• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
je to se ale nekdo ma :slight_smile: ja už hajam v pelechu jsem nejaka utahana manža už usnul :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Ahoj vespolek,
no téééééda, to jsou ale super zprávičky. Tak to Ti Stáni moc gratulujeme a hlavně přejeme pohodové těhotenství a ať vše probíhá tak, jak má A nechceš se změnit v profilu na těhulku, ať víme...
Dari, ty bys také mohla být těhu, ty příznaky jsou dost nápadné. Tak jsem už moc zvědavá na zítřejší testík.
21. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahojky janulo :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahoj Ali, ty jsi ještě v práci?
21. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
jojo do devíti
21. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
ahoj Jani mockrát dekuju zmenim to ale az po další kontrole ju?? :slight_smile:
21. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahoj jani, testík bude asi až pozítří.. koupim ho až zítra, tak počkám asi na úterý ráno..
Stáni a kdy jdeš na kontrolu? A fotíte pořádně?
21. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky,
Stani: jasně, chápu
Já jsem byla poprvé těhotná, když jsme ještě žili v Anglii. Zrovna jsme byli s kamarádama na pronajaté chatě a večer jsem žertovala, že nebudu radši moc pít, že bych mohla být těhu. A přijeli jsme z chaty a byla jsem těhu :slight_smile: V 8tt jsem trošku špinila, ale ono to tak někdy bývá, že špiníš v době kdy bys měla mít MS, i když už jsi těhu. Jenže já jsem byla strašně vyplašená, jeli jsme na pohotovost, tam mi akorát zakázali sex a druhý den jsem si u soukromého doktora zaplatila ultrazvuk (80GBP) a bylo vše v pořádku. V GB jsou totiž hrazené myslím jen tři ultrazvuky ve 12., 20. a už nevím kolikátém týdnu.
Ardi: No, jo, tak počkám, no :wink:
21. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Vybírám dárky pro tátu k 60, už mam vybraný mixér a pekárnu, ale teda friťáků moc na výběr není :unamused:
21. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj Ardi,

také nepoužívám, ale osobně se mi líbí ten Tefal a to díky tomu, že má skleněné víko a nemusíš do něj nakukovat, jestli už to je nebo ne. Ale bála bych se, že se o to spálím. To můj laický názor. Třeba poradí i ostatní.
21. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
Jani, dík :slight_smile: Mně se zas moc nelíbí ta poklice, že se musí celá sundat a někam odložit, to je praktičtejší normálně odklopný víko.. no uvidím, kdyby někdo měl zkušenost, napište..
21. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
aha, tak to jsem si myslela, že to je odklopné víko :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
To právě ne, koukala jsem na něj v obchodě..ten philips se mi naživo moc nelíbí, tak nevim no, ještě mam čas..
21. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Už spíte? Já spala do půl 1 a pak ještě odpoledne, tak asi jen tak neusnu.. A jen tak pro info, začínaj mě dost bolet prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahoj, nespím ještě, no a bolívaj tě prsa i normálně nebo je to jev neobvyklý?
21. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
No já ani nevim, někdy mě bolej, ale myslim, že při ovulce.. Já už nevim, co je obvyklý a co ne :grinning:
21. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
no právě,.... a hlavně jakmile se na to zaměříš tak se vsadím že budeš mít uplně všechny příznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: to znám :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:20  • Odpověz
No právě :slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz
a hlavně ted už tam ta myšlenka je takže dokud se ti to bud nepotvrdí anebo naopak nevyvrátí tak se toho nezbavíš, tohle čekání je na tom asi nejblbější
21. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
a v podstatě dokud nedorazí ms tak si člověk furt může říkat že tam je nějaká šance, mě v jiný diskuzi holčina psala, že byla těhotná i přes ten agolutin, když to nedoostala po něm tak si udělala test a byla v tom a dr. jí řekl že to na těhu nevypadá..... takže tak no, holt příroda je mocná čarodějka :sunglasses:
21. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Takže kdy testneš? :grinning:
21. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
no pokud to do středy nedostanu tak to budu muset nějak řešit, zrušit mobilizaci a zavolám na gyndu...
21. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Jé, kdybysme byly obě těhule, to by bylo super :grinning:
21. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
to jo jenže myslím že u mě je ta šance už fakt hodně malá, ale do tebe vkládám velké naděje :grinning: a já jsem v klidu, karty mi to předpověděli v brzké době tak snad se do roka dočkám :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ale pořád nějaká je :slight_smile: Tak já si půjdu lehnout a zkusim dočíst tu knížku konečně..
21. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
no já to půjdu taky zalomit, jsem se po tom víkendu pěkně unavila
21. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz
Tak dobrou noc.. a zítra pa
21. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
papa a pěkné sny přeju....................... a jelikož tady ráno bude asi jako první semy tak jí přeju krásné dobré ránko....:slight_smile:
21. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Dobré ráno semy :grinning:
21. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.