• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
a na denní nebo na noční? jo a kdy půjdeš zas na trampošky? já jdu v pondělí, dřív mi to nevyjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
na denni no na trampošky nevim kdy pujdu sem ted skoro obden v práci a mam toho dost na práci i doma :frowning2:
4. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
nojo tak to neva, jen se ptám....
4. čer 2009 v 18:40  • Odpověz
:slight_smile: jo jinak čtu to stmívání a je to doooost dobrá knížka :slight_smile: se od ni nemužu odtrhnout :slight_smile: a tamty další díly navazuji tady na tu knížku nebi ne??
4. čer 2009 v 18:46  • Odpověz
jojo je to pokračování, a nejhustší je ten čtvrtej, kdybzs chtěla tak ti je můžu vzít na sebe a měla bys je se slevou....
4. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
tak ju a maš všechny zbyle dily??teda jsou to ještě tři ne?
4. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
jojo máme tady všechno a doobjednáváme takže nehrozí že se vyprodají....
4. čer 2009 v 18:50  • Odpověz
tak mi kdyžtakna sebe vem tři zbyle dily prosim a pisni mi kolik to bude státi kdyžtak po víkendu a mohli by jsme po vikendu zajit na kafíčko a něco dobrého a ty bys mi je přinesla a nebo bylch se za tebou mohla stavit vpráci ju?
4. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
jop určitě, a na kafíčko bysme se mohli někde sejít třeba i všechny jestli se domluvíme :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
no tak ju takm užem třebanekdy v tydnu hm??a jsi hodná moooc děkuji
4. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
no mám na to 30procent dolů tak mi ty zbylý tři vycházejí na 765Kč za všechny
4. čer 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak to je super tak jak by sme se dohodli že se nekde sejdem tak bys mi je mohla vzit a ja to je hnedka zaplatím ju?
4. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
jop určitě, to není problém :slight_smile: akorát musíme vymzslet kdy se sejdem :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
no tak ja nevim jak by se ti to hodilo?
4. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
no pondělí mám volno a úterý mám odpolední a pak mám ranní do pátku :slight_smile: jo a jinak by tě stáli 1137Kč sem to ted počítala :slight_smile: brr obludy drahý, ale stojej za to
4. čer 2009 v 19:32  • Odpověz
autor
Ahoj holky,musím vás jít taky pozdravit,aby jste si nemyslely,že na vás kašlu a nebo,že se pořád tulíme :grinning: ,i když by mi to nevadilo :wink: .Koukám,že obchodujete jo?Teda dneska je tam zima,hrůza,jak na podzim co?
4. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
ahoj sluni, tak co nového jestli něco je? jo a venku je pěkně fujtajblově
4. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Holky,je možný,abych měla dvakrát za cyklus ovulaci?měla jsem jí 26.5.,dle pozitivního testu a teď před dvěma dny opět byl test krásně silně pozitivní.Je to normální?Doktorka mi to dle ultrazvuku také řekla,že je tam opět 17mm folikul,který zřejmě již praskl,neboť mě bolí dost stále na pravém vaječníku.Vzala mi krev,zda nemám nějaké cysty a vše je dobré.
4. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
autor
ahoj ali. :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:45  • Odpověz
no je to možný, někdy se to stává, sice málo ale stává :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
autor
a je možný i při té druhé tedy otěhotnět?nikdy se mi toto nestalo,tak se tak blbě ptám :wink:
4. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
no jistě, prostě je to normální ovulace takže šup šup do pelíšku :slight_smile:)
4. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahoj sluni take si myslim že je to možne a třeba budeš těhule :slight_smile:
Ali tak to od tebe budu mit slušnou slevu teda tak maš u mě něco dobrého až na něco pujdem děkuju :slight_smile: no jo drahe jsou ale která knížka neni ale fakt stoji za to ja bych mohla ve čtvrtek to mam volno !
4. čer 2009 v 19:52  • Odpověz
autor
v pelíšku jsme teď dost často :slight_smile: :wink: ,no četla jsem,že ti dnes doktorka řekla dobrou zprávu,tak to je super,třeba se vám to už teď zadařilo a nebo příští měsíc určo :slight_smile: ,to by bylo skvělý.A ali,tebe taky pobolívá jakoby na tom vaječníku?mě dost,na pravém,je to nepříjemný.
4. čer 2009 v 19:53  • Odpověz
autor
ahoj medvide,no vůbec bych se nezlobila,kdyby to konečně vyšlo,ale nebudu tomu radši moc věřit,abych nebyla opět zklamaná :unamused:
4. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
no tak jo tak někam zajdem a v jbc nebo lbc? :slight_smile: a je to fakt s těma cenama, ale myslím že zrovna tyhle knížky stojej za to, já hlavně ten poslední uplně zhltala :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:55  • Odpověz
ja tuto take uplne hltám :slight_smile: no me je to jedno kde se sejdem ja se dopravit tam i tam tak jak chceš :slight_smile: a kdo se ještě přidate??
sluni neboj určo to vyjde:slight_smile:
4. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
no já bych radši liberec ale je mi to jedno vážně můžu klidně taky dojet do jbc :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
jooo anebo můžem na trampošky ve čtvrtek :grinning:
4. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
no tak klido liberec ale kde?trampošky ja asi tento tyden ještě vynechám plomin:slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.