• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Jičín a okolí

(Zamčená)
14. prosince 2008 
lucko děkuju já to právě zvažuju kvůli tomu že už jsem jeden takový názor zaznamenala přímo od sestřičky z gyndy v JC. Tak asi zůstanu u svýho v MB :sweat_smile:
četla jsem na www.neplodnost.cz článek o jičínský gyndě že už tam dělají IUI a všemožný vyšetření a tak a krom Voltra tam byla napsaná ještě nějaká doktorka co má poradnu přímo na neplodnost ale už nevim jak se jmenuje... No nechám to zatim ještě osudu dík moc pá
5. bře 2008 v 07:25  • Odpověz
Tak doktorka se jmenuje Křížová a má ordinaci v pondělí a v pátek v nemocnici a pak v JC na Lidickém náměstí v Gyntriu a to asi ve středu. :slight_smile:
5. bře 2008 v 15:17  • Odpověz
Ahoj holky,
taky se přidávám k Lucce, mě teda voltr taky nesedí, arogantní - ale je možný, že je odborník.... jinak na Gregora slyším samou chválu a Krykorka jse prý výborný operatér

jj ta mudr. se jmenuje Křížová a spec. se na neplodnost, já sama k ní chodila....

jinak já mám osobního gyndaře Svobodu slyšela jsem na něj už taky nějké stížnosti, ale norm. ho moc nepotřebuju, jen ty pravidelné kontroly a když jsem byla těhu tak si ho nemůžu vynachválit, doufám, že už brzo k němu ze Sanusu zase zavítám :wink:
5. bře 2008 v 15:22  • Odpověz
Holky a Gregor otevřel v pondělí svojí vlastní ordinaci a ještě bere :wink:
5. bře 2008 v 16:29  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: , já taky bydlím v Jičíně už 7let, jinak jsem Slovenka. Přišli jsme sem za prací a Jičín jsme si moc oblíbili...joooo a mimochodem, již nejsem snažilka... :confused: , snad to nevadí...
Ja od začátku chodím ke Dr.Gregorovi a jsem maximálne spokojena, dokonce to byl první člověk, kterého náš Šimon viděl na tomhle světe... :dizzy_face: můžu jen doporučit!
5. bře 2008 v 16:55  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já jsem s Voltrem zatím spokojená. Ale chodím k němu jen na periodický. A kde si Gregor otevřel ordinaci? Sousedka ho má jako gynekologa a nemůže si ho vynachválit :grinning:
5. bře 2008 v 17:52  • Odpověz
mata- ordinaci má v Tyršovej ulici a je tam každý den kromě čtvrtka, myslím...
5. bře 2008 v 18:29  • Odpověz
Gregor je suprovej, jestli chceš, dám ti číslo, jinak je v Tyršový ulici každy den, v pondělí až do 19.hod a ve čtvtek to má poradnu pro těhulky, ale veme, když by bylo potřeba. A sestřička je taky moc milááááá :slight_smile:
5. bře 2008 v 19:09  • Odpověz
Kahacz, ahojky :slight_smile: vítej k nám :slight_smile:
5. bře 2008 v 19:11  • Odpověz
Kajacz, opravuji :sweat_smile: :wink:
5. bře 2008 v 19:11  • Odpověz
kajacz ahoj, to víš že to neva, aspoň nás tu je víc :slight_smile:

