• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no tady je dneska nějak mrtvo teda, no nevadí za chvíli pomažu domů
10. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
včera tu bylo ještě větší :grinning:

no já ještě hodinu a mizím :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz
nojo nějak nám to tady vázne, chtělo by to nějaké novinky :slight_smile: :slight_smile: jo a náhodou neblíží se ti ovulace?
10. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
no asi jí zrovna mám....ale tenhle měsíc to moc neřeším...asi kvůli tomu genetu :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
no takže se ani snažílkovat nebudete? :wink: :wink: :wink: co ty víš, třeba by to zrovna klaplo, a stejně je dobře že se nenervuješ :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Ahojík holkýýýý..
10. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
no ahoooooooooooooj :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
no včera jsme se snažilkovali...a od čtvrtka zas musí být pauza kvůli pondělnímu spermiu..jako jestli mám ovulaci tak by se to stihlo..ale spíš už věřím na to IUI...ale nijak se nenervuju..máme před sebou to stěhování a byt, takže jiný myšlenky a tak...:slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahojkííí sluníííí..jak je?..něco nového?....

za 14 dní už budu taky "mšeňačka" :grinning:
10. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
No já teď čekám na MS,mám už 2 dny zpoždění...Jsem dnes 35DC....zatím to ale na ní nevypadá,tak nevim.
Semy,tak to je fajn,se budeme určitě potkávat :wink:
Takže vás čeká v pondělí spermio jo?tak hlavně,ať máte dobré výsledky,budu držet palečky.
10. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
juuu sluni tak a do testíku nepůjdeš? třeba se zadařilo :wink:
10. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
ne ne,zatim radši ještě ne,počkám jako ty :wink: ,nechci být pak zas zklamaná.Dám tomu ještě pár dní :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
sluni manžel spermio a pak jdeme hned k doktorce...asi doufám že na další cyklus už IUI
10. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
autor
tak snad to bude o.k.
10. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
sluni tak třeba se už podaří..:slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
no kdo ví..... :slight_smile: ,kéž by
10. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
:slight_smile:)..věřím :slight_smile:
10. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
holky tak papa, mám padla :slight_smile:))
10. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj, tak jsem teda kráááááásně vyhopkaná a papám jogurtík :slight_smile: dneska to bylo prima, sice záhul opět ale super, ted už jsem po sprše a je mi nádherně :slight_smile:
10. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně na chvíli dostala :slight_smile: Jdu vás jen pozdravit, nahlásit, že jsem doma a snad vás zítra dočtu..
Ali, tak pátek mam taky zarezervovaný, tak snad to klapne.. Jinak k tomu nápoji jsem se dočetla, že je s termogenním efektem, tedy zvýšený výdej tepla, víc pocení, takže to fakt bylo tím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak snad to aspoň bude k něčemu :grinning:
Co vy ostatní, nějaké novinky?
10. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Tak jsem vás tak nějak v rychlosti dočetla..
Medi, oni nám na konec změnili přílet a už v 9 ráno jsme byli v Praze, takže jsem v pohodě stihla vybalit atd. a večer jít hopsat. Z dovolenkový atmosféry mě rychle vytrhla nutná návštěva v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem se aspoň večer odreagovala.. Tak jdu spát, pa
10. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahojik holky ardi vitej zpátky...tak to pak jo a jakto že vam změnili přílet??? :frowning2: a musel to byt šok jit hned do práce co ???to te nenechali ani vydechnot že ??
jinak ali dnes teda ve tři ju??hele a kde se přesne tedy sejdem?,ja dam auti asi do nadzemek ve forumu a taky top tam moc neznam tak nevim jak se domluvit :frowning2: jsem hrozna :slight_smile: pošlu ti do ip muj tel aby sme se kdyžtak našli ju?
11. čer 2009 v 07:30  • Odpověz
ahojky holky, no tak když to dáš do parkoviště nad forum tak se sejdeme ve foru před potravinama? je tam květinářství a pak ještě krámek se sypanejma čajema tak tam někde? což?
11. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: Stáni, ta práce byla docela šok, navíc mě tak nakazili tím, jak byli všichni vynervovaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale teď pomalu procházím maily a není to taková hrůza :slight_smile:
Ali, zítra jsem ty trampošky musela zrušit, nemam šanci to stihnou.. Dala jsem si rezervaci na sobotu dopoledne, tak doufám, že se někdo přidá, protože zatím jsem tam sama, tak aby to vůbec bylo..
Jdu teď ještě odpovědět na pár mailů a pak dám snad do kupy ty fotky :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
ahojky ardi, tak že bych šla s tebou v tu sobotu? a od kolika to je?
jo a večer jsem sezobla jeden ten jogurtík :wink: no a dneska je mi ale dobře i večer mi bylo parádně po těch trampoškách :slight_smile: jo a fotečky udělej jsem na ně zvědavá a objednej se na tu endokrinologii nebo jak se to píše :grinning:
11. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
Ali, tak zase milion změn, tak možná zítra tu 5tou stihnu, ale v tu sobotu bych šla klidně taky, je to od 9 do 10..
Na endokrinologii jsem volala a nikdo to nebere, mam pocit, že se tam dá objednat jen pondělí, středa, takže v pondělí.. Mně už večer bylo taky dobře, ale při skákání to bylo horší :grinning:
11. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
to mi povídej :slight_smile: no tak uvidíš zítra a třeba se tam uvidíme :grinning:
no já s tou sobotou no nevím, asi budu líná vstávat, když mám po dlouhé době volnej víkend takže to pro mě nic nebude, no ale příští týden bude pěkně blbej, mám odpolední takže budu moct bud nějakej den dopoledne anebo až v pátek, ale přemejšlím spíš nad touhle nedělí ještě :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
No já taky nevim, jestli by se mi v sobotu chtělo, když půjdu v pátek.. Uvidíme. Jdu s pejsanama a pak na ty fota :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:39  • Odpověz
ok ok no já sobotu zavrhuju, jestli tak tu neděli a večer :wink:
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Dobré ranko...
ardi tak tě vítám po dovolené..jak jste si užili?
11. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.