• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no tak se sejdem u těch štáviček :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz
Dobře u štáviček a pošli mi kdyžtak do ip tvuj tel at ti cinknu že už tam jsem ju?
11. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
nojo vlastně ty ten můj tel nemáš :slight_smile:
11. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz
no nemam děkuji ti už ho mam :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
ok no tak jsme domluvené, až přijedeš tak mě prozvon a sejdeme se tam ju? :wink:
11. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
Holky, tak tady jsou ty fotky.. zatím nepopsané, to už dneska nestíhám http://bitmani.rajce.idnes.cz/Kreta_cerven_09/
Sluni, Jani, Semy ahoj, měli jsme se báječně, je to tam moc hezký.. Prvních 5 dní jsme měli auto, tak jsme vždycky někam vyjeli a tam to prošli, většinou jsme se drápali někam nahoru :grinning: Jeden den jsme byli na lodi, jeli jsme na výlet na opuštěný ostrov a pak do krásné laguny na koupání.. Pak jsme si jeden den nechali jako odpočívací na pláži, ale vydrželi jsme tam 2 hodiny a pak jsme se nudili, tak jsme aspoň prošli okolí.. A poslední den jsme vyzkoušeli místní mhd a to je teda něco, jízdní řády mají, ale dodržují je + - hodina a půl, takže jsme ve 40 stupňovým vedru čekali přes hodinu na autobus :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale byla to parádní dovča..
Ali, tak mam taky rezervaci na zítra a na neděli.. A objednala jsem si na netu ty drinky, zásobu tak na měsíc, píšou tam, že se to má pít už 30 min. před cvičením, tak abych je měla doma a mohla pít už cestou :grinning: Tak já jedu do Ústí zkouknout hostesky, tak zatim pa
11. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jo a udělala jsem si teď ovu test a je pozitivní, ta testovací čára je pěkně silná a píchá mě v břiše, hlen mam, tak že by ovulka? :slight_smile: Sice teda hodně pozdě, ale kéž by to byla ona..
11. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
jo a maj ho levnější přes ten net nebo je cena stejná? :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
no tak je to možný třeba se to hodně opozdilo atou dovčou se to hodilo do normálu a dozrálo tam něco :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz
No to se mi povedlo, chtěla jsem teď zkopírovat kamarádce na icq odkaz na fotky a místo toho jsem jí zkopírovala ten poslední příspěvek tady o ovu testu :grinning: :grinning:
Ali, já je objednala za 35 Kč, ale to vyjde na stejno, to bych je musela objednat na rok, aby se to vyplatilo :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
:slight_smile: tak to jo, tak to já to nechám :slight_smile:
no tak aspon kámoška bude vědět že máš ovu :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
ardi tak jsem prošla fotečky..nádhera....moře krásný, hory krásný :grinning: :wink:
fakt je vidět že jste si užívali :slight_smile:))
jinek to mhd jsem zažila to samé na Rhodosu....jednou jsm ečekali přes dvě hodiny a nakonec jsme museli jet taxíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky,

Ali: díky za držení palečků, však si v pondělí řekneme, ju? :slight_smile:
Ardi: vítej zpátky, je fajn, že jste si dovolenou užili, na fotky ještě kouknu
11. čer 2009 v 15:55  • Odpověz
Ali dobře prozvonim nebo pisnu těšim se :slight_smile: jinak dari jdu juknout na tvije fota :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
Dari fotečky mate mooooc pěkne muselo tam byt nadherne hned bych take jela :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
holky tak hezký zbytek dne všem..:slight_smile:..my jdeme grilovat a posedět k našim a oslavit mámin svátek..tak papáááá
11. čer 2009 v 16:44  • Odpověz
Dobré ranko....
12. čer 2009 v 08:51  • Odpověz
dobré ránko přeji.... a máme tu pátek, to to letí co?
12. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj ali....no letí..konečně víkend před náma :slight_smile:
12. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
tojo je to hrůza jak to utíká, mám pocit jako by mi ty dny někdo kradl :grinning:
12. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
neboooooj..nekrade :grinning:
12. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
tak se odpařujou :slight_smile: he, tak jsem byla na nákupech, zas tady maj slevy no to je konec prostě, :grinning: tak jsem si nakoupila oblečení na trampolínky a úpak uuuuuplně úžasnou mikinu, kterou jsem tam prostě nemohla nechat :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
ali určitě na tebe strašně smutně koukala viď :grinning:
12. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
no a hlavně na mě volala..... vem si mě, vem si mě, budu ti mooooc slušet :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Ali je to na Tobě, mně dnes přišla MS. Ani nejsem moc zklamaná, spíš jsem ráda, že mi to mé tělo takhle bezvadně funguje po ročním braní HA. Tak to zkusíme příští měsíc, ale Tobě a všem ostatním držím pěstičky.
12. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
jejda, tak to zůstává na mě, no to mám radost teda :slight_smile:) no škoda no, ale hlavně že jsi v pohodě a nesmutníš :wink:
12. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
autor
Ahojky holčiny,zdravím.
Jani ještě jednou díky :slight_smile:
12. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
ahojky sluni :slight_smile:

ahojky Jani :slight_smile:

Jani tak hlavně že víš že to funguje jak má...a příště už by nemusela přijít viď :wink:
12. čer 2009 v 11:52  • Odpověz
autor
ahoj semy :wink:
12. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
jak je při pátku?..něco nového?
12. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.