• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
to nevadí, stejně to bude krááásný :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
jojo...už aby jsme byli tam :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz
tak mám padla..tak mizím..papááá..hezký zbytek dne :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz
tady zase nikdo to je děs :slight_smile: hele ardi nemáš dneska ochutnávky v hyperalbertovi? :slight_smile: jsem viděla ty jogurtíky :slight_smile: no a koukala jsem na stránky jumpingu a ten víkendovej pobyt nemusí bejt teda vůbec špatnej :sunglasses: :sunglasses:
18. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
Ali, jj, to byly moje hostesky :grinning: Dělaly něco? :slight_smile: Byla tam ta Andrea, co byla na trampoškách.. Jinak nestíhám dočítat, mam ještě práci, blee. A dárek pro tchána jsme nekoupili, máme tipy, ale nějak nestíháme, achjo a slaví už zítra.. Ještě vám asi večer dočtu, jinak Ali zítra v 5 na hopsání.. A na pobyt bych jela
18. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
já bych taky jela :slight_smile: no jedna měla zrovna pauzu a andrea tam s někým zrovna kecala :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak to si je pohlídám, žádný kecání :angry: Ali a chutnali ti ty jogurty? Mně teda vůbec.. Já musim jít na tu práci, ale nechce se mi vůbec, nenene
Jinak mam komplet oranžovou výbavu :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ali, zítra nebude odvoz, budu muset spěchat na tu tchánovu oslavu.. Ještě přemýšlím, jestli to zítra nemam zrušit.. v sobotu si zahopsám víc než dost..ale asi ne :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz
ardi...to nevadí, já stejně jedu s tou kolegyní tak ona mě veme :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
a jinak přeju dobré ránko
19. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoji holky jakpak se mate??Ali promin za tu včerejší přepadovku manža mermomocí chtel tu knížku a videl knihkupectví a nedal se odbít :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:43  • Odpověz
v pohodě, se nic nestalo, no ale nebude to mít lehký aby jí sehnal...
19. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
jinak já jsem dnaska jak přejetá, není mi nic moc, asi se blíží ms, noa do půlnoci jsem pekla štrůdl a pak si ještě četla :grinning:
19. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
teda a co čteš pěkneho??
semy ahoj :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
já si včera chtěla taky číst..ale jak jsem psala už včera nechala jsem si venku jen dvě knížky azbytek jsme už zabalili..a k našimjsm ese včera nedostali....tak jsem i večer oblejzala ty krabice..ale ty knížky samozřejmě vespod, tak jsem se na to vykašlala :grinning: ..tak snad o víkendu se stavíme u našich a něco si tam vezmu :grinning:
19. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
no jo vy už se stšhujete že ??a jak vam to pokračuje?
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
ahoj semy
čtu Hodiny, autora ted z hlavy nedám
19. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
no od soboty za týden budeme přebírat byt a pak v neděli a v pondělí budeme stěhovat :slight_smile: tak s etěšíme až budeme přestěhovaný....tak budeme o víkendu dobalovat a sundavat zbytek polic z ložnice....
19. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
no to stěhování, jako ten proces ti fakt nezávidím, my se stěhovali vlastně předloni a dlouho se stěhovat nechci :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
no my se na to cekem těšíme :grinning: ....aspoň bude veselo :grinning: ..my naštěstí zas tolik věcí nemáme..tady co teď bydlíme je dost věcí majitelky...takže z nábytku tu máme jen postel, ta s edá rozložit na desky, matrac (ta je teda velká a těžká, v kuse na celou postel) pak dvě komody, botník, konferenční stolek...a dvě kuchyňské židle..jiank samý krabice a ještě police...
trošku horší to bude v druhý várce od našich..tammáe složený všechen materiál, všechno co jsme koupili do nového bytu..plus ještě velký gauč :grinning:
19. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
ale k našim nám pakpřijde pomoct kamarád, tak to bude dobrý..jo a ještě lednici jsem zapoměla připočítat :grinning:
19. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
včera jsme už objednali internet do nového bytu a dneska jsem byla na poště objednat přeposílání pošty na novou adresu :wink:
19. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
no mě nejvíc práce dali takový ty malý serepetičky a pracholapy a pak jsme měli mraky knížek no :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to je furt domů snáším jako kvočna, jsme s kolegyní přišli na to že trpím eknižním fetišismem :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:17  • Odpověz
ali :grinning:

no my tyhle věci už máme zabalený..ono už toho moc nezbývá zabalit..v podstatě v obýváku jsou už jen dvě deky, carcassone a kytky :grinning: ..v ložnici jen nějaký svíčky + oblečení který nosíme každý den
a v kuchyni nádobí, to budu balit příští sobotu..stejěn budu celý den sama doma..manželjede na cyklo závody od práce...
19. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
jo nádobí, to je taky sranda, ale když se to dělá takhle postupně tak se to dá .-)
19. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
teda moc vam to stehovani nezavidim m by asi lajzlo ja se pomalu balim na tu dovču odjiždime dnes ve dve rano :unamused:
19. čer 2009 v 10:23  • Odpověz
no zabalím to pak najednou..zase tolik toho nemáme, tak to půjde..a budu na to mít celý den...:slight_smile:
19. čer 2009 v 10:24  • Odpověz
my s ehlavně těšíme že už půjdeme do vlastního..takže i na to stěhování s etěšíme :slight_smile:))
19. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
no tak to pak jo...každej z toho ma jinej požitek :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.