• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
nojo vlastně tys byla v gennetu, no tak to jsou super zprávy :slight_smile: to je dobře, jééé to mám radost no tak hlavně aby se podařilo a klaplo to, snad na ten clostyl budeš reagovat pěkně, no já ho mám taky už připravenej na příště :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
no na reakci jsem fakt zvědavá :grinning:
16. čer 2009 v 10:22  • Odpověz
no tak pokud u tebe není nějakej horm. problém tak by to mělo bejt v cajku a porostou :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
z toho spermia jsem měla vééélikou radost....asi jak minule ho měl horší (nižší počet) tak to bylo od nervíků...měl tenkrát trochu problémy v práci a na tomhle se to odrazilo....teď jsme oba v pohodě.....:slight_smile:
no snad to půmůže a kéž by se podařilo při IUI a nemuseli jsme na ivf...sama doktorka říkala že třeba bude stačit takovéhl epošťouchnutí..ždáný problém nám nenašli, který by jsme měli....a co jsem dost pročítala diskuze tak iui pomohlo hlavně párům který právě žádný problém neměli.....:slight_smile:
16. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
no holt pak už záleží aby se to chytilo a udželo :wink: :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
no dělali mě tam horm. profil v říjnu a byl normální :slight_smile:..to jen že už je to pl roku tak říkala dr že by bylo lepší ho radši udělat znovu aby se to kdyžtak hned řešilo kdyby tam něco bylo....:slight_smile:..ale snad bude i teď v pořádku :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
určitě bude a povede se to :slight_smile: budem držet palečky neboj :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
no já přemejšlím nad tím jestli tam pojedu zejtra anebo až ve čtvrtek ale asi bude lepší už zejtra
16. čer 2009 v 11:02  • Odpověz
no běž zítra..aspoň už budeš vědět na čem jseš :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz
asi jo, ale stejně mám pocit že z toho nic nebude :unamused:
16. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
jak to?...cítíš že se blíží mrcha?
16. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
tak mi ted volala máma že dcera jejího současnýho manžela čeká druhý mimino, to se nekdo má co? si usmyslí a je prostě těhotná, chjo.. ale prej i když se jim sníží životní úroven tak si ho teda nechaj, ccc

to ne, žádný příznaky na ms nemám, ale tak nějak nevim no, nechci si asi dělat naděje, minulej měsíc jsem měla 48DC a taky nic
16. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
no tak snad to vyjde.....:slight_smile:

to je dobrý teda...to jsou moooc hodný že si ho nechaj i když s ejim sníží životní úroveň :angry:

no to s eněkdo má...

ale však my se taky dočkáme :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
no jsem lehce vytočená, takovýhle názory uplně nesnáším, no já je vůbec moc nemusím :angry:
16. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
no tak to jsme dvě... :unamused:
16. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Ali, tak co? Jaký bylo focení??
Jinak jsem teda přihlášená na ten maraton :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
ahoj, focení dobrý, snad ten výsledek bude stát za to :slight_smile: ale tři fotky jsme vybrali co se mi líbili nejvíc a ty nechám teda udělat velký
16. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jak moc velký? :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
A v kolik jdeš zítra k dr.?
16. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
50cm na 70cm :slight_smile: no a půjdu odpoledne takže si ráno udělám test at se můžu připravit (zklamání, nebo.... :zipper_mouth: )
16. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jů, to bude pěkný :slight_smile: Tak dej vědět, co test jo? Já tu pak do večera nebudu.. Věřím, že tam budou // :slight_smile:
16. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak já ti pošlu sms jestli chceš, no já vůbec nevím a nevěřím a bojím....
16. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
No ráno tu budu, tak až testnej, tak klidně napiš sem.. Držim palce, moc ti přeju, aby to klaplo..
16. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz
Zítra jdu poprvé sama hopsat, musim si zvykat, když ty už nejspíš nebudeš moct :slight_smile: Mam nový oblečky, fakt maj všude slevy.. Dneska jsem tam dostala záchvat smíchu, není to ode mě hezký, ale když jsme běžely, tak kamarádka tak vtipně máchala rukama, že to nešlo se nesmát :grinning:
A jak to focení probíhalo? V poho? A to bylo někde u něj v ateliéru,jo? To asi fotí i těhule, ne? Abych věděla do budoucna :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
jojo fotí všechno, a v atelieru, no nejdřív si mě vyfotil oblečenou a nasvítil to, a pak jsem se slíkla do prádla noa zkoušel různě světla,a furt bradu tak, rameno tak, ruku sem, koukej sem, no musim říct že sem se ani nestyděla :slight_smile: ono jak na tebe ty reflektory svítěj tak ti to ani nedojde :slight_smile: a já chci chodit hopsat ale...
16. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
I s mimi chceš chodit hopsat?
16. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz
no tak já nevim, bych se zeptala dr. co si o tom myslí ale myslím že cvičení uškodit nemůže, když třeba někdo chodí na aerobic tak proč ne na trampošky? asi bych třeba nejela uplně naplno ale ráda bych chodila, no nevim no
16. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
Já to vidim taky tak, taky bych v těhu, aspoň ze začátku ráda chodila, prostě něco vynecháš, budeš víc odpočívat.. Jen se musí hodně opatrně, dneska tam jedna holčina nějak blbě spadla, udělala si něco s kostíkem a musela odejít.. Tak to od dr. zjisti a dej vědět..
16. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz
no tak zatím těhu nejsem :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
hlaavně si myslím že pokud se cejtíš dobře tak není důvod nějak nesportovat
16. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.