• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Neuškodí určitě, jen je dost drahý..ale z tý naděje mi napsala k bylinkám i mateří kašičku, tak jestli by nebyla lepší ta, stejně je to to, co v tom sarapisu hlavně je a pomáhá řekla bych..
20. čer 2009 ve 23:09  • Odpověz
autor
No já si s ní promluvim,jdu tam příští týden ve středu...tak snad si dá říct. :unamused: :unamused: .
Ten sarapis zajdu koupit.A ardi,to je jedno,kdy se to začne brát nebo je to daný,že třeba před ovulací nebo jak to je?neznám to,můžeš mi prosím tě poradit? :wink:
20. čer 2009 ve 23:21  • Odpověz
Sluni, tak to nevim, myslim, že to je jedno.. Tak držím palce, ať to u dr. dobře dopadne.. Já si jdu zkusit lehnout, snad dneska usnu dřív, tak pa, dobrou noc
20. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
autor
Díky,pa a opatruj se.Dobrou noc :slight_smile:
20. čer 2009 ve 23:24  • Odpověz
dobré ráno, tak co ardi jak je ti? podej hlášení :slight_smile: doufám že už ti líp a testík teda až zítra?
21. čer 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Pěkné ranko ali,tak už opět v práci jo? :wink:
A co ty ardi,jak se cítíš?určitě se ozvi.
21. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
ahoj sluni, jojo ještě dneska a zejtra volno :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Kuk, tak jsem tu.. dneska jsem si pěkně pospala a neudusila se, tak snad ok :grinning: Ještě mi přijde to dýchání trochu divný, ale už je to mnohem lepší a všechno ostatní už je ok.. Dneska budu jen odpočívat a cpát se, máme spoustu jída z oslav :slight_smile: A testík až zítra..
21. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
kuk, já se zrovna taky cpu, obědvám :slight_smile:
21. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz
My se zrovna docpali, věnečky od tchýně jsou fakt luxusní, mňam.. taky nejvíc mizely, tak moc nezbylo :unamused:
21. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz
nojo tak to se nediv, co je dobrý to je hned pryč :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahojik holky tak jak se tu mate??mi sme ted na chvilu na hotelu přisli sme z prochajdy a pujdem ted na jezero na lodičky:slight_smile:tak co ardi testik až zitra jo???ja bycvh to nevydržela :-/
21. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
ahojky Stáni :slight_smile: tak na lodičky jooo, romantika :slight_smile: a vůbec co ty? máš nějaký potíže s těhulkováním nebo je to vše ok a doufám že nám sem budeš dávat info jak se to vyvíjí a ne že si budeš furt hrát na tajnůstkaření jasný :slight_smile: :grinning:
21. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Ahoj Stáni a máte tam hezky? Tady jen prší a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jj, testnu až zítra, včera ta čárka byla tak slabá, že i kdyby dneska byla o trochu silnější, tak bude pořád hodně slabá a nebudu stejně vědět nic..
21. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
no uvidíš zítra jestli těhu jsi tak by to źítra mělo být vidět a měla by bejt i silnější, a uděláš si ho hned ráno ne?
21. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
ahoj ali....no dobrý nedobrý trochu občas krváci ale dr mi řikal že to muže byt že nekdo kváci do třetího měsíce ale stejnak mam obavy:frowning2:tak proto nad držte pěsti ano??
jinak tuk tuk nezvracim občas na zvracení je ale to spiše z hladu a jak to pujde dam sem fotečku mam jich docela dost :slight_smile: ale počkám až ted pujdu na kontrolu tak by měl byt vetší tak dam tu nejnovější :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
no tak to držím všechny čtyři palečky, a určitě to bude dobrý neboj :wink: a kdy máš jít k dr. na tu kontrolu? a na fotečku se těším, jo a už máš dočteno? :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz
ali mam jit ted 30 teho a fotečku určo dodoam..a dočteno nemam nejak ted na to nebyl časek :frowning2:
21. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
Stáni, taky moc držim palce. A dýcháš normálně? Nedejchá se ti třeba hůř? Jestli to jako nemůžu mít příznak :slight_smile:
Ali, jj, ráno, jen nevim v kolik vstanu :grinning:
21. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz
v pohodě, no já zítra budu vyspávat tak snad se tady dočtu nějakou dobrou zprávu :slight_smile: jinak mě ms ještě nedorazila
no tak dočteš až budete doma :slight_smile: ted si užívej dovču :slight_smile:
21. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
a ardi s tím tvým dejcháním je to divný, a nemůžeš to mít spíš od toho tlaku zvýšenýho? teda ne že by to nemohl bejt příznak :sunglasses: :wink:
21. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ali já nevim, možný to taky je.. Oni taky moc nevěděli řekla bych..
Ach jo, naší hafině ta rána na hlavě hnisá, tak nevim co s tim, asi bude muset i ona k doktorovi nebo co..
21. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
hmm to je blbý, to asi bude potřebovat veterinu,... no však se za pár dní uvidí, no ale jestli umím počítat tak bys měla bejt už nějakej 49DC ne?
21. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz
Jj, ale asi teprve 9dpo..
No na veterinu s ní sjedu zítra, platit pohotovostní příplatek za tohle je asi zbytečný.. zatím jí to ošetřuju heřmánkem..
Dneska mam v plánu konečně dočíst toho ježka a pak se pustim do stmívání, už jsem na to fakt zvědavá, když to každej tak vychvaluje..
21. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
no já myslím že se ti to bude líbit, já už jsem přečetla hodně knížek a tohle je fakt bomba, jsem si to spočítala že už mám přečteno 35knih od ledna
no a pojedeš kdzžtak i na gyndu nebo to necháš být? já jestli to nedostanu do středy tak budu asi muset zrušit tu mobilizaci a na gyndu minimálně zavolám co jako je :slight_smile:
21. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
No na gyndu mam v plánu zavolat až od zítra za týden.. To by měla už ms přijít, jestli byla ovule minulý pátek.. a jestli budou //, tak asi taky tak.. Ale jestli nebudou a budu takhle funět, tak zajdu k obvoďačce asi..
Ali, už jsem slyšela o víc těhulích, kterým dr. řekl, že těhu nejsou a ani test nic neukázal, no kéž by se z toho mimi vyklubalo :slight_smile:
21. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
jako u mě jo? no nevim no, je fakt že minule mi brali i krev le ted tam byla jen dcera jergový a řekla že tam nic nevidí, no hlavně mě překvapuje ten výtok no
no fakt jsem zvědavá jestli tam ty dvě mít budeš :slight_smile: a aby to fakt těhu bylo a udrželo se :wink:
21. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
a hlavně já i na ten blbej agolutin reagovala vždy dobře, tak do pěti dnů většinou dorazila mrcha, teda kromě jednou to mi to píchli dvakrát po tejdnu ale to bylo hned nějak po vysazení HA, no jak říkám, furt něco extra musím bejt :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
No ten výtok měly snad všechny těhule z druhý diskuze na začátku.. to by bylo super, kdyby se spletla :slight_smile: Nic si z toho nedělej, já jsem taky divná :grinning: Dokonce mi to jednou řekla dr. jako diagnózu, že jsem záhada :grinning:
Tak já jdu na gauč na to čtení, později se zas ukážu, pa
21. čer 2009 v 15:25  • Odpověz
sme se hledali až sme se našli vid, s těma diagnozama :grinning: :grinning: :grinning:
tak pěkné čtení, já tady mám taky rozečteno :slight_smile:
21. čer 2009 v 15:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.