možná taky pudu k Dr. Gregorovi, měla sem ho u porodu a nemůžu si stěžovat :slight_smile:
5. bře 2008 ve 23:39  • Odpověz
číslo na Gregora je 493538048, zavolejte tam a nahlašte se :slight_smile:, sestřička si už kartu vyzvedne sama. Jsou moc milí a ochotní. Taky jsem měla Gregora u porodu a bomba!!!! :wink:
6. bře 2008 v 06:34  • Odpověz
dobré ráno :slight_smile: , děkuji za přivítání :dizzy_face:
lucka- tak brzo vstáváte?, to my taky kolem šesté, ale kým vypravím staršího syna do školy a manžela do práce, tak počítač zapnu až kolem 8.00...
6. bře 2008 v 07:56  • Odpověz
autor
ahoj holky,
lucko, děkuji za číslo. Přemýšlím o tom, jestli tam nepřestoupím. Ale Voltr mi zatím nic neudělal. Tak nevím. Těhotná jsem ještě nebyla, tak nemůžu posoudit, ale kdo s tím máte zkušenosti, tak sem s nimi
Kajcz, Tebe vítám mezi námi :grinning: :wink:
6. bře 2008 v 15:20  • Odpověz
Kaja, tak to já ještě nikoho do školy nevypravuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a manžel jezdí ještě dřív do práce, takže se plně starám jenom o Áju a sebe :grinning: , ale občas se mi tedy vůbec vstávat nechce.....jinak to je pravidelný, každý večer usíná kolem sedmý a ráno se kolem šestý budí a přes den tak 2x na půl hoďky až hoďku usne :slight_smile:
6. bře 2008 v 15:22  • Odpověz
Mata, já mám s Voltrem jen ty nejhorší zkušenosti :frowning2:, jednak se mnou mluvit, že můžu mít mrzáka (když jsem ležela v nemocnici a chtěla jsem jít na víkend domů, tak mě nechtěl pustit a komentoval to těmito slovy) a pak, když mě vždy vyšetřoval, i před porodem, tak jsem snad jeho ruku cítila surově až v krku :frowning2:
6. bře 2008 v 15:24  • Odpověz
autor
Lucka, tak to jsi ranní ptáče. Nebo tedy 'Aja :slight_smile:
6. bře 2008 v 15:25  • Odpověz
Já bych občas mohla být až dopolední ptáče :slight_smile:
6. bře 2008 v 15:25  • Odpověz
autor
tak to já se taky ráda vyspím, proto se bojím, až budu vstávat k miminku, jestli to zvládnu :frowning2:
6. bře 2008 v 15:30  • Odpověz
neboj, to ti ani nepřijde, já jsem taky byla hroznej spáč a taky jsem se bála, ale člověk spí jen tak lehce, vše ho probudí a nepřijde ti to.....ale občas se prospat musím, manžel vyfasuje holku a já jdu do pelechu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. bře 2008 v 15:33  • Odpověz
lucka :confounded: já k němu chtěla přejít protože jsem o něm četla na netu článek ale asi to není takové jak píšou co.... :unamused: No tak budu hledat dál :wink:
Jinka já jsem kousek od Sobotky ale v Jičíně mám babičku tak mezi vás taky tak trochu patřím :sweat_smile:
6. bře 2008 v 15:33  • Odpověz
Musilka, tak přejdi ke Gregorovi, je suprovej !!!!! :slight_smile:
6. bře 2008 v 15:34  • Odpověz
Jinak do Sobotku by měl nastoupit mladej Krykorka (po tátovi), ten taky není špatnej, ale v nemocnici držel basu s Voltrem, takže jsem si na něho taky udělala obrázek...
6. bře 2008 v 15:35  • Odpověz
lucka já sháním někoho kdo se zabývá neplodností aspoň trochu... protože můj mudr v MB se zatim zrovna nepřetrhnul aby se mnou něco dělal :frowning2:
6. bře 2008 v 15:35  • Odpověz
Gregor taky radil (jedné mé známé) nebo zkus dojít v pátek do nemocnice a domluvit se s Křížovou...
6. bře 2008 v 15:37  • Odpověz
lucka asi zkusím to je nějaká mladší mudr?
6. bře 2008 v 15:40  • Odpověz
tak kolem 35, tipuju :slight_smile:
6. bře 2008 v 16:15  • Odpověz
zkusím se k ní objednat už jsem našla telefon... Ale asi bude mít delší objednávácí dobu co :unamused: No nevadí nějaký měsíc už mě nezabije :slight_smile: Hlavně když pomůže :dizzy_face:
6. bře 2008 v 16:18  • Odpověz
ahoj holky, koukám že se tu rozepisujete o MUDr. Křížové

Musilko - myslím, že ji je kolem 30 let, mě k ni poslal Svoboda, chodila jsem k ní asi necelý půllrok na inseminace, bohužel se nezadařilo, tak jsem ji zažádala o doporučení do Sanusu, jinak moje kamarádka k ní taky chodila a podařilo se jim na 6 pokus inseminace a už je v 17 tt.
a ani se nemusíš objednávat, jen tam přijd v pondělí nebo v pátek a ona tě vezme :wink:
6. bře 2008 v 16:20  • Odpověz
fakt ?? To je fajn a asi spíš dopoledne hned po ránu co :unamused: jo a musim mít doporučení od svýho mudr?
6. bře 2008 v 16:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.