• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Ali, nedivím se Ti...ale na druhou stranu příznaky jsou dooooooooooost nápadné, tak bych to asi zkusila. Ještě mrkni na tento odkaz, možná ho už znáš a zadej si tam data, ať víš, kdy nejdříve testovat. http://merenibt.xf.cz/index2.html
15. čer 2009 v 08:27  • Odpověz
jejda, ono mi to nehodilo odkaz na tu stránku co jsem chtěla, tak si vlevo otevři MS cyklus a na té stránce úplně dole jsou výpočty :wink:
15. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
hmm no na mě ty kalendáře moc neplatěj když mám pokaždý jinak dlouhej cyklus, no ale já vím že už bych testovat mohla no, já asi zajedu ve středu k dr. a budu to mít nejjistější
15. čer 2009 v 08:31  • Odpověz
hmmmm, tak Tě asi neukecám, aby sis zítra udělala testík a mohla se k doktorce těšit :wink: :wink:
15. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
no podle toho co si tak myslím a napsala jsem tak když pojedu ve středu k dr. tak už by to měla poznat :slight_smile: no a já nevím, třeba si ho odpoledne koupím
no včera s tím cukrem mi to řekla kamarádka, že se prej přišlo na to že když je žena těhu tak jí chybí cukr, takže prej když mi tu nevolnost uklidní sladký tak je to prej jasný, ale já tomu nějak nevěřím no :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 08:41  • Odpověz
ok, to je dost možné
mně teda bylo dost špatně od žaludku celé dopoledne minulý týden než jsem dostala MS, tak jsem si dokonce dělala test, už jsem si myslela, že je to jasné :slight_smile:
15. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
no já to mám od pátku no, a dneska jsem 36DC
15. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
tak mě zas pálí v prsou nebo bolí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..nikdy jsem to neměla....
15. čer 2009 v 09:07  • Odpověz
no vida, třeba taky příznak :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
no to těžko :grinning: ..mě takhle pálí už od konce menstruace :grinning:
15. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
tak ti třeba rostou :slight_smile: nějak ten koník furt zlobí co?
15. čer 2009 v 09:42  • Odpověz
no zlobí to teda řádně....

jako že mě ve 30ti rostou???..to je blbost ne?
15. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
nooooo tak proč ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
já nevím..mě to přijde divný :grinning: tak to abych si začala nakupovat nové prádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. čer 2009 v 09:48  • Odpověz
no tak už zase fungujeme koukám :slight_smile:
15. čer 2009 v 15:45  • Odpověz
Ahoj.. Začne fungovat zrovna když musim odjet, sakra.. Dneska už se sem nedostanu, jedu do Benátek a večer jdeme do hospody, přijel se na nás podívat kamarád z Anglie, půl roku jsme ho neviděli..
Tak já frčim pa..
15. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoji holky nejak se se nedostanu...ali ty jsi těhulka???nebo co??? :wink:
15. čer 2009 v 18:35  • Odpověz
Ahoj Stáni, já myslim, že je :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
ahojky, já nevííííím netestovala jsem
15. čer 2009 v 18:37  • Odpověz
teda tak koukni testnout ne??at to vis a je tu nejaka tehule
15. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Stáňo a co ty? Jak se pořád máš? Co děláš? Holky, co nějaký ten srazík mimo trampolíny? Někam zajít posedět, pokecat? Tenhle týden se teda asi neurvu, ale myslím, že ten příští by to šlo a ten přespříští určitě :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
ahoj ahoj ahoj, jelikož mám plnou hlavu dnešního focení tak jsem ten papírek zase nepočůrala tak máte smůlu :slight_smile: prostě není čas :slight_smile: holt zejtra to jistí doktor
16. čer 2009 v 07:27  • Odpověz
Ali, tak ať to dobře dopadne :slight_smile: Teď myslim to focení, ale u dr. samozřejmě taky.. Konečně mi přišly peníze, uff, tak můžu natankovat a jet do Prahy a večer si koupit permici na trampošky a zaplatit maraton. Jen pořád ten dárek pro tchána nějak není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojky, tak sem si volala na gyndu a výsledký cytolky mám v pořádku tak jsem ráda a na utz půjdu bud zítra odpoledne anebo hned ráno ve čtvrtek, jinak není místo
16. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Dobré ranko všem :slight_smile:

Tak schválně jestli to už odešle..posílám to po sedmé :grinning:
16. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
No konečně... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
no vidíš, povedlo se :grinning:
ali tak to je dobře že máš tu cytologii v pořádku :slight_smile:
a už koukej testit... :grinning:
já si asi fakt počkám na tu gyndu, nějak nechci bejt zklamaná nad tou jednou čárkou
16. čer 2009 v 10:05  • Odpověz
no tak jo..tak snad se tam dozvíš dobré zprávy....:slight_smile:

jinak k naší včerejší návštěvě gennetu:

manžel byl předtím na spermiu, pak jsme šli k doktorce.....spermio má výbormé, v normě :dizzy_face: takže to jsme byli moc šťastný že nemá už žádný problém... :slight_smile:
a s doktorkou jsme se hned domluvili na IUI od příštího cyklu, napsala mě na stimulaci ten Clostilbegyt od 2 DC, ještě si dojdu 1-2 DC znovu na hormonální profi a pak 11DC na ultrazvuk na domluvení přesného dne kdy udělají IUI :dizzy_face:
No a že teda zkusíme 3x za sebou IUI a když se nepodaří tak pak IVF..
16. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.