• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dari hele zrovna se tu promin směji jak popisuješ spatne dychani apod..chtela sem ti napisat že ja to na začátku mela take a přesne jako ty jsem byla unavena dušnust bolest na hrudi a nemohla sem nic to je jak sem vam psala že asi na mě neco lezlo :slight_smile: tak si myslim že jsi tehule...holky jinak dnes me manža fotil a normálne mam na břiše takovou bouličku je to možne v sedmem tydnu??
21. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
jee fakt? no tak to je dobrý, to je darina dobrej adept na těhu :slight_smile: no tak jen tak dál at se nám to tu pěkně rozroste :slight_smile:
a s tou bouličkou nevim, jaksi nemám zkušenost :slight_smile: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
no jo take si myslim že je těhu :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
no však uvidíme :slight_smile: brzy se to dozvíme řekla bych, a já si budu muset někoho jinýho na trampošky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak jsem zase tu, u toho čtení jsem usnula, tak to asi dneska nedočtu..
Stáni fakt? A to si měla v době, kdy třeba na testu ještě skoro nic nebylo? Mně se to zdá brzo, aby se to tak projevovalo.. Já si zas myslim, že to těhu není, no tak uvidíme..
21. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
no pokud jsi fak jen 8DPO tak si taky myslím že je brzo na příznaky, ono hlavně tyhle dlouhé cykly jsou děsně naprd :unamused:
21. čer 2009 v 18:03  • Odpověz
Dari ja sem testla asi 1.června a mela sem tam pekne tlustice a když jsem byla ve třetím týdnu tak sem mela hcg 3790 takže už jsem mela bublinku tak nevim no:slight_smile:
21. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
ale pokud tam něco je tak ti ten test podle mě zítra ráno ukáže // a měly by pak sílit no
21. čer 2009 v 18:05  • Odpověz
Take di myslim držim palečky at tam jsou //
21. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
a to si testovala a měla si zpoždění?
21. čer 2009 v 18:36  • Odpověz
Medi a nevíš, jak dlouho to asi bylo po ovulce, co ti to začalo? No zjistila jsem, že už nemam doma test, tak ho koupim, až pojedu s Nikitou na veterinu, tak možná počkám, až do úterý.. Já mam tušení, že tam nic nebude :unamused:
21. čer 2009 v 18:59  • Odpověz
no aspon to bude jistější, no jen se nestresuj dopředu, já to tušení měla taky, ale holt už jsme krapet otupělé zklamáním, teda aspoń já.... :unamused:
21. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
ale moc ti to přeju aby to bylo opravdu ono, a nechceš si zajet rovnou na gyndu? to už bys to měla taky nejjistější
21. čer 2009 v 19:05  • Odpověz
tak a já jdu zítra poprvé sama na trampolíny, to je teda zjištění :slight_smile: sem teda bystrá co, to ten víkend v práci
čtu si ted moc prima knihu, jak poznat psí duši, od rudolfa desenskýho
21. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
aaa koukám tady to opět žije :slight_smile: :grinning: takže tady máte mojí samomluvu...nebo spíš samopsaní :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 19:20  • Odpověz
Ali, já už taky byla sama, to zvládneš, zítra to fakt nedám, dneska jsem vyběhla kopec a funěla jak blázen..
Na gyndu se mi nechce hned zas letět..ještě počkám
Desenský je fajn, dost nám pomohl s Bobinou, byla trochu nezvladatelná a agresivní na psy, když jsme si jí vzali a on poradil a máme mazla :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
jste u něj přímo byli nebo jste mu jen volali? já vím že to zvládnu jít sama, jsem přeci velká holka :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
Já právě vim, že už mi párkrát vyšel falešně pozitivní test, ale nestresuju se, to zas ne :slight_smile: prostě v klidu vyčkávám.. Jestli mě něco stresuje, tak to že funim :grinning:
21. čer 2009 v 19:30  • Odpověz
Volali a psali si maily, on nabízel, že by se i zastavil, až pojede kolem, ale to se mi zdálo zbytečný, ona zas nebyla tak vážnej případ :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:33  • Odpověz
no my potřebujem toho našeho troubu odnaučit tahání a to že je krapet chabrus na nervy z jinejch psů, tak sem si koupila tu ohlávku stahovací tak uvidíme a prostudujeme knihu a rady na netu
21. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Dari ja nevim kolikaty den po ovu to bylo ja se přiznam že sem to fakt vypustila a bylo mi to jedno :slight_smile: takže tim i asi mimi vzniklo víš??
21. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
:slight_smile: no tak hlavně aby to bylo i v pořádku i dál :wink: :wink: :wink:
21. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
jj přesne tak a doufam že bude,,,hele nevite nekdo shánim takove tehu triko jak jsou na břiše ty nožičky nevideli jste ho nekde na netu??
21. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Stáni, někde jsem to viděla, zkusim to najít..
21. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
joo tak to nevím teda :slight_smile: ted abysme postupně otěhotněli všechny a můžeme mít stejně starý děti :grinning: :grinning: :grinning:
jééé já už se těším domů, už mi tady nějak hrabe
21. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ty jsi ještě v práci?? To ti nezávidim :unamused:
21. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Dari dekuju super :_)
21. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
už jen chviličku, a zejtra celej den volno a pak do pátku budu mít ranní a v sobotu máme pomaturitní večírek
21. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz
Není zač.. já se chci ještě zejtra trochu flákat a jet jen večer pro stánky, tak snad mi to vyjde a nenahrne se milion práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.