• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Jičín a okolí

(Zamčená)
14. prosince 2008 
ahoj mato
fotky vlozis pