• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky-Jablonec nad Nisou

(Zamčená)
31. března 2011 
Dobré ranko :slight_smile:)))

jste mě potěšili..mě už večer přejete dobré ranko :slight_smile:))
22. čer 2009 v 07:42  • Odpověz
tak jsem vás trošku dočetla a ardi koukám že to vypadá nadějně..moc držím pěstí..a ali tobě taky, jsem na tebe večer myslela jestli už jsi to dostala a čtu že ještě pořád ne....
22. čer 2009 v 07:43  • Odpověz
Aho´jik holky tak sem po snidani ale jsem nejaka hotova mota se mi hlava a ak ležim a boli me nohy...včera me neco htizlo do ruky a mam to pěkne červene a napuchle a boli to napřed to bylo bile a ted je tam červeny flek...myslite že to zmizí a nic to nebude??mam strach o male :frowning2:
22. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj medi:slight_smile:
ty už jsi těhu??...že píšeš že máš strach o malé??..jsem něco prošvihla??

jestli to byl jen nějaký komár tak máš asi jen horší reakci..mě to taky vždycky\ hned napuchne a zčervená..dej si to chladit a mělo by to splasknout...hlavně jestli to nebylo klíště...
22. čer 2009 v 09:50  • Odpověz
semy jj seš trochu pozadu..čekame mimi jsem v 7 tydnu :slight_smile:
kliště to nebylo to bych videla je to na ruce a kouslo me to a mela sem tam bíly flek jako od komara a ted červeny flek asi 2 cm :frowning2:
22. čer 2009 v 09:52  • Odpověz
ježiš tak to gratulujůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......a přitom jsem dočítala.....kdy jsi to psala??.....
22. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
děkuji mockrát nevim asi tak dva dny??:slight_smile: mysliš že ten flek bude v poho??jak dlouho to zarudnui muže byt??mam strach z boreliozy ale kliště nemam ale moje mama ji mela od mušky :frowning2: a jsem nejaka utahana ale jestli to neni z toho že stale nekde pochodujem apod že¨?
22. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
tak už jsem to našla když jsi to psala..já včera jen nakoukla a v letu dočetla..tak mě to nějak uniklo :grinning:

no každopádně držím všechno co jde aby bylo všecko v pořádku :slight_smile:

a koukej prskat bacily :grinning:
22. čer 2009 v 10:03  • Odpověz
neboj medi..jestli to byl komár tak to nic nebude..mě když štípne tak to mám červený 3 dny...to je skoro normální..no jak jsi psala že pořád chodíte tak to bude spíš z toho....tak koukej odpočívat trošku :wink:
22. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
no sme tu od soboty a v sobotu sme ušli 16 km včera sme byli na vodopadech a to jsme šli po schodech do kopce asi 30 min a pak sme ještě byli tady po okloli takže to muzu mit asi z toho že??ale e se mi mota hlava nechapu ale dnes je tu nejak pod mrakem a akove jine ovzduší tak jestli neni zmena tlaku
a děkuji za rženi všeho co jde potřebujem to :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
jojo, to může být tlakem a samozřejmě změnama v tvým těle :wink:
22. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
jj snad to bude ok..chladim to a už to neni tak zarudle ale take sem pitoma zdravotnice a nemam ani s sebou fenistil sem na to nemyslela :frowning2: že by tu mohlo neco kousat :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
no to je škoda..ten je fakt dobrý..já ho přes léto používám hodně, jelikož tyhle mrchy kousavý přitahuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a vy jste teda ještě na dovče jo?...do kdy tam budete?
22. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
Dobré ránko holky..
Stáni neboj, všechno bude ok, motání hlavy je na začátku uplně normální, plno jsme toho teď pročetla.. A ten štípanec, to se mi někdy stane taky, že je větší než normálně, stalo se mi to v chorvatsku, třeba tam na jihu mají nějaké agresivnější komáry.. bude to ok, hlavně klid :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj ardi :slight_smile:..no a jak to vypadá s tebou??
22. čer 2009 v 10:19  • Odpověz
semy jj sem jeste na dovče a sme tu do středy :slight_smile: ale docela se tešim domu :slight_smile:
ardi dekuji snad to bude ok myslim si že je i zmena tlaku tak proto sem jak matoha a hlavne mi daly zabrat asi ty schody včera :slight_smile:
a co ty jak ti je??
22. čer 2009 v 10:25  • Odpověz
Semy, nevim, je mi blbě.. Dýchání už je lepší, teda až na to, že mi začíná rýma, teď pro změnu je mi na zvracení pořád.. Tak nevim.. No a našla jsem ještě jedno balení testů, tak jsem nevydržela, ale fakt nevim, co si myslet, asi nic pozitivního.. jen tam zas jen slabounkej stínek, ale je fakt, že se teď objevil po pár minutách a předevčírem bůhví kdy, možná až po hodině nebo víc, ale po půl hodině tam nebylo nic.. Dneska jsem 10dpo a minule jsem měla viditelnou čárku až 13dpo, tak ještě počkám, ale vidim to tak, že nic.. Jen nevim, proč mi teda je tam blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2009 v 10:26  • Odpověz
dobré ránko holky, tak sem teprve vstala
22. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Ali, já bych ještě spala, kdyby mě nevzbudil pošťák.. přivezl mi ty bylinky
22. čer 2009 v 10:30  • Odpověz
ardi....takže do limitu se ti tam nic neobjeví?
22. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
ardi neboj myslim si že jsi tehu:slight_smile: a třeba je to moooc na začátku hm?bud v klidu ta čárka byla za chvilu jak řikaš a třeba to fakt dojde a bude tam mimi držím pěsti
22. čer 2009 v 10:32  • Odpověz
Ali, dneska to bylo do limitu, ale hodně slabounkej stín, kterej možná vidim jen já :grinning:
22. čer 2009 v 10:33  • Odpověz
no tak uvidíme no, musíme počkat :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:35  • Odpověz
Počkám do konce týdne, zatim další testy kupovat nebudu, to je k ničemu.. Já se jdu pomalu připravit, musim na tu veterinu..
22. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
no asi to bude nejrozumnější :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
ardi uvuduš tak počkej a testni pozdeji :slight_smile:a proč na veterinu copak je pejskum?? :frowning2:
22. čer 2009 v 10:38  • Odpověz
ahoj ali...:slight_smile:

ardi tak když ti je pořád na zvracení tak to je dost velkej příznak....a kolikátý jsi DC?..nechceš si teda zajít na krev?
22. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
Stáni, Nikita má na hlavě hnisající ránu.. hlídal tchán, tak nevim, co se stalo, buď jí to udělala kočka nebo se drápla o nějakej hřebík, pořád leze na zahradě pod boudu..
22. čer 2009 v 10:39  • Odpověz
ahoj semy, to jsem tě pěkně přivítala už ráno vid? jsem věděla že tu budeš první :slight_smile:
22. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
holky tady mrkněte na našeho "vlezlého" kocourka..jak mě ani nenechá vařit..takhle mě pořád okusuje nohu když stojím v kuchyni

http://picasaweb.google.cz/Semy.cz/KoudyOsobni?authkey=Gv1sRgCMKCrc2M7e2kxwE#
22. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.