• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Honzu bych tam teda nedostala.. Mně něco bolelo tak první dvě hodiny, většinou spíš břicho, ale teď už nic.. No kdybych šla dneska, tak by mě bolelo všechno, teda kdybych to přežila :grinning:
20. čer 2009 v 17:43  • Odpověz
no je dobře žes nešla, a v pondělí půjdu sama, jsem si třeba myslela že si tu mrchu vyhopsám a zas nic, no hrůza :slight_smile: si asi koupim červený víno a horkou vanu, jinak už nevim teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
A jak dlouho jsi po tý vyvolávačce?
Ani nevim, jestli jsem psala, jak máme raněný pejsky.. Nikita má ránu na hlavě, Bobina na čumáku, docela hluboký.. Včera je venčil tchán, ale prej si ničeho nevšimnul..myslim, že byla bitka s kočkama. Už to vypadá líp, ale včera to nebylo hezký.. :frowning2:
20. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
4 den, no do deseti dnů to má přijít ale jelikož už mám zpoždění tak by mělo dřív, většinou jsem to tak do 5týho dne po píchnutí dostala
jéé tak to mě mrzí že jsou raněný
20. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Já poprvé dostala ms až po 14ti dnech a to jsem měla velký zpoždění.. Tak Honza je tu, jdeme slavit..
20. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
Teda jako dolů na ty narozeniny, ne ten stín :grinning:
20. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
no jasně, tak se pěkně bav, papa
20. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Ahoooj holky,
copak se to tady dočítám???no to je krásný :slight_smile:
Medvide moc a moc gratuluji a budu držet palečky,aby vše bylo v pořádku i nadále.
Ardi,tobě přeji,aby čárečka sílila a aby to opravdu bylo těhu,jupí,že by hned dvě těhulinky? :slight_smile: :slight_smile: ...Tak to by byla paráda.Snad se to teď už tady rozjede a půjde to pěkně postupně :wink:
Třeba to příště ohlásí jako další ali a nebo i já...,když to nyní nevyšlo :frowning2: ,ale mám z vás holky radost.Super zprávy.Přeji krásný víkend.
20. čer 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj sluníčko, jak se máš?
20. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
Ahoj,no tak normálně,co ty?ještě v práci?
20. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Jo jinak ali,nemáš náhodou zkušenosti s tím sarapisem?nevíš,je to k dostání normálně v lékárně?sem přemýšlela,že bych to zkusila :wink:
20. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
no já ho brala asi měsíc, a dá se koupit normálně v lékárně :slight_smile: já jdu ted zas do bylinek, čajík :slight_smile: a jsem ještě v práci, ale už jen chvilku
20. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
a mělas ten s tou sojou nebo ten obyčejný?,myslíš,že to třeba někomu může k mimi pomoct?já o tom zatím jen sonduju,taky zatím mám bylinky,ale potřebovala bych srovnat MS.Teď jsem to měla až po 41dnech,jinak vždy po 32,plus mínus 1 den....
20. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak pomoci to určitě může ale nemusí, já to třeba brala nepravidelně a tak jsem na sobě nic nepocitovala a už se mi pak nechtělo kupovat nic dalšího a usoudila jsem že ted budu užívat jen jednu věc a třeba tři měsíce, asi to taky není dobře furt zkoušet něco nového :slight_smile: nevím no, a měla jsem ten obyčejný
20. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
hm,já zkoušela 2měsíce ten gynex a nic,pak jen kontryhel a listovku a calibrum,no a to teď beru pořád...no tak nevím,zda do toho sarapisu jít...jsem na vážkách :unamused: ,ale něco ten cyklus srovnat musí ne?doktorka mi na to nic napsat nechce :frowning2:
20. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
no ono se říká že ty dlouhé cykly jsou většinou anovulační, anebo si to posunuješ nervama a psychikou, no těžko říct
20. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
autor
no,ale já právě teď ten poslední cyklus měla ovulace dvě,dle ultrazvuku a ovutestů....tak nevím,zda to taky není to pravé ořechové,těžko říct...
20. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
Tak máš padla a hurá domuuuu....nebo jdeš někam pařit? :wink: .No každopádně pěkný víkendík přeji,pa pa
20. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj, tak jsme přijeli z pohotovosti.. pořád se to zhoršovalo, blbě se mi dejchalo, motala se mi hlava, tak jsme radši jeli, tam mi ještě začaly hrozně brnět ruce a myslela jsem, že se složim.. No nakonec dobrý, jsem zase doma a je mi docela dobře, jak se mi hůř dýchalo, tak jsem dýchala víc zhluboka a tim jsem si udělala to, že mi bylo tak zle, tak dejchám pomalu a je to ok.. Vypadá to fakt na vyčerpání, ale říkala, že to klidně může být i začátek těhu, ale já toho fakt měla moc, tak bych to vyděla na to vyčerpání..No ale chvilku jsem se fakt bála :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Sluni, já tenhle měsíc brala sarapis, ten normální.. a jestli to k nečemu pomohlo ti řeknu za pár dní :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz
Já tenhle měsíc měla podle ovu testů ovuli 40dc..
Jinak sluni, já si nechala předepsat kůru od byliny-naděje.. už jednou mi na dlouhé cykly bylinky od nich pomohly, napsala jsem tam co mam za problém a poslaly mi kúru, vytvořej ti jí nezávazně, já jí objednala.. no kdybych už jí nepotřebovala, tak by to bylo fajn..
20. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
Ardi,no tak hlavně,ať jsi v pořádku...Moc ti přeji,aby to byl ten příznak těhu,to by bylo supr :slight_smile: .A kdy zajdeš k Dr.?Takže by ti ten sarapis i k těhu pomohl?no to jsem napjatá jak kšandy....Bych ho asi taky teda vyzkoušela :wink:
20. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
a ardi,jaká je to www. na ty bylinky naděje?bych tam zkusila taky písnout.
20. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
autor
Už by ses měla začít raději šetřit,ať je mimi v pořádku a ty taky :wink: .Jééé,to jsem teda zvědavá....
Jinak jsem docela naštvaná na Dr.Ta mi na úpravu cyklu nechce nic předepsat,což nechápu :frowning2: :frowning2:
20. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
jejda ardi, no tak hlavně že už je ti líp, fakt si přetažená, chjo :frowning2: no moc bych ti přála aby to bzlo i to těhu, moc moc, a koukej jít spinkat a odpočívej
20. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Sluni, odkaz máš v IP.. A proč ti nic nechce napsat? Asi kvůli tomu spermiu? Nevim, jestli mi sarapis pomohl, ale myslím, že jo, protože mi pěkně narostla sliznice, kterou jsem předtím skoro neměla.. ale ovule přišla (asi) až docela dlouho potom, co jsem ho dobrala, měla jsem jen jedno balení, takže mě to ani na celý cyklus nevyšlo.. Tu ovuli spíš připisuju tomu, že jsem to přestala řešit, byla ta dovča, klídek.. No uvidíme co bude, přijde mi, že i prsa mam takový jiný, ale to už jsem si mohla vsugerovat, tak počkám..
No už je mi ok, jen to dýchání je takový divný, ale už vim, jak na to, aby se mi to zas nestalo to co předtím.. Dělali mi ekg, rentgen plic a nic nenašli, jen teda zvýšený tlak, s tím už jsem měla problém dřív, tak to teď budou sledovat, ale na léčbu to zatim není
20. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Ali, já nějak nemůžu spát, dneska jsem usnula až kolem 3tí, ale zase jsem spala skoro do 12ti :slight_smile: A teď se mi zase spát nechce :angry:
20. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz
autor
Ardi díky,už jsem tam napsala,tak snad se brzy paní ozve. :wink:
Jinak zřejmě nechce nic napsat opravdu asi kvůli tomu spermiu,ale víš,nejdřív tam měl manžel jít už po 2měsících,což by bylo už teď a minule mi řekla,že je to brzo,ať tam jde až tak za další 3měsíce.To mě přijde dost už dlouho :angry: .Nechci zas tak dlouho čekat a když už konečně manžel na vše přistoupil a bere to v pohodě,tak bych už i kvůli němu chtěla,kdyby tam mohl jít dřív.Tak jsem na Dr trošku naštvaná...asi se jí ještě znova zeptám,zda by to šlo dřív. :wink:
20. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz
autor
Mě teda jinak vždy Dr. dle ultrazvuku řekla,že sliznici mám krásnou,tak nevím no....ale sarapis by snad neměl uškodit ne?
20. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
To je divný, u mě mi připadalo, že všechno chce řešit rychle, na mě až moc :unamused: Tak jí příště řekni, že se ti to zdá dlouho a snad se nějak dohodnete..
20. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.