• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
další knížky do sbírky budou :grinning:

no o víkendu asi nějakou vybereme :slight_smile:
19. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz
tak mám 7 knih za 133Kč :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
no ali..tak málo peněz za tolik knížek joo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..to snad ani není možný :grinning:

a jaký máš?
19. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
dvě kuchařky, pak třikrát normální beletrii, jednou krtek a televize a pak dějiny umení 6.díl :slight_smile: ty máme prosím pěkně za 9Kč, no a nejdražší je rodinná kuchařka za 49Kč
19. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ..to jsou ceny..jako to za to kupujete nebo prodáváte?
já si snad k vám přijdou něco koupit :grinning:
19. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
kuchařek u mě není nikdy dost :wink:
19. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
to jsou normální ceny pro zákazníky, ale většinu těch fakt dobrejch si rozebereme my :grinning:
19. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
Holky ja se normálně dnes cely den válim nemam ještě ani zbaleno :frowning2: hruza:slight_smile:ale co mam ena to cely večer :slight_smile:,ali kdy jdete zase na trampolínky??a jake to je?
19. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz
ahoj medi..máš dneska válečku jo...hezký :slight_smile:

ali tak to se nedivím že to rozeberete :grinning: ..
19. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme oslavili 80, s monitorem jsme měli velkej úspěch, tak super.. No jinak si říkám, že jsem debil, že jsem se přihlásila na ten maraton, to asi nedám. Dneska jak jsem jela domů po celym dnu v autě a po trampoškách, tak na mě uplně padlo takový vyčerpání, že jsem myslela, že nedojedu.. neměla jsem ani skoro sílu zatáčet, tak jsem jela co nejrovnější cestou :grinning: Pak ještě doma chvíli šílená únava, ale pak jsem to nejhorší překonala, ale teď jsem fakt utahaná a jdu se na zítřek pořádně vyspat. Tak držte palce, ať to přežiju.. prostě, když to nepůjde, tak přestanu no.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz
ardi budu na tebe myslet, my šli včera spát v deset, usínali sme u tv oba :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Ahoj ali, ach jo, musim to dneska vzdát.. Skoro jsem nespala, je mi nějak blbě, divně se mi dýchá, včera večer ten stav byl šílenej, uplně jsem se klepala a nemohla nic dělat..asi jsem fakt přetažená nebo co.. zvažovala jsem i pohotovost, ale už je to lepší, jen prostě nemůžu skákat, takže mi to propadne.. A já se tak těšila :unamused: Zrušila jsem zatím i pondělí a středu, uvidim, jak bude.. co se to sakra děje :angry:
20. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz
jseš prostě vyčerpaná, jsem ti to říkala že musíš i odpočívat! takže nic nedělej, pořádně se najez a klid, jasný?
20. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jasný :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
a nemúžeš to mít i od té štítné žlázy?
20. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
no proto
20. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz
To si myslim, že ne.. nic takovýho by způsobovat neměla..
20. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz
no tak je to vyčerpáním, ha. takže velkej přísun energie v podobě potravy, spánek a nicnedělání, jinak to s tebou sekne
20. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak to mám ideální víkend, pořád se slaví, tak je barák plnej žrádla, do zítra odpoledne nic nemusim..tak snad to bude ok.
20. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz
to je dobře, no snaž se fakt odpočívat a jak to máš s prací na příští tejden? taky narvanej?
20. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz
Už ne tak moc, pondělí a úterý by mělo být docela v klídku, pak od středy práce bude, ale ne tolik jako teď.. Jdu spát, tak zatim pa
20. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak jsem nějak neusnula.. No a vzhledem k tomu, že nejsem, tak trpělivá jako vy ostatní a taky vzhledem k tomu, že jsem trochu vyděšená z toho, co se se mnou děje, tak jsem si udělala test.. Jsem teprve 8dpo, tak je brzo, já vim no.. no ale každopádně tam není jen jedna čárka, ale ještě stín té druhé.. Nic z toho neusuzuju, už se mi to stalo a nic nebylo, ale co kdyby náhodou, že..
20. čer 2009 v 15:49  • Odpověz
juuu fakt? a jakej je to testík? ježiš to by bylo prima :wink: :slight_smile:
20. čer 2009 v 15:58  • Odpověz
Je to mamatest.. Ale stínu nevěřim, ale aspoň jsem se uklidnila, že existuje případné vysvětlení toho, co se mi děje :grinning:
20. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
no tak mamtest a kterej ten dražší do proudu moči anebo papírky? jeee no tak to držim palce jako blázen :slight_smile: to by bylo tak fajn :slight_smile:
20. čer 2009 v 16:03  • Odpověz
udělej test za dva dny další a uvidíš jestli čárka bude sílit :slight_smile:
20. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
Normální papírek.. je fakt, že mamatest jsem měla pozitivní jen jednou a to bylo těhu, jen nepovedené.. No uvidíme, příznaků bych měla od včera kupu, ale nevěřim tomu prostě..Šlo mi o to se uklidnit a to se mi povedlo, teď počkám pár dní a zkusim to znova..
20. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
To už se budu bát udělat další :unamused:
20. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
no tak to vypadá fakt nadějně, no moc držím palce a holt musíš vydržet
20. čer 2009 v 16:07  • Odpověz
sis přivezla mimouše z dovolený :slight_smile: neboj to bude dobrý, mamatest je dobrej test, v pondělí znova testni a uvidíme ju? a hlavně se nenervuj
20. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.