• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Vydržim, já už se z toho nijak nenervuju, takže v pohodě :slight_smile:
20. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Tak jo, dám vědět a zatím jakoby nic jo? :slight_smile: Měla bych jít dolu, přišli další lidi na oslavu, ale já bych radši spala :unamused:
20. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
jupí jupí, aspon tady bude první těhule, huráá a s kým já budu chodit hopsat? kdo mě bude vozit domů? :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
Já si fakt nechci dělat naděje, budu chodit hopsat,až si pořádně odpočinu a budu tě vozit domu.. :slight_smile: V pondělí asi ne, ale ve středu bych snad šla
20. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
nechod, piš si tady se mnou :slight_smile:
no já jinak furt čekám na tu mrchu červenou a furt nic, mám jen maximální výtok bílej tak jako nevim co to je :sweat_smile: no doufám že dorazí co nejdřív at můžu brát ten clostyl..
20. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Bílej výtok mam taky.. Třeba bylo jen brzo a ještě se u tebe mimouš ukáže, to by bylo super :slight_smile: Nechce se mi no, ale slíbila jsem, že dneska tam s nima budu, včera jsem přijela a byl skoro konec.. Řekla jsem jim, že mi není dobře, ale že se ukážu, tchýně peče výborný věnečky, tak aspoň na ty než mi je sežerou :grinning:
20. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
no jo no, tak si jdi :slight_smile: na věněčky :slight_smile: já ještě 5 hodin a mám padla :wink:
no to myslím že adept na těhuli seš ted ty, já už svoji šanci prošvihla :slight_smile:
20. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
Já musim ten test vyhodit, ať na to pořád nečumim, zas mi hrabe :grinning: Jdu s pejskama a pak dolů, je tam i malej 2letej Jáchym od sousedů, tak mam s kym pokecat :grinning:
20. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
vyfotit bys ho mohla at se taky kouknu jak to vypadá mít tam nějakej stín :slight_smile:
20. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
Já jsem to zkoušela, ale nejde mi to vyfotit, je to fakt hodně slabej stín, navíc jsme teď koukala na fotky,co jsem dávala jsem na koně a v dubnu jsem měla falešně pozitivní i mamatest :frowning2: Takže myslim, že nic, uvidím v pondělí
20. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
Ahojky všem Liberec zdraví Jablonec :slight_smile:
20. čer 2009 v 16:41  • Odpověz
ahojky já jsem taky z liberce tak zdravím liberec :slight_smile:
20. čer 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahojik holky hlásim se z dovolenky jen nakukuji a koukam že by ardi bylo miminko??a co ty ali??
jo jinak tedy holky ja vybalim pravdu...ja sem těhulka 7 tyden plus tři dny dle UZ a mame srdíčko tak nam držte pěsti seč vam budou sily stačit aby vše bylo v pořádku:slight_smile:
20. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
juuu ty tajnůstkářko jedna, no tak moc a moc gratuluju, tak jsi první z diskuze :slight_smile: to je super, moc ti to přeju :slight_smile:
já čekám na ms, dostala jsem vyvolávačku a ještě nic
20. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
Stáni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc gratuluju, to je super zpráva :slight_smile: Ty potvoro, tys to tahkle tajila :grinning: Držim všechno co můžu :slight_smile: Užijte si dovču a pak naplánujem nějaký srazík všechny, co?
20. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
a palečky samozřejmě držím, tak jsi první těhule, tak ted už se to jen bude množit těhubacilama :slight_smile: :grinning:
20. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
Tak a je to tu prolomený, tak teď už to půjde jedna báseň :grinning:
20. čer 2009 v 17:17  • Odpověz
holky děkuji mockrát ale tejnak držte palečky jinak sme se byli projit hned po příjezdu a bylo z toho 12 km :slight_smile: tak se tu mějte a ja večir kdyžtak nakouknu
20. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
Prej toho má moc a nestíhá trampolínky :grinning: :grinning: Jupííí
20. čer 2009 v 17:18  • Odpověz
jojo přesně tak, první máme, bacilonosiče :slight_smile: :grinning:
20. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
To je dneska pozitivní den, v druhý diskuzi máme taky novou uplně čerstvou těhulku :slight_smile:
20. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Ještě jsem dole nebyla, ale už začínám mít hlad..ale Honza je tu za půl hodinky, tak na něj počkám..
20. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
jojo to je prima, v pondělí budeš těhule ty :sunglasses:
no a já si holt počkám no :slight_smile: asi si taky budem muset zadělat na mimouše na dovče :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
No jo, ale jestli budu těhule, tak budeme mít kreténka :astonished: :grinning:
20. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
proč jako? budete mít gumídka :slight_smile:
20. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
No z Kréty přece :slight_smile: Proč gumídka??
20. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
Jo po hopsinkách se asi skákalo, že.. :grinning:
20. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
z hopsání :slight_smile: hopsinková štáva a tak :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
To hopsání je super, podle včerejšího měření mam 6cm v pase a přes zadek pryč :slight_smile: A všude jinde taky něco..
20. čer 2009 v 17:37  • Odpověz
no mě jsou džíny taky volnější takže prima :slight_smile: no matějovi se to taky líbilo a dneska ho i něco bolí, hihi :grinning:
20. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.