• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Jičín a okolí

(Zamčená)
14. prosince 2008 
autor
hrosiku, máš krásnou holčičku. Teď jsem se dívala do tvého alba
:slight_smile:
16. únor 2008 v 11:15  • Odpověz
máťo klidně se to stát může, nevynechala si omylem nějaký prášek?? Kolikrát sem si ho zapoměla vzít :grinning:
děkuju, je to pěknej ďáblík, pořád vymějšlí co by provedla :grinning:
16. únor 2008 v 19:07  • Odpověz
autor
omylem jsem nevynechala, jen jsem si ho ráno zapomněla vzít, tak jsem to dohnala večer :grinning:
No uvidíme. V pondělí by měla přijít, tak bude vše jasné :grinning:
Alespoň máš o zábavu postaráno. Taky mám 2 letou neteř a je to pěkná opice :grinning:
17. únor 2008 v 10:17  • Odpověz
Tak uvidíš, hlavně dej vědět :wink:
měla bych to dostat v pátek tak taky uvidim, sem nedočkavá :grinning: snažíme se už 6 měsíců a pořád nic :angry: , ale tulíme se když máme chuť zatim to nehrotíme, ale už by to mohlo vyjít
nechceš si sem dá nějaké fotky neteřinky?
17. únor 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
tak smůla. Mrcha přišla :slight_smile: I když mě to v tuhle dobu nějak nevadí. Zatím se nesnažíme :grinning:
Doufám, že až se začneme snažit, tak že se zadaří max. do 3 měsíců, teda přála bych si to :frowning2: :grinning:
JJ, to bych mohla dám si sem nějaké fotečky.
Držím Ti palečky, aby Ti to vyšlo
19. únor 2008 v 06:46  • Odpověz
Ahojky Jičíňačky :slight_smile:, taky se hlásím do klubu :slight_smile:, i když jsem už téma Jičín a okolí zakládala, moc lidiček se nepřihlásilo....přeju krásný den
19. únor 2008 v 07:11  • Odpověz
mato dík ,uvidíme ale mam ve všem smůlu takže asi mrcha taky dorazí, no uvidíme třeba se zadaří :grinning:
už aby ty fotečky tady byly :slight_smile:

ahojka Lucko radá tu vidim novou tvář :slight_smile: ,tady moc lidiček taky není :frowning2:
máš moc krásný fotečky :slight_smile:
19. únor 2008 v 18:46  • Odpověz
autor
ahoj Lucko, vítej mezi námi. :wink: Máš pravdu, ani teď není účast nijak hojná, ale s Hrosíkem si vystačíme :grinning:
Hrosiku, v nejbližší době na tom zapracuji a nějaké fotky tam dám Akorát teď budeme dělat střechu, tak budu asi týden bez netu a pak se na to mrknu. :grinning:
19. únor 2008 ve 20:09  • Odpověz
Mato, vůbec vám nezávidim tu střechu, taky nás to bude brzo čekat:frowning2: a vůbec se mi do toho nechce a hlavně nemáme tolik peněz :grinning: můsí ještě nějakej ten rok vydržet
tak jak to tak vypadá, tak si tu asi tejden moc nepokecám :grinning: sice sem chodila i jinam ale tam holky strašně moc kecali a já mám čas jen večer a nějak sem nestíhala dočítat :angry:
přeju vám ať je střecha bez problémů co nejdřív hotová
20. únor 2008 v 19:17  • Odpověz
Ahojky lidičky, dneska jsem šoupla fotku na http://www.avonparty.cz/ do fotosoutěže, budu ráda, když budete hlasovat. Je tam asi 15 stránek fotek, dneska jsem byla na té poslední....tak kdyžtak hledejte.... :slight_smile: jsme tam s Andrejkou :slight_smile:)

Díky Lucka
21. únor 2008 ve 22:39  • Odpověz
Ahojky, díky za přijetí mezi Jičíňáky :slight_smile:
21. únor 2008 ve 22:40  • Odpověz
ahoj JIčnínačky

tak to vypadá že v uterý půjdu na KEt. tak můžete držet palečky.... :wink:
21. únor 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
hrosiku, neboj. Internet nám funguje, tak budeš mít s kým pokecat :grinning:
Lucko, budeš pořádat avonpárty? Taky jsem na ty stránky včera koukala.
sluníčko, to víš, že Ti budeme držet palečky, aby Ti to dobře dopadlo :wink:
22. únor 2008 v 16:23  • Odpověz
Sluníčko, držíme všechny palečky...... :wink:

