• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
dobrá dobrá, no tak se sejdem v centru a já tě někam na kafíčko zavedu a pak pujdu na ty trampošky :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
v centru kde?ja se v Liberci nejak moc nevyznám tak třeba nekde kde to budu znát a na trmpošky tě pak mužu hodit jedu tam tudy okolo do jbc:slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
pojedeš autem? nooo tak to nějak vymyslím a kde to znáš nebo kam trefíš?
4. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj ve spolek,

my se také netulíme :slight_smile: Manžel je na služební cestě...Přes víkend jsme byli u tchyně v Brně a tentokrát to naštěstí proběhlo bez útoků a emocí :wink: Ale tuleníčko proběhlo, ale myslím, že jsem propásli ovulku, leda že by ty mršky vydržely tak 3 dny. Vypotřebovala jsem všechny testy a ani jeden nebyl pozitivní, ale podle hlenu jsem ovulovat měla. Tak uvidíme. Necháme to koňovi, ten má větší hlavu.
Já se zase vrátím, ale teď nějak nestíhám. Filip má maminkovské období, celý den ho mám u sebe, tulí se a říká máma, máma. Je to krásné, ale už si bez něj nemůžu dojít ani na záchod. :wink:
4. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
ali ja pojedu autem tak nevim znám to v centru u tesca atd a nebo hypernova
5. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Dobré ranko..tak máme konečně pátek...huráá..se těším na víkend..i dyž mě štve to počasí..chtěli jsme jet stanovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
ahoj semy no ja sem take naštvana na to počasi chtěli sme jet na sobotu na výlet do českosaskeho švýcarska a ma pršet :frowning2:ty jsi v práci??
5. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
no jasně že jsem, jak jinak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
no snad se to pak už vybere to počasí..pak snad na konec měsíce zas hlásí trošku ochlazení...
5. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
no uvidime snad bude lepe :slight_smile:
5. čer 2009 v 10:50  • Odpověz
snad....:slight_smile:

tak jsme si vymysleli práci na víkend, když padlo to stanování tak tenhle starý byt vymalujeme už tento víkend a ne za 14 dní jak jsme plánovali...tak budeme mít o zábavu postaráno..ale bude to jen bíle, tak to snad bude rychle hotové
5. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
No to ale není moc dobrý nápad to by se mi nechtělo:frowning2:
5. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
je tu někdo?
5. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj holky jste tu někter á ??Ali jak se tedy domluvime na ten čtv??
7. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
ahoj, já jsem tu :slight_smile: no tak bud se můžeme sejít ve středu města, třeba v tescu anebo v hypru, mám ranní takže tady budu asi do tří nebo tak nějak :slight_smile: jenže přes víkend se nám prodal třetí díl tak doufám že přijde zboží do čtvrtka at ti to můžu předat komplet :slight_smile:
7. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Tak mě to je jedno tak dej vedit a nejak se mužem dohodnout a sejit se kde ty chceš :slight_smile:
7. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
no mě je to taky jedno, vážně :slight_smile:) no tak si teda určuju centrum města a půjdeme tam někam na kávu ju?
7. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
a jinak hlásím že mě bolí a občas píchá v podbřišku :angry:
7. čer 2009 v 10:34  • Odpověz
centrum tedy mysliš pražskou nebo tak??
to mě mrzí že tě picha v podbřišku a maš to ted nekdy dostat??
7. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
no právě že je ještě docela brzo teda aspon u mě :slight_smile:
no bud se můžeme sejít třeba u radnice anebo dole na fugnerce u tesca( ted je to Forum) anebo třeba v Plaze, tam bys mohla i v pohodě zaparkovat :slight_smile: a myslím že třeba třetí hodina bude idealní jestli se to hodí i tobě samozřejmě
7. čer 2009 v 10:49  • Odpověz
a ty jsi dnes v práci nebo máš volno? a co u tebe už budeš mít ovu? nebo ms? nebo jak? :grinning:
7. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
no tak se mužem sejit u Forum nebo u kfc tam zaručeně trefim :slight_smile:
jinak mam víkend volno a jdu zitra do práce a v uterý :frowning2:
7. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
tak jo, tak se sejdemem před forem ju? :slight_smile: a čas teda ta třetí nebo dýl? no já mám zítra volno
7. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
jo ta třetí je v poho:slight_smile:
7. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
ok ok :slight_smile:
7. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
těšim se tak na tu třeti ju?a co ty jsi dnes v práci??
7. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz
jo jsem a už toho mám docela dost, jsem nějaká utahaná :confounded:
7. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz
to se ti ani nedivim :slight_smile: tak to tam nějak vydrž do kolika maš??
7. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
do devíti :stuck_out_tongue_closed_eyes: no už se těšim na zejtra a na trampošky, jo a kde jsi ve stmívání? už dočteno?
7. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz
no ve stmíváni sem jak musela Bella z Forks odjet pže ji chce zabít jiny upír :slight_smile: jsem z te knižky uplně nadšena a doufam že vše dopadne dobře mysliš že vam dojde ten poslední díl než se uvidime?
7. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.