• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Jičín a okolí

(Zamčená)
14. prosince 2008 
dobrou
6. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
7. bře 2008 v 06:46  • Odpověz
autor
dobré odpoledne :wink:
7. bře 2008 v 15:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: , dnes jsem tady vůbec nebyla, ted jsem se vrátila ze školy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra jedu taky, ale jenom na dopoledne, naštěstí...
Šimon je protiva, nebaví ho se mnou jezdit a je moc unanený, tak nevím, jestli se dnes tady ještě podívám... :unamused:
7. bře 2008 v 18:15  • Odpověz
autor
kaja, copak děláš za školu?
7. bře 2008 v 19:12  • Odpověz
mata1- končím bakaláře- Ošetřovatelství v Hradci, jsem zdravotní sestra, v červnu mám státnice, teď sedím nad prací... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2008 v 19:17  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

Kajacz, dostala jsem se teď od 26.3. na plavání na celý kurz. Kdyby jsme náhodou někdy nemohli, chceš jít za nás jako náhradnice? Kdyžtak pošli telefon do IP, abych ti mohla dát kdyžtak včas vědět....díky :wink:

Všem přeju krásný víkend :slight_smile:
8. bře 2008 v 06:06  • Odpověz
hezké odpoledne :slight_smile:
Šimon spí, tak mám chvilku, podle toho kdy se vzbudí půjdeme ješte ven...je tam krásně :dizzy_face:
Lucko- už jsme napsaný jako náhrada, takže nám možná někdy dají vědet...já jsem stejně moc zaneprázdnená, tak jsem tý pani řekla, že možná to i někdy odmítnu...pak to zase ani nebude mít smysl... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2008 v 15:40  • Odpověz
Kaja, v poho. Budeme chodit každou středu od 13.hod, tak jsem si myslela, kdyby jsme nemohli, tak bych ti dala vědět....ale to ještě uvidíš :slight_smile:
8. bře 2008 v 19:09  • Odpověz
dobré ránko a krásnou neděli :slight_smile:
9. bře 2008 v 06:29  • Odpověz
nikde nikdo :frowning2:
9. bře 2008 v 19:38  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:. Jaký byl víkend?
10. bře 2008 v 07:24  • Odpověz
ahoj holky jdu k vám na návštěvu :sweat_smile:
10. bře 2008 v 07:26  • Odpověz
musilka ahoj- z toho magora co tě otravuje si nic nedělej, ignoruj ho. Nechápu proč s ním někdo vůbec komunikuje...
10. bře 2008 v 07:42  • Odpověz
kaja no jo je to nějakej úchyl. Mě nenaštve :wink: spíš mě rozčiluje že to admini hned nemažou a to téma tu je skoro celý den :unamused: ale chápu že jich je málo a nestíhají :wink: Brzo by měl být klid bob to nějak zařídí aby sem už ten člověk nemohl i když nevím jak když IP nezablokuje pokud má pokaždé jinou
10. bře 2008 v 07:45  • Odpověz
musilka- taky nevím jak se to dá udělat...
Já mám dnes nejaké zařizování po úřadech :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bůbec se mi nechce..., ale venku se zdá, že bude hezký den... :dizzy_face:
10. bře 2008 v 07:50  • Odpověz
ale hlásej opet víchřici, a to i na sobotu, když pojedeme na Slovač... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2008 v 07:52  • Odpověz
kaja tady v MB je taky moc krásně mě dneska čeká cesta do prahy musim na úřady a taky se mi vůbec nechce no nic práce je práce :sweat_smile: Až přifrčim tak se tu stavim třeba tu někdo budete mějte se hezky holky pá :sunglasses:
10. bře 2008 v 07:53  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

Musilka, co to je za magora??? Ingnoruj ho..... :angry: to je děsný!!!!

My dneska jedeme ke tchýni :zipper_mouth: , takže se na to psychicky připravuji :grinning:
10. bře 2008 v 09:41  • Odpověz
lucka nezávidim já k tý svý jezdim jednou za rok na vánoce a už to je výkon :grinning:
magor je magor už ho začínám po tom počátečním naštvání i docela litovat :unamused:
10. bře 2008 v 11:36  • Odpověz
ahojka holky :slight_smile:

magor zůstane magorem a nikdo s tim nic neudělá :grinning:
já si svou tchyni nemůžu vynachválit (naštěstí) :slight_smile:
10. bře 2008 ve 12:07  • Odpověz
hrosik blednu závistí :slight_smile: ta moje je jak fůrie fakt. ALe tohle už mám bohudík v sobě vyřešený a jsem nad věcí :sweat_smile: Co nového v Jičíně? Tehle víkend tam musim k babi na oběd už jsem tam nebyla ani nepamatuju a mám to kousek
10. bře 2008 ve 12:14  • Odpověz
musilka no taky si řiká že mam kliku :dizzy_face:

co je nového v Jičíně opravdu netušim bydlim kousek od něj, ale pochybuju že tam bude něco nového :grinning: máš babi přímo v Jičíně??
10. bře 2008 ve 12:26  • Odpověz
Já bydlím kousek od Sobotky ale babi je přímo v JC moje mamka odtamtud pochází a já se tam narodila :sweat_smile:
10. bře 2008 ve 12:27  • Odpověz
Je tu krásně, bydlíme tu teprv 3 roky, ale uz bych neměnila :slight_smile:
10. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz
Je já bych taky jinam nechtěla. A jičín je nádherný městečko takový útulný příjemný. A do přírody všude kousek :dizzy_face:
10. bře 2008 ve 12:58  • Odpověz
Jj my tu máme přírodu vsude okolo :sweat_smile: a městěčko je opravdu příjemný :slight_smile:
10. bře 2008 ve 12:59  • Odpověz
a dobře se tam nakupuje jen tak mimo tu přírodu :grinning: a měla jsem odtamtud svat. šaty z pronuptie. Srašně příjemný žensý tam dělaj :wink:
10. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz
Tak už vím kap pudu pro svatební šaty :grinning:
10. bře 2008 ve 13:03  • Odpověz
jojo to běž :grinning: ale maj je dost drahý no :confounded: nechce se mi dělat :unamused: furt projíždim net hledám nábytek do bytu :grinning:
10. bře 2008 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.