• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no je to pochopitelný, jen že prostě nevíš kdy se zadaří tak mě by asi strašně ubíjelo chodit někam kde mě to štve, musí to bejt na hlavu docela
no tak musíme držet palce at otěhotníš co nejdřív :slight_smile:)
2. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
ubíjející to je...ani nevíš jak....ta představa že už před rokem jsem si myslela že za chviličku budu pryč....a pořád nic...
dík...za palečky :slight_smile:

co jsi si koupila k jídlu?
2. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
jen v pekařství housky a jahodovou taštičku, no jak říkám mě by to asi hodně deptalo dělat něco co mě neba...
2. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
teď je trošku lepší období..ale loni na podzim to bylo šílený..jsem chodila domů hotová z toho všeho...že tu musím sedět s kolegou kterýho nesnáším...atd atd....ale co nadělám...kde bych teď hledala práci..a i ty peníze bych nidke neměla a tím pádem pak i mateřskou i tu nemocenskou o dost nižší....kdo mohl předvídat že tu budu ještě tak dlouho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
já mám dneska k obědu obalovaný celer..jsem si večer dělala... :wink: ..za chvíli si půjdu ohřát...
2. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
brrr tak to je snad jedno z jídel který opravdu nesnáším :grinning:
2. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
:grinning: ..tak to já miluju :grinning: :grinning: ...jsem si udělala i na zítřejší oběd :grinning:
2. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
brrrrrrrrr :grinning: no každej sme nějakej :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
ha ted mi doteklo že ve čtvrtek jedu na gyndu, to uteklo to je děs
2. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
ali "doteklo" :grinning: :grinning: :grinning: ...toje dobrej výraz :grinning:
a co máš v plánu na gyndě?...nějaký vyšetření?...
2. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
no po půl roce cytologie hlavně, měla jsem minule špatný výsledky tak ted to snad bude ok, no a nechám si napsat doporučení na vzšetření průchodnosti vejcovodů a pak po ms tam na to půjdu no,nechce se mi ale aspon pak budu mít klid
2. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
a půjdeš na normální laparku nebo jen to tím plynem nebo jak to dělají?
2. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz
jen na ten ambulatní zákrok, HSG, napustěj mi kontrastní latku do vejcovodů přes čípek a pod rentgenem se to prohlíží, no prej to nic příjemnýho není...
2. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz
no já jak byla na laparce tak tam přišla holka co jí to dělali..ona se teda s náma nebavila..ale přišla, chvíli ležela, pak pro ní přišli a pak se vrátila tak nevypadala moc dobře.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale to přežiješ..neboj...:slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
no ono záleží na tom jestli průchodný jsou nebo jestli jsou tam nějaký srůsty nebo tak, tak to pak o to víc bolí, no jak řikám, nechce se mi na to, ale půjdu at mám klid :wink: uvidíme
2. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
aha, tak to jsem nevěděla...tak snad to budeš mít v pořádku...:slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
no jo však uvidíme :slight_smile: stejně tam můžu až po ms tak je ještě nějakej čas, jestli to zas dostanu jako minule 48DC tak je česu mraky :grinning:
2. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
teda to je číslo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a teď jsi kolikátý den?
2. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
no ted jsem to zrovna počítala a jsem 23DC
2. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
až do teď jsi to počítala? :grinning: ..ne dělám si srandu...vím že ne .-)

no tak to máš oravdu ještě čas :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
mám tady ted práci :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
jasně..v pohodě...jsem to pochopila :wink: ..jen si dělám srandičky :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
já za půl hoďky konečně mizím :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
já dneska v půl šestý asi vypadnu :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
tak já mizím..tak ať ti to uteče..ahojky :slight_smile:
2. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám vás dočíst, tak se jdu jen rozloučit. Ještě nemam ani zbaleno a v půl 2 jedem na letiště :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mějte krásný týden, papa
2. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Ahoj holky :slight_smile:
Ardi tak si to na dovče hezky užiˇjte a vraťte se už ve třech,budu držet palečky,pa pa :wink: :wink:
2. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
DObré ranko... :slight_smile:

dnes mám krááátký pracovní den jenom do jedenácti a pak jedeme do Prahy do ikey nakupovat kuchyň :dizzy_face:
3. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojik holky tak jakpak se mate??ja měla jet na ten seminář do Harrachova ale nejak se mi nechtlěo tak sem se na to vyprdla no ale přišla sem o šest bodu ale to neva :slight_smile:
3. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
ahojky holky, tak já jsem nějaká mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: před chvílí jsem teprv vstala
3. čer 2009 v 10:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.