• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahoj holky, já od 6 od rána jezdila po hosteskách, ale teď mam 2 hodiny, kdy odmítám cokoliv dělat.. :slight_smile:
Ali, kde mají slevy? Kde si koupila trampolínový oblečení? Taky si chci něco novýho nakoupit..
Semy, jak je? Co plánuješ na víkend?
12. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahojky ardi :slight_smile:
je fajn jelikož je pátek :grinning:

zítra dopoledne ještě vymalujeme obývák (jen stěny) a po obědě jedeme ke známým na chatu..přijede banda s kterou jsem jezdila na tábory 4 roky...
a v neděli jedeme do Hradce na letecký den a pak cestou domů to bereme přes Prahy do Ikey pro zbývající částk kuchyně co nám doobjednávali..:slight_smile:

co plánujete vy?
12. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz
No já tradičně práci, zítra mi končí hromada akcí, tak budu od rána jezdit po kontrolách a vyzvedávat stánky. Je to blbý, protože Honzy rodiče pořádaj velikou rodinou sešlost s příbuznýma, se kterýma se třeba nikdy neviděli a já slíbila, že tam budu a teď musim pracovat a jet tam nemůžu. Přístí víkend slaví tchán 80, tak jenom doufám, že nebudu muset zase pracovat :unamused: No a v neděli mám v plánu si konečně odpočinout a nedělat nic :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
jé tak to je fakt blbý že to tak vyšlo...a nestihneš tam jít třeba aspoň na chvíli?...
12. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
tak jsem se teď zasmála :grinning:
jsem si chtěla objednat na netu vzorek zdarma parfému od bruno banani...tak mě poslali email, že bohužel momentálně vzorky nejsou k dispozici, ale že dávají do výroby novou vůni a že dostanu vzorek 16.února :grinning:
12. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
ahoj ardi, no tady v hypru v hi-tecu maj slevy a pak v hannahu jsem si koupila mikinu a champions tílko :slight_smile: no a co ta neděle a trampošky? já se teda přihlásila ale ještě nevim určitě no, :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Semy, nestihnu ani chvilku, je to od 2 do cca 8mi, já v 10 jedu a min. do 7mi jsem v Ústí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ali, v neděli jdu určitě, to beru jako odpočinek :slight_smile: Tak dík za tipy, snad bude ještě něco příští týden po výplatě :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
Jo ali a ty drinky mají ve vitalandu, dneska jsem 2 koupila a na dnešek už se mi chladí :slight_smile: Stojí tam stejně, ale můžeš začít pít v předstihu, jak se doporučuje..
My ty 2 hodiny nicnedělání moc nevycházej, pořád někdo volá :frowning2: Už mě ta práce začíná štvát..
12. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
ardi buď ráda, aspoň máš co dělat..já tu celý prosedím na internetu a nemám co na práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
fakt? tak to já si pro něj asi dojdu :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz
Já ho koupila v Bolce, tak snad i tady ho budou mít..
Semy, já vim, když nemam co dělat, tak mě štve mnohem víc :grinning:
12. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Koukám, že dneska přidali hodinu od 6ti..
12. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
no tak vidíš.... :grinning: ...já bych taky makala...ale nemám co....je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no za hoďku mám padla, a hurá víkend před sebou :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak už ho mám taky koupenej :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ananas? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
ee červenej pomeranč a kristýna si vzala ten zelenej čaj a kdy že se to má začít pít?
12. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
Píšou 20-30 minut před výkonem :grinning: A pak dávkovat i během výkonu :slight_smile: Já mam taky zelenej čaj a pomeranč, tak nevim nevim, kterej dneska zvolim.. To zas bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ali, tak budu pak muset ještě do Tesca, tak odvoz bude :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz
jé hezká nová fotečka :slight_smile:..mořská :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
No jo, jsem se divila kdo nový nám sem píše, jsem se nepoznala :grinning: Tak já musim za chvíli zas jet, chjo..
Jinak mam pocit, že ta ovulka fakt byla nebo brzo bude, hlen je takovej jak má.. a dneska mě strašně bolelo tam někde, kde tušim vaječník a jen chvíli.. To jsem dřív mívala každý měsic, ale teď co je to rozbitý ne, tak snad se to spravilo :grinning: Doufám, že Honza přijede domu a využijem to.. On dneska dojel do Prahy, pár kilometrů od práce mu auto nahlásilo nějakou poruchu a chcíplo (je to peugeot, takže ho to ani nepřekvapilo..), tak volal, že čeká na odtahovku a neví kdy a jak se dostane domu..
Jo a ještě jedna novinka, Honza mě na Krétě ukecal a budem asi kupovat motorku, já nechtěla, ale když mi vysvětlil, že nechce žádnou rychlou, ale praktickou, cestovní a jezdili bysme po evropě, tak jsem si řekla, že by to nebylo špatný, ale že na ní stejně nemáme.. No a včera tchýně řekla, že mu ji koupí :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
holky tak krásný víkend všem..papááááá
12. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz
ardi super zprávička..o ovulce i motorce :grinning:
12. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
jeeee ty jsi táááááááááááááááááááááááák hodná, a myslíš že se vleze i kristýna?
12. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz
teda vy se máte :slight_smile: motorka, hmmm a hodná tchýně koukám :slight_smile: a ta ovu je ještě lepší zpráva :grinning:
12. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
Semy, papa, krásný víkend
Ali, když nezapomenu dát dozadu sedačky, tak určitě.. :slight_smile: Taky mam větší radost z ovulky, bez motorky se klidně obejdu, radši bych brala koupelnu, ale jestli zaplatí oboje.. :grinning:
12. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz
:slight_smile: no pěkný teda, tak tu sedačku nezapoměn, Kristýna bude mít radost :slight_smile: si zlatíčko :grinning: a koukejte se večer pěkně snažiti :wink: :wink:
12. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Ali, jdu na to, ať nezapomenu. Stejně musim jet, abych stihla zkontrolovat hostesku. Už jste byli s tou Stáňou na kafi?
12. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
jojo byla jsem před chvílí jsem přišla :slight_smile: skončila dřív tak už tady byla ve dvě :grinning: tak se těším na večer :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
Tak sedačka je v autě a já jeduuu
12. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
ok jsi hodná
12. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.