Mata1, já nevím, ale mamka a spol. by se určitě na tu avonpárty chytly :slight_smile:
22. únor 2008 v 17:24  • Odpověz
mata tak to sem ráda že vám to fuhguje :grinning:
slunicko všichni ti tu držíme palečky a určitě to vyjde :wink:
lucko 13 už se tam du podívat
24. únor 2008 ve 21:45  • Odpověz
ahojky, je tu někdo??? :slight_smile:
25. únor 2008 v 17:13  • Odpověz
ahojka holky :slight_smile:
tak mrcha nedorazila a na testu mam // i když druhá se oběvila asi až po 5 min a je slabá, ale je tam :sweat_smile:
odpolednu zaběhnu k doktorovi a uvidíme, snad to vyjde
etě se večer ozvu

a jak se jinak máte?
sluníčko a co ty?
27. únor 2008 v 11:20  • Odpověz
teda Hrošíku - to se někdo má... samozřejmě ti to moc přeju.... moc moc

no já byla včera na KETu - mám v bříšku 2 embryjka a modlím se, aby se jim tentokrát u mě líbilo a dopadlo to...

držím moc palečky :slight_smile:
27. únor 2008 v 11:39  • Odpověz
sluničko, tak to moc držim palečky aby se mimískům u tebe moc líbylo, ale určitě bude :wink:

k doktorovi půjdu až zítra nebo v pátek, uvidim jak ten můj přijede, jinak nemam čim jet :grinning:
27. únor 2008 ve 22:33  • Odpověz
autor
ahoj dolky, oboum držím palečky. Ať vám to dobře dopadne.
Hrošíku, nezapomeň se zítra ozvat. :wink:
Sluníčko, ať se u Tebe mimíska hezky zabydlí a zůstanou až do porodu :grinning:
28. únor 2008 ve 22:37  • Odpověz
Ahojky, holky myslím na vás a držím palečky.....

Hrošíku, tak co , potvrzeno? K jakému doktoru chodíš???

Slunickooo, držím moc palečky a věřím, že to bude dobrý :wink:
29. únor 2008 v 06:09  • Odpověz
Ahooojky holky :slight_smile:

chodím k dr. Vorlovi na polikliniku, dneska sem tam byla a vzali mi krev na potvrzení těhotenství, ale prej to vypadá tak na 14 dnů :slight_smile: a výsledky budou za tejden :angry: doufám že se dr. neplete
bude to asi dlouhej tejden :grinning:

a jak se máte vy???? Mato, jak de střecha?
29. únor 2008 ve 20:53  • Odpověz
autor
hrošíku, střecha jde. Zítra nám začnou pokládat tašky. Dokonce přežila i Emu, čož je hlavní.
Neboj s těmi výsledky se dočkáš. Uteče Ti to jako voda :grinning:
2. bře 2008 ve 13:39  • Odpověz
mato, tak ete že střecha přežila :slight_smile:

výsledků se nedočkám, dneska mrcha dorazila i když dr tipoval z 80 procent těhotenství :frowning2: snad to vyjde příští měsíc
2. bře 2008 v 19:20  • Odpověz
Hrošíku, k dr. Vorlovi jsem chodila taky, teď chodím do nemocnice.....bohužel mi podělala moje první těhu, čekali jsme dvojčátka...:frowning2:
3. bře 2008 v 16:35  • Odpověz
lucko, to je mi líto a kdo ti podělal těhu? nemocnice nebo Vorel?
máš krásnou holčičku :slight_smile:
3. bře 2008 v 18:59  • Odpověz
autor
taky jsem ráda, že střecha přežila. Dneska už dávali tašky, tak už to bude v pohodě :grinning:
Já chodím na Nové Město k Voltrovi
4. bře 2008 ve 20:34  • Odpověz
Ono to bylo tak, že všechno hrálo proti nám :frowning2:, Vorel nijka nezjistil, že to jsou dvojčátka, až když jsem začala trošičku krvácet v 11.tt, pak mě poslala ke Krykorkovi, ten podle ultrazvuku určil, že jsou dvojvaječný a byli jednovaječní, no a Vorel mě poslal na odběr plodovky a tam mi řekli že jsou jednovaječní, ale prý když mi studovaný pak Krykorka řekl, že jsou dvojvaječný, tak že mě píchnou 2x. No a bohužel špatně, do m3 dnů jsem potratila :slight_smile:

Jinak já teď začnu chodit k dr. Gregorovi, otevřel si novou ordinaci. Je milej.

Taky jsem ráda, že teta Emma nic z baráčku neodnesla.... :wink:
5. bře 2008 v 06:20  • Odpověz
ahoj mata1 prosím pěkně chtěla bych přejít do JC k Voltrovi, chodí k němu kamarádka a je nadšená tak bych jen chtěla znát názor další osoby jak se ti u něj líbí?? Děkuju za názor :wink:
5. bře 2008 v 06:23  • Odpověz
Musilko, já ho znám z nemocnice a nešla bych k němu ani náhodou :frowning2:. Je to primář a v nemocnici teď v těhu jsem ležela 2 měsíce a tak hroznej přístup od něho....děs!!!!
5. bře 2008 v 07:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.