• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
tak dovča je snad taky prima ne? a koupila sis teda něco na sebe?
17. čer 2009 v 18:14  • Odpověz
jj těšim se nekoupila nejak se mi nic nelibilo ale pojedem se podívat do lbc bud zitra nebo v pátek ale asi v ten pátek to manža ma do pul 4 tak ho vyzvednu a neco koupim :slight_smile:
17. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
a víš co si chceš koupit? nebo prostě co ti padne do oka
17. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
Tady jsem :slight_smile: Byla jsem na trampolínách.. a teda zas mi ta Katka dala pořádně zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ali, nový boty jo.. taky jsem o nich uvažovala, tyhle už jsou docela jetý. Kde a za kolik, jestli se můžu zeptat? Já si zas koupila oranžový tkaničky a čelenku na sobotu :grinning: A taky kraťasy, který se mi zdály oranžový, ale na světle oranžový ani moc nejsou :frowning2: Ale byly levný, tak to neva.. V pátek jdu taky, tak se uvidíme, jdete s Matějem teda jo?
Stáni, to bude super dovča, trošičku závidim :slight_smile: Doufám, že budete hodně fotit a pak se pochlubíš..
Já ještě musim jet k hostesce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Dobré ranko..tak už je tu malý pátek...:slight_smile:
18. čer 2009 v 08:03  • Odpověz
kuk holky, já dneska pěkně vyspávala :wink:
18. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
no koupila sem si boty v tescu za 147 kč :slight_smile:)) na trampošky to stačí, no a v pátek bud jdu s kámoškou anebo s matějem se uvidí kdo odpadne jako první :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
ahojky ali :slight_smile: teda ty se máš takhle si vyspávat :slight_smile:))
18. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
njn to je ta odpolední no.....
18. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
no to jo...já když mám "odpolední" tak jí mám od devíti, takže v půl osmý vstávám...ale stejně se většinou vzbudím v šest s manželem a už neusnu :grinning: ..ale aspoń si vždycky poležím :slight_smile: to je taky příjemný nemuset hned vstávat :slight_smile: si třeba čtu :slight_smile: i když teď už máme zabalený všechny knížky a ty dvě co jsem si nechala venku jsem už přečetla :grinning: ..tak se asi budeme muset stavit u našich abych si nějakou vzala od mámy :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
no to já umím spát klidně do desíti :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
:grinning: ..no já vyjímečně pak ještě usnu a spím do těch půl osmý... :grinning:
a v kolik chodíš spát?
18. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
tak o půlnoci nebo v jednu, když přijdu v půl desátý a ještě cvičím a než nahodím nějakej klidnej režim tak to chvíli trvá
18. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
aha, no tak to pak jo :slight_smile:...to chápu :slight_smile:

my chodíváme tak mezi desátou a jedenáctou..manžel většinou usne hned..já si někdy ještě čtu....
18. čer 2009 v 11:38  • Odpověz
tak sem uklidila celej byt a uvařila oběd a v pekárně se mi peče chleba, ještě si chci zacvičit ale musim počkat až mi slehne oběd :sunglasses:
18. čer 2009 ve 13:18  • Odpověz
šikulka :slight_smile:
to já snědla pizzu co mě přivezli, přečetla si zprávy na netu, nakoupila tady u nás pár věcí a už se těším až budou tři hodiny...:slight_smile:

jé čerstvý chlebík...takyjsme o pekárně uvažovali...možná příští rok si koupíme :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
no já jsem s pekárnou maximálně spokojená
18. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz
věřím :wink: ..už jsme loni po nich koukali...ale teď půjdou penízky jinam..tak uvidíme teda příští rok :slight_smile:..nebo si třeba řekneme ježíškovi :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz
jo já si taky napsala ježíškovi a on nám ji donesl :grinning: mám jí přímo na lince takže jí používám docela často, a nejen na chleba :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
tak to je dobře že jí tak používáš když ti jí ježíšek přinesl :wink: ...
18. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
jojo no ale vím že třeba matějova teta jí má taky ale tím že jí mají danou ve skřínce tak jí tak nepoužívaj, no to je jako se vším co nemáš hned na očích a při ruce
18. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
no jestli to spíš není tím že se jí to nechce vůbec dělat....zase si myslím že tohle je stejný jako friťák, prostě když ho potřebuješ tak ho vytáhneš...nevím..no možná jak kdo :slight_smile:
my máme venku jenom pressovač a rychlovarnou konvici..jinak mám všechny spotřebiče uklizený a v nový kuchyni to taky bude tak a vyhovuje mě to..:slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
no asi je to pravda, já mám ale velkou kuchyn tak se mi tam vejde aniž by překážela na té lince tak jí mám tam :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
no to jo..když je velká kuchyń tak to neva :slight_smile:
já ani tu novou nebudu mít nějak extra velkou a mám ráda dost místa pracovního....:slight_smile:
tak ro radši schovám a vytáhnu když budu potřebovat :slight_smile:
a já se táááááááák těším na novou kuchyň :slight_smile:

takhle bude vypadat nová kuchyń...
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2901262&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
18. čer 2009 ve 14:20  • Odpověz
krásná :slight_smile: fakt jo, no já mám jen rovnou ale dlouhou :slight_smile: a místa je dost tak nic uklízet nemusím :slight_smile: a prac.prsotoru potřebuju taky hodně
18. čer 2009 ve 14:25  • Odpověz
no my jsme tady dost limitovaný místem..chtěla jsem maximální pracovní plochu a tohle mě z toho vyšlo nejlépe :slight_smile: a taky to dalo práci to dát dokupy ..jsem vždycky udělala nějaký návrh a něco se nám tam nelíbilo...kuchyň má jen 7 m ....
18. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz
nojo to je jasný, ale vymyslela si to pěkně, no já mám kuchyn asi 18m ctverecnych a to jen hádám :slight_smile: já zas chci velkej stůůůůl, krásnej velikej, :slight_smile: no musime na nej našetřit ale
18. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
ano to je krásný :slight_smile: a to je jen kuchyň nebo s jídelnou?..

protože my právě pak máme jídlenu zvlášť vedle :slight_smile:
a taky chceme pořídit veliký stůl :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
no my máme kuchyn s jídelnou a obloukem spojenej obývák, prostě místnost 8,5 na 5m a v jedný třetině je teda ten oblouk co odděluje obývák s kuchyní
18. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
jo jasně..no to je pěkný provedení..to by se mě taky líbilo....
my chtěli původně v tý jídleně probourat dveře z jedný strany do obýváku..jenomže je to nosná zeď tak by s tím bylo moc problémů a stálo by to moc peněz tak jsme se na to vykašlali..tak tohld spojený nebude no..
18. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.