• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ahojik holky tak jsem doma chteli jsem jet na jarmark ale muj tata nam překazil plán a jsem akurád naštvana Ali mockrát děkuji za knížečky ještě sem se sice k nim nedostala ale večir to napravim hezky si zahopsejte :slight_smile:
12. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
nemáš zač, a hopsání dnes bylo super :grinning:
12. čer 2009 v 19:24  • Odpověz
ale mam už jsem začala čitat a přišel honza z venku a řekl mi že jsem knihomol :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz
:slight_smile: jen si pěkně čti :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahojik holky tak ja tvrdu v práci a vubec mě to tu nebaví je to tu hrozne a šla bych domu :frowning2:
13. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj Stáni, to je blbý že ti to tam neutíká, my už dneska byli na jarmarku, na obědě a na procházce, akorát krapet válčím s nevolností tak nevím no :unamused:
snad ti to tam uteče ...
13. čer 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem teď dorazila z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: A hned mě doma čekala blbá zpráva, Honzy brácha se dneska zbořil na motorce, odvážel ho vrtulník, tak všichni vyděšený, nic jinýho nevěděli, ale nakonec má "jen" nějaké otevřené zlomeniny, takže to nedopadlo tak hrozně.. Jinak jsem se dneska stavovala u našich a dostala jsem od mámy knížku - Stmívání :slight_smile: Říkala, že je to super, že už čte druhý díl.. Tak se budu moct přidat do klubu a probírat s váma upíry :grinning: Jen nevim, kdy se k tomu dostanu..
13. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ali, včera tě bolely prsa, dneska nevolnost, dr. ti řekla, jestli se nepletu, že ovule asi byla.. hmmm :grinning:
13. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Dobré ráno holky
14. čer 2009 v 08:34  • Odpověz
a jinak ardi, vítej do klubu čtenářů :slight_smile:
14. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj, doteď mi nešel koník :astonished: Jste tu někdo?
14. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Ali, jestli ještě bude místo, tak asi půjdu zkusit ten maraton.. jsou to 3 hodiny, tak nevim no, jestli neumřu, asi jo :grinning: Ale stejně už asi bude plno..
14. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
ahojky, je tu někdo? nikdo koukám :slight_smile: no já jsem dneska nějaká mrtvá po tom hopsání teda a mám hlad tak tady zobu mrkev...
14. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jsem tu, mně je teda dneska hej :slight_smile: A to je dobře, protože ještě musim pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
no já jsem fakt nějaká mrtvá :frowning2: asi půjdu brzo hají :wink: jo a jinak mi dneska kartářka řekla že se mi splní moje velké přání v brzké době :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
To jsem četla na fcb :slight_smile: Jestli ono už se nesplnilo..
14. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
:slight_smile: pochybuju že by byla ta kartářka tak dobrá :grinning:
14. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Honza byl jednou u kafařky (většila z lógru) a byla hodně dobrá, mimo jiné mu vyvěštila mě :grinning:
14. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
No hele nevolnost, únava, bolavý prsa a karty, na tom něco určitě bude.. Sakra, s kym já budu chodit na trampolíny :grinning:
14. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jo a dneska se vyluštila záhada, pořád jsem nevěděla, jestli je sousedka těhotná nebo tak tlustá.. a za 14 dní rodí :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
:grinning: neboj, tě v tom samotnou nenechám :grinning:
14. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
dobré ránko děvčata :slight_smile: jak se máme?
15. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ranko všem :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
tak jsem si užili krááásný sluníčkový víkend :dizzy_face: :dizzy_face: ...v sobotu dopoledne jsme vymalovali ještě ten obývák a odpoledne jsme jeli na chatu za těma kamarádama, tak jsme se tam celé odpoledne vyvalovali na sluníčku a povídali

a včera jsme si užili nádherný den na leteckém dnu v Hradci....jen to mělo malou chybičku jsme se samozřejmě nenamazali a mám totálně spálené ruce, jak jsem celý den fotila a měla je pořád zvedlé, tak přesně tu vrchní stranu mám spálenou, jsem spala pěkně blbě, jsem se bála pohnout a zatuhl mě loket ..tak mě to pořád pálí a Tomáš měl možná úpal protože jsme pak jeli ještě do ikey a on ani kuličky nedojedl, kafe nedopil, udělali jsme rychlý nákup a domů jsem řídila já, bylo mu i blbě od žaludku a bolela hlava...no nezdálo se ale sluníčko mělo fakt sílu....ale moc jsme si to užili.... :dizzy_face:

a tady fotky:

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/1462009LeteckyDenIFDHradecKralove?feat=directlink

jinak během dne jsem nafotila 600 fotek..šílený...
15. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
ahoj semy, tak to jste měli opravdu krásnej víkend, no já si ho taky s miláčkem užila, jen nějak furt válčím s nevolnostma :unamused: na fotečky kouknu, a to že jste se nemazali tak jste pěkný trubky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
tak ti dík :grinning: ...nás to ani nenapadlo..ale je fakt že já bych se spálila i tak....mám to tak vždycky...Tomáš má jen trošku červený ruce, ale on se hne dopálí takže malinkej základ už měl...
já jsem vždycky nejdřív takhle spálená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ali ty tvoje nevolnosti jsou fakt divný...uděláš si dneska ten testík?
15. čer 2009 v 08:13  • Odpověz
Dobré ránko,

Ali: nakukuji a jsem zvědavá, jestli jsi testovala nebo ne?
Semy: to je fajn, že jste si užili skvělý víkend
My jsme byli skoro celý víkend u rodičů v Zásadě, máme tam kola, tak jsme si včera chtěli vyjet s malým v cyklosedačce, ale nešla nám tam dlouho nasadit a když se nakonec povedlo, tak malej po 15min usnul a jeli jsme zase domů, byl tam šíleně zkroucený.
Ještě se zeptám, pijete čaj z maliníku, prý je to dobré na podporu plodného hlenu.
15. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
ee nemám koupenej a bojim bojim :slight_smile: a stejně už jsem se jaksi vytento :grinning: brr no já si jdu vzít kostičku čokolády, v sobotu mi to radila kamarádka, že mi prej chybí cukr
15. čer 2009 v 08:16  • Odpověz
ali tak se neboj a mazej koupit :slight_smile:))

ahoj Jani..tak to jste měli zajímavý výlet na kolech :grinning:

já teda ten čaj nepiju...ani o něm nevím :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:20  • Odpověz
ahoj jani, jsem srab a netestovala jsem jen od pátku je mi ráno blbě od žaludku a v sobotu dokonce i odpoledne :confused: tak jaksi nevim no, ale ms nedorazila ještě
a já piju čaj z kontryhele ten je dobrej na sliznici ale jen do ovu, ale tenhle měsíc jsem to nějak flákala teda ostatně jako všechno :grinning:
15. čer 2009 v 08:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.