrachově bleee vubec se mi tam nechce a to tam jedu se svoji staniční pěknou kravkou mimo jine :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky, já mám dnes taky volno :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojky holky...tak vy si dnes užíváte volno...ale zasloužíte si ho..jste makali o víkendu...
a medi co?..už je ti dobře?

ardi teda ty jsi nějak moc pracovala ne?
1. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:
Semy, jj, trošku víc, jsem zvyklá na tak na 10 hodin týdně :grinning: Ale zdá se, že všechno stihnu a užiju si dovču bez nervů :slight_smile:
Ali, já vim, byla jsem v Nise a koukala, jestli jsi v práci a nebylas :slight_smile: Chvilku jsem uvažovala, že dneska zrušim hopsání, abych všechno stihla, ale jdu, prostě půjdu zase spát pozdě no
:slight_smile:
Stáni, tak to nic moc výlet co.. ale v Harrachově je pěkně, tak třeba to bude ok :slight_smile:
1. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky tak ja sem ted byla u taty a pak jedu do lbc kolem pul 4 vyzvednu manžu a jedem si domluvit tu dovču vyzvednout papíry aty :slight_smile:
semy noo dobře je mi tak nejak divně nevim čim to je stále utahana když ležim tak je to ok ale jak ne tak sem hned ztahana a ješzě dnes ta noční bleee :frowning2:a mam ji s ošetřovatelkou to se mi vubec nelibi to budu vše muset dělat ja a zosdpovědnost jen na mě doufam že budou všici v poho :slight_smile:
ardi no výlet nic moc to maš pravdu ale snad to přečkám :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
teda já tu dnes přežívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..už aby bylo pět hodin....totálně mě to neba a od včera mě bolí v levém třísle..sice je to dneska lepší ale žádná sláva......
1. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
medi tak snad tě to neskolí a nelehneš s nějakou chřipkou..

ardi ty už se pomalu chystáš na dovču ne?....
1. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
no semy doufejme že ne :slight_smile: dneska je venku docela pěkně tam sedim venku a čtu si
1. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
no za sklem to vypadá dobře...ale na odpoledne zas hlásili nějaký deště..ale mohlo by zas být teplíčko....
o víkendu chceme jet stanovat asi na Mácháč, tak doufám že bude pěkně...
1. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
medi ty teda zítra asi nepůjdeš na trampošky vi´d..když budeš po noční...asi to ntenhle týden nechám být..
1. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
holky tak hezký zbytek dne....jdu to tu povypínat a pozavírat...půjdeme se aspoň trošku projít..a´t si užijeme čerstvého vzduchu :slight_smile:
1. čer 2009 v 16:49  • Odpověz
ahoj Ardi, tak večer se tam sejdeme před tím ju?
1. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
a tobě semy přeju pěknou procházku a medvidku ty pěkně čti :slight_smile: já dneska nějak nemám na koníka čas :slight_smile:
1. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tak zase v práci.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsme se krásně prošli okolo přehrady, cestou jsme trochu odbočili do Kauflandu a koupili jsme si nanuka.....hezký večer byl..:slight_smile:..večer bylo příjemně :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:06  • Odpověz
ahoj holky, tak já už jsem taky v práci....
2. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
ahoj Ali :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:43  • Odpověz
teda nějak jsem včera jela na trampoškách naplno a bolí mě vnitřní strana stehen a a břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: a chytla se mě nějaká rýma, bléééé
jak ti to utíká v práci?
2. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
mě to práv vůbec neutíká a sere mě to tu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..já se tááák těším až odsud vypadnu....
2. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
no a o změně zaměstnání neuvažuješ? :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
ali kdyby jsme se nesnažili o mimčo tak už jsem pryč....ale před mateřskou odcházet..to bych zas byla blázen...a já hci zůstat doma co nejdřív...tak okolo 3-4 měsíce...tady už s tím počítají...
2. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
jááá mááám hlad, si asi půjdu něco koupit...
2. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
ale to že už rok se těším že odsud vypadnu...snad kdybych před rokem věděla že budu čekat ještě tak dlouho tak jsme předtím změnila...ale jako nastupovat někde s tím že hned jak to půjde bych šla na mateřskou..to ne...navíc ty peníze co mám teď bycvh na začátku asi nedostala...
2. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.