• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Jičín a okolí

(Zamčená)
14. prosince 2008 
Ahoj holky,
chtěla jsem načít toto téma. Zatím jsem totiž žádnou snažilku z okolí Jičína na koníku nepotkala. Jestli tady někde jste, tak se ozvěte :wink:
16. pro 2007 v 15:50  • Odpověz
Ahoj Mato,

jsem taky z JC okresu.... jak to s tebou vypadá?
18. pro 2007 v 19:23  • Odpověz
autor
ahoj slunickooo, a odkud jsi jestli to není tajný :wink:
21. pro 2007 ve 21:03  • Odpověz
mATY - kousek od Jičína... od kud ty? a jak se dlouho snažíte o mimi? Máte už doma nějaké?
23. pro 2007 v 17:05  • Odpověz
autor
jsem přímo z Jičína. O mimi se zatím nesnažíme, možná až v létě příštího roku. A doma ještě žádné nemáme, jenom čtyřnohé. A co ty. Odkud jsi? Kolik Ti je a jak dlouho se snažíte vy? :wink:
26. pro 2007 v 18:38  • Odpověz
hojda já jsem z meziprostoru mezi bolkou a jičínem :wink:
26. pro 2007 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky, Turnov se taky počítá?
27. pro 2007 v 19:55  • Odpověz
Jéééééééééééé to se nám tu to rozrůstaá

je jen dobře

tak něco o mě...

Mě je 31 už :grinning: , mám doma skoro 9-ti letou kočičku,, na kterou jsme s manžílkem čekali 2 roky.. ta se ale povedla přirozeně... ted se snažíme už přes dva roky a nic.. tak už nás neba čekat.. i když po všech vyš. jsme zdaví oba,, manža sice mín spermošů.. ale prý furt na norm otětotnění.. tak jsme zavítali do Sanusu do HK
A holky.... v lednu jdem na to... jako na IVF....................... mám z toho nerva.. ale nevíme jak dál, všichni kolem nás těhotní,, já jsem už na nervy když se furt všichni ptaj..... někdy fakt šílím a řvu , někdy jsem OK...
Tak mi držte palečky.. budu moc ráda tu s vámi psát...

tak písnete taky něco víc o sobě ju?:?
27. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz
autor
ahoj holky, vítejte mezi námy. Jenniffer, bereme Tě taky :wink: . Napište nám něco o sobě :grinning:
28. pro 2007 ve 14:57  • Odpověz
autor
slunickooo, budu Ti držet palečky, aby se to povedlo. Mě je 26, ale do 30 jedno mimi chci mít. Tak doufám, že to půjde bez problémů :slight_smile: V dnešní době to je celkem problém normálně přirozeně otěhotnět
:unamused:
28. pro 2007 ve 14:58  • Odpověz
autor
holky, kde jste? :slight_smile:
11. led 2008 v 06:42  • Odpověz
tady tady :grinning:
11. led 2008 v 06:56  • Odpověz
autor
že se ani neozvete :frowning2: Doufám, že tahle diskuse neskončí :unamused: :grinning:
22. led 2008 v 18:31  • Odpověz
ahojík

snad mi omluvíte absenci :grinning:

tak holky my jdem ve ččtvrtek na věěc..... odběěr vajíčček... a v neděěli to vypadá na transfer.....
22. led 2008 ve 22:07  • Odpověz
autor
ahojky, to víš, že omluvíme. Tak držím palečky, aby Ti to dobře dopadlo :slight_smile: .
Doufám, že nám to půjde přirozenou cestou až se začneme snažit. :wink:
23. led 2008 ve 20:26  • Odpověz
ahojky holky, sem taky z Jc, teda kousek od něj. Můžu se k vám přidat? :slight_smile:
23. led 2008 ve 21:29  • Odpověz
hrosik ahojda já jsem taky kousek od JC ne přímo z něj :wink:
24. led 2008 v 06:27  • Odpověz
autor
ahojky hrosik, vítej mezi námi :grinning: . Já teda jsem přímo z JC :grinning:
24. led 2008 v 17:44  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte? :slight_smile:
24. led 2008 v 18:20  • Odpověz
autor
jde a to, a jak se vede tobě? Odkud jsi? :slight_smile:
24. led 2008 v 19:31  • Odpověz
vede se mi dobře, bydlim asi 3 km od Jičína v Ohavči
24. led 2008 v 19:37  • Odpověz
Holky díkas za palečky.. odběr mám zdárně za sebou a v neděli mě vrátí do bříška 2 emroušky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak doufám, že se jim u mě bude líbit a zůstanou u mě na dalších 9 měsíců...
24. led 2008 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky, koukám že tu je nějak mrtvo :frowning2:
25. led 2008 ve 22:01  • Odpověz
autor
slunickooo, prala bych Ti, aby alespoň jedno mimísko vydrželo až do konce a bylo zdravé.
Hrosiiku, moc nas tady bohužel není :pensive:
27. led 2008 v 18:19  • Odpověz
ahojky kočky

jak se máte? napište nějaký novinky
chtělo by to nějakou těhuli už :grinning: snad se nám ozve sluníčko a přidá sem tu radostnou zprávu :slight_smile:
6. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
ahojky holky,
to jo, sluníčko by mohlo přijít s radostnou zprávou. Já zatím nejsem snažilka, tak tě musím sklamat. Ale ten čas jednou přijde :grinning:
9. únor 2008 v 10:01  • Odpověz
Tak to vypadá že sem skoro nikdo nechodí :frowning2:
však se už brzo dočkáme až z tebe bude snažilka :wink: jesstli to teda pořád plánujete na léto:slight_smile:
15. únor 2008 v 00:30  • Odpověz
autor
to máš pravdu, moc nás tu z okolí JC asi není. :frowning2:
Jj, teď budeme dělat novou střechu, tak pak se musí našetřit nějaké penízky a půjdeme do toho :grinning: . Zrovna dneska jsem počítala kdy by jsme asi měli začít :wink:
15. únor 2008 v 15:59  • Odpověz
Holky tak nám to nevyšlo, :frowning2: ale nevzdáváme to a za cca 14 dní jdem do KETu, tak na nás myslete.. dík
15. únor 2008 v 17:08  • Odpověz
slunnicko tak to je mi mooc líto, ale dobře že se nevzdáváš určitě to brzy vyjde, budeme na tebe myslet :wink:
mato a kdy byste měli začít podle výpočtu?? :slight_smile:
15. únor 2008 v 19:04  • Odpověz
autor
slunickooo, je mi to taky líto, ale budu držet palečky, aby to brzo vyšlo :grinning:
hrošíku, buďto o prázdninách nebo až příští rok na jaře, uvidíme.
I když poslední dva dny mi je nějak divně. Divně mě tlačí žaludek, tak jsem zvědavá co z toho vzejde. I když si říkám, že by se přes HA snad nezadařilo :wink:
16. únor 2008 v 11:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 9
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.