• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Fuuj, venku je pěkně hnusně..chtěla jsem jít s hafanama na procházku, ale myslim, že bysme pěkně zmokli, tak se mi nechce..
23. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
to se nedivim, já budu muset jít taky se psem až dorazím domů
23. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jakýho máš hafana? :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
mám drsnosrstýho jezevčíka, takovej blázen tvrdohlavej to je :grinning:
23. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
Já měla u našich kokra, to bylo povahově asi dost podobný.. Teď máme maďarskýho ohaře a křížence dobrmana a vlčáka.. A jsou to hrozný magoři, praštěný, ale hodný :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
ten náš je taky hodnej ale taky magor, a hlavně nezapře lovecký pudy....
23. dub 2009 ve 14:56  • Odpověz
To zas náš ohař snad ani žádný lovecký pudy nemá :grinning: No už mě ukecávaj, ať jdeme ven, tak půjdem, pršet nezačalo, tak snad už nezačne..
23. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
tak papa a at nezmoknete
23. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Jé, medvide, zjistila jsem, že už jsme si jednou psali kvůli kapele na svatbu :slight_smile: Já věděla, že jsem si na beremku psala s někým z Albrechtic, ale nevěděla jsem, že jsi to byla ty :slight_smile:
Tak venku je nakonec docela hezky :slight_smile:
23. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
jojo je tam krásně jsem se byla projít se psem a pohodička :slight_smile:
23. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
ha, tak mám tam foto
23. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
Ahojky,tak jsem opět zde...tak co jste probíraly?se mi nechce dočítat :slight_smile:
23. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Jééé alienko,fotečka....no konečně :wink: .Ty jsi vdaná?můžeš nám sem dát odkaz na tvoje svatební fotky,určitě se rádi podívaj i ostatní :slight_smile: ....Já mám taky na beremku fotky..
23. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahoj sluni :slight_smile: Už jsem tvoje fotečky na beremku obdivovala, krása :slight_smile: Já tam svoje už nemám, ale jestli chcete mrknout, jsou tady: http://bitmani.rajce.idnes.cz/Svatba/
Ali, jestli někde máš fotky, tak taky ráda kouknu :slight_smile:
Koupila jsme si Carte d´or mozartkugeln, to je žrádlo, mňam :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
Sluni, tak moc jsme toho neprobraly, to bys zvládla dočíst.. :slight_smile: No ale přidala se k nám medvide1, je z Albrechtic, 24 let, snaží se 8 měsíců, dělá zdr.sestřičku.. Alienka má hrubosrstého jezevčíka, já maďarského ohaře a křížence, ráno jsem měla bt 36,9, MS pořád nikde.. To je asi za dnešek ve zkratce vše :slight_smile:
Ali, psala jsem ti IP ohledně té brigádky..
23. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Ardi,moc pěkné fotečky,slušelo ti to.Jste moc sympatický pár...
Jinak jo jo,už jsem to konečně dočetla...Zdravim medvide1.....Mám v nemocnici taky kamarádku,která je sestřička....Na kterém odd.pracuješ medvide?? Ta moje kámoška na interně..Káťa Morávková,neznáš?Byla můj svědek na svatbě.
Holky tak dnes jsem si dělala pro jistotu hned dva ovulační testy,protože jsem tomu nemohla uvěřit,takhle hodně tlusté čáry jsem ještě neměla,vždy čárky byly,ale takhle ne.Kéž by se i takové tlustice objevily na těhu testu...to by bylo krásný :slight_smile:
Já měla ráno teplotu 36,8,no uvidime zítra.Jen mne mrzí,že dnes už tuli tuli nebude,zkusila jsem manžela přemluvit,ale bohužel,je tvrdej a nedá se zlomit :frowning2: ...Myslíte tedy,že když je ta ovulace dnes a včera bylo snaženíčko,že ty spermijky vydržej těch 48hodin??? :wink:
23. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Sluni, 2 dny vydržej určitě, mně minulý měsíc museli vydržet 4 dny.. Jestli má ten hleník, tak vydržet prostě musej :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jo a jinak děkuju :slight_smile:
23. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj všem,

vím, že k vám do téhle diskuze tak trochu nepatřím :slight_smile: ale moc ráda vás budu sledovat, jak se vám vede. U nás nic nového pod sluncem. Já čekám na první menstruaci po dost dlouhé době a potom budu testovat a začne snažilkování.
24. dub 2009 v 00:43  • Odpověz
dobré ránko holky, tak tady máte odkaz na ty moje fotečky ze svatby http://www.vanik.cz/doc.asp?id=111&key=Dalo4Cfr56s4
24. dub 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
Ahoj alien,tak jsem zkoukla fotečky,jsou moc pěkné,bylo koukám taky pěkně veselo že? :wink: a čí je ta malá holčička blondýnečka?ta je úžasná :wink:
24. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
sluni: to je dcera mojí kamarádky co mi byla za svědka, a s tou jsem byla i na té dovče
24. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
a veselo bylo :slight_smile: byla to moc pěkná svatba.....
24. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
ardi: dneska odpo ti pošlu ten email kvůli té brigádce, včera jsem to nestihla, a ty fotečky jsou moc pěkné ze svatby :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky
Ali, děkuju :slight_smile: Já tvoje fotky ještě nestihla, dneska to mam nějak nabitý.. Mailík pošli, když něco bude ozvu se :slight_smile:
Jinak jsem teda testovala a žádná změna, je tam skoro neviditelnej stínek, takže to beru jako negativní a testovat už nebudu..
Janulo, proč by si sem nepatřila??
24. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Ali, krásný fotky.. Jsme měly stejný šaty, ne? :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
no vypadají hodně podobně :slight_smile: já měla champagne barvu a ne bílou, a na straně jsem měla ještě takový vyšívání z kamínků
24. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
no a já jsem ještě pořád bez MS :slight_smile: uvidíme jak dlouho ještě :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Ali, taky jsem měla champagne, jmenovali se Gaudi a byly z Liberce z Angeliky..
A budeš teda testovat? Kdy?
24. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
tak to jsou ty samý :slight_smile:) to je mazec :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.