• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky jaro, léto 2011

(Zamčená)
8. března 2011 
ahoj, je tady někdo takový, kdo se začne snažit? u nás bohužel 2/11 revize :frowning2: takže nové snažilkování začne duben, květen :wink:
18. únor 2011 v 16:45  • Odpověz
Ahojky já jsem tu celkově nová a chceme se začít snažit cca v květnu :slight_smile:
18. únor 2011 v 17:05  • Odpověz
autor
@luccy28.5.2009 ahoj, tak to je fajn, my taky tak nějak :wink: ten koník nějak poslední dobou blbne, teď to zas na nějakou dobu vypadlo :rolling_eyes:
18. únor 2011 v 17:43  • Odpověz
Jj taky jsem si toho všimla nemohla jsem koukat na inspirace :slight_smile:
18. únor 2011 v 18:29  • Odpověz
autor
inspirace - myslíš jako třeba oblečení, nebo potřeby pro miminka? :slight_smile:
18. únor 2011 v 18:33  • Odpověz
Ahoj chceme se začít snažit od července :grinning:
20. únor 2011 v 08:34  • Odpověz
autor
@mahonia tak to je fajn :slight_smile: čím víc, tím líp :slight_smile:
20. únor 2011 v 08:48  • Odpověz
ahoj - těšíme se na snažení v červenci :sunglasses:
1. bře 2011 ve 21:26  • Odpověz
ahoj holky,můžu se přidat?Plánujeme snaženíčko od dubna :slight_smile:
2. bře 2011 v 08:46  • Odpověz
Ahojky holky můžu se taky přidat? máme už máme jedno dítko a od března se chceme snažit o další, tak snad to vyjde:slight_smile: jinak vám přeju hodně štěstí ve snaženíčku:slight_smile:
2. bře 2011 v 11:48  • Odpověz
autor
@ddassik
@ren01
@karkulka_17
určitě ano :slight_smile: my začneme až tak v tom dubnu květnu, podle toho jak to bude vycházet, teď máme 2měsíce půst. :unamused:
@ddassik : ty už aspoň jedno dítko máš. :slight_smile:
3. bře 2011 v 16:33  • Odpověz
@lucifereeek jj je fakt že jednoho kluka mám:slight_smile: ale taky jsem na něj čekali skoro 2 roky :confused: tak doufám že se nám další mimčo povede hned, protože mám rodičák jen na 2 roky, tak snad se zadaří:slight_smile:
3. bře 2011 v 16:42  • Odpověz
Já mám poslední platíčko antikoncepce a pak se uvidí :wink:
3. bře 2011 v 19:45  • Odpověz
mně zbývá na březen poslední Nuvaring, pak chci tělo vyčistit po 9 letech s antikoncepcí - jsem zvědavá, co to se mnou udělá..
4. bře 2011 v 09:06  • Odpověz
Jinak mimčo na mojí fotce je kamarádky - chodím k ní trénovat :sunglasses: My se budeme snažit poprvé :sweat_smile:
4. bře 2011 v 11:08  • Odpověz
@karkulka_17 tak to ti to trénování schvaluju:slight_smile: aspoň budeš vědět do čeho jdeš :grinning: né je to náročný s dítětem ale krásný :slight_smile:
4. bře 2011 v 16:16  • Odpověz
autor
@ddassik vždyť my se snažíme už taky dlouho :pensive: takže teď doufám, že to vyjde, a dotáhnem to až do konce. :slight_smile:
4. bře 2011 v 18:51  • Odpověz
autor
@karkulka_17 jasně, jen trénuj :wink: bude se ti to hodit.
4. bře 2011 v 18:52  • Odpověz
@lucifereeek moc ti to přeju, to čekání je hrozný, všichni říkaj nemyslet na to ale to nejde :unamused: neboj určitě se vám to povede! a co by jsi chtěla holku nebo kluka? :wink: já chtěla kluka a vyšlo to :slight_smile: teď by mohla bejt ta holčička :slight_smile:
4. bře 2011 v 19:36  • Odpověz
jo, trénování mě baví, ale těším se na vlastního prcka :slight_smile: holky, když už máte obě zkušenost se snažením - braly jste předtím anti a jak dlouho před snažením jste ji vysadily? mám trochu obavy, že po těch letech s antik. to nepůjde moc rychle...i když jsem předtím i při antik. měla pravidelnou menstr...
4. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz
@karkulka_17 ahojky já antik. brala 7 let, pak jsme si řekli že chceme mimčo, ani jsem nedobrala poslední platíčko a začalo snažení :slight_smile: to nám trvalo pěkně dlouho, ale je fakt že jsem měla problémy s nepravidelnou menstruací, nakonec jsem dostala prášky na srovnání a na podporu ovulky a do dvou měsíců jsem byla těhotná díky bohu :slight_smile:
4. bře 2011 ve 21:40  • Odpověz
autor
@ddassik mě je to celkem jedno,hlavně aby to bylo zdravý :slight_smile: ale asi o něco víc holčičku :slight_smile:
5. bře 2011 v 08:10  • Odpověz
autor
@karkulka_17 já antiko nebrala už dlouho a stejně jsem nemohla otěhotnět, mám delší cykly a i nepravidelné :confounded: jsou holky, které otěhotněly hned po vysazení, a třeba já jsem nebrala, a stejně to nevyšlo, takže tím to asi tak nebude, doporučuje se ale trošku po antiko vyčistit :slight_smile:
5. bře 2011 v 08:13  • Odpověz
já holky beru antikoncepci 9 let a mám docela hrůzu z toho,jakou budu mít pak MS,jestli dorazí anebo ne...chystáte se některá po vysazení antikoncepce na gyndu,jako na prohlídku,jestli jste v pořádku a můžete se začít snažit? :slight_smile:
5. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz
autor
@ren01 já jsem pro jistotu byla, ale to proto, že jsem na gyndě nebyla delší dobu :wink:
5. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz
ahoj holky mohu se pridat ikdyz se snazilkuju uz delsi dobu?
5. bře 2011 v 16:05  • Odpověz
autor
@petulak1988 ahoj, jasně že jo, já se taky snažím již delší dobu, od 11/09 :wink: nebo ty ještě delší dobu?
5. bře 2011 v 18:24  • Odpověz
@lucifereeek nn ja 9mesicu a uz mi to prijde strasny nevim co pro to vic udelat neporadis neco ???Uz zacinam byt zoufala vim ze to neni nejaka dlouha doba ale pro me jo
5. bře 2011 v 18:34  • Odpověz
autor
@petulak1988 já taky byla už zoufalá, snažili jsme se od 11/09 a v 12/10 jsem zjistila, že jsem těhotná, bohužel 2/11 jsem potratila :( začala jsem v 11/10 brát kys. listovou plus, ale nevím jestli to byla náhoda, nebo pomohly fakt ty vitamíny, že jsem následující měsíc otěhotněla. Teď doufám, že nebudeme dlouho čekat, a že snad to už dotáhneme do konce, tak uvidíme, teď máme ještě půst :rolling_eyes:
a ms máš pravidelnou? některé holky zkouší čaje - třeba kontryhelový, a nebo femigard -je to směs bylin - ale s tím zkušenosti nemám. Já beru pořád jen tu kys. listovou - i teď. Neboj, určitě se to povede, já bych to ještě zkoušela, a pokud bych do roka neotěhu, tak bych se asi zeptala dr. co s tím dál.
5. bře 2011 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se taky přidat? My se s manželem snažíme první měsíc :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:15  • Odpověz
@petulak1988 ahojky jasně že můžeš vítáme tě tady:slight_smile:
5. bře 2011 v 19:36  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.