• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
no a mě se testovat nechce, stejně myslím že je to zbytečný, ještě budu čekat
24. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
24. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Kdy si měla svatbu? Tak to jsi dobrá, že to takhle vydržíš.. i když já taky netestovala nějak brzo, dneska jsem už 44dc, to je hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
6.9.2008 na Valdštejně jsme to měli. A vy?
24. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
My 20.10.2007 na Kosti :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Ha, tak kost je to, jsem to nějak nemohla poznat :slight_smile: no takže já je měla až po tobě, starší model, ale mě se líbily a byly hlavně strašně pohodlný, jsem v nich tančila do rána :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Já si je zkusila jako první a taky sem se v nich cítila hrozně dobře, takže jsme se k nim nakonec vrátila.. Měla jsem je taky asi do 5 do rána :slight_smile: Jdu s hafanama..
24. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
já právě taky, já jsem říkala že když už za ně dávám takový prachy takže ty šaty prostě nesundám :slight_smile:
24. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
no kdepa jste ženský? to je doba todleto :grinning:
24. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Já si myla vlasy, dodělávala nějakou práci a zachvíli odjíždim pracovat do Liberce, Děčína a Ústí a pak do Prahy, takže tu budu až v neděli.. Ty jsi v práci? A co plánuješ na víkend? Já už se hrozně těšim na dvoudenní babinec :grinning:
24. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
jo jsem v práci dneska do dvou, no a pokud bude pěkně tak bych chtěla jít s matějema se psem někam na výlet a když bude hnusně tak se budem asi flákat doma, :slight_smile: no hlavně relaxovat
24. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak to už za chviličku končíš.. Vypadá to, že bude krásně :slight_smile: Já musim jet, tak krásnej víkend a v neděli jsem tu jak na koni :grinning:
24. dub 2009 ve 13:28  • Odpověz
tak jo :slight_smile: tak papa a hezký den
24. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj holky omlouvam se aale včera sem se sem už nedostala děkuji za přivítáni ja ted dorazila z páce.Jinak ardi asi sme si pisali na beremku je to možne:slight_smile: a jinak dělán na chirurgii a tu holčinu z interny neznám...ta tu stranu baráku se moc nedostanu:frowning2:
24. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma.. myslela jsem, jak budu dočítat a tady se nějak nic neděje.. Jak jste se měly o víkendu?
26. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
Jinak u mě žádná změna, dneska jsem už 46dc a stále bez MS, ale už jen 2 dny a jdu k dr.. to už uteče :slight_smile:
26. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
A ještě jsem se chtěla zeptat, nechystáte se někdo ve středu na Sto zvířat? :slight_smile:
26. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj ardi, ja sem dnes po noční a měli sme křtiny malé od mojí ségry tak sme se ted vrázili dom,trochu jsem uklidila a asi se jen už budu válet ,zítra jdu znova do práce.A co že by jsi byla maminou???KDyž jses 46 dc??Máš nejake příznaky těhu??Jinak sem asi pitomá ale co je Sto zvířat?? :unamused:
26. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím po víkendu, který byl velmi náročný, od pátku jsme slavili svatbu :slight_smile:
26. dub 2009 v 18:45  • Odpověz
ahoj alienko a jakou svatbu??vaší?
26. dub 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Ahoj holky,tak jsem tady taky konečně...No ardi,tak to vypadá nadějně,tak že by to přeci jen bylo těhu.. :wink: ,to by bylo supr.Tak to jsem zvědavá,co ti Dr.poví.My jdeme zítra v 11hodin na to vyšetření,tak už se klepem docela oba,no doufám,že to nebude tak zlý :confused:
26. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
medvide,koukám do tvého albíčka a máš moc krásné fotečky ze svatby,krásný pár,slušelo ti to :slight_smile:
26. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj, zrovna jsem se vrátila z lovu upírů :grinning:
Medo, Sto zvířat je kapelka, která má ve středu koncert v Liberci :slight_smile: Jedna z mých nejoblíbenějších :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=sRovDCkrz80
No příznaky bych měla, ale mám negativní testy, takže tomu moc nevěřím, že bych mohla být těhu.. ale pořád trochu doufám :slight_smile:
Sluni a jak si dopadla v pátek u dr.? A jaké vyšetření vás teď čeká? Nějak jsem asi nedávala pozor :unamused:
26. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahojky "sousedky" Jablonečandy :slight_smile:..tak koukám že i z našeho Jablonce se pár snažilek najde....:slight_smile:..tak se k vám přidávám....:slight_smile:
27. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
Krásné ráno holky :slight_smile:

semy vítej mezi námi.Ano ano,vesměs jsme skoro všechny z Jablonce a okolí.Pověz nám něco o sobě,jak dlouho se snažíte a jaký máte problém,ke komu chodíš na gyndu atd.,ať o tobě něco trošku víme :wink: .

Jinak ardi,u doktorky v pátek to bylo dle jejích slov vše dobrý,dle ultrazvuku proběhla ovulace,folikul praskl,takže teď budu čekat,zda se bude něco dít a uvidim,kdyžtak nasadí léky na posunutí ovulace,jelikož jí mám později a to 20DC.Dnes jede manžel na ten spermiogram do Lb do Genettu,tak držte palečky prosím.Odpolko budeme vědět výsledek,tak se ozvu.Tak pa pa
27. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
sluni díky :slight_smile:

tak já jsem teda taky z Jablonce, snažíme se s přestávkama rok. Začali jsme chodit do libereckého Gennetu, v listopadu jsem byla na laparoskopii na průchodnost, vše v pořádku. Pak jsem ale v lednua únoru marodila s ledvinama, zánět moč. měchýře a do toho kamínek který naštěstí vyšel sám, takže byla pauza no a pak jsem začala chodit na poliklinuku do centra zdraví k paní Málové, léčí podle p. Jonáše, zjištuje co je kde v těle špatně a to pak pomocí kapiček léčí, takže jednu kůru jsem absolvovala celou cca měsíční a teď mám zrovna tu hlavní zaměřenou na otěhotnění, prý tam našla problém s hormonama, hypofíza, něco takovýho, takže nám nařídila pauzu, že by se to podle ní stejně asi neudrželo. Manžel byl v listopadu na spermiu a měl trošku nižší počet, takže předtím bral vitamíny a pak taky bral kapičky...teď už je pomalu dobírám, takže příští cyklus na to zase vlítneme :slight_smile: Na kontrolu jdu v půlce května...tak snad už to bude lepší :slight_smile:
Jinak na gyndu chodím k dr. Čížkové (ve Mšeně)....:slight_smile:

Tak to je asi tak vše o mě..:slight_smile:..jestli vás něco ještě zajímá tak se klidně ptejte :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
dobré ránko holky
27. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
tak ten chlastací víkend odnesu v podobě hrozný rýmy :frowning2:
27. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
ali ty jsi měla teďka svatbu?..vyrozuměla jsem to dobře z předchozí diskuze?
27. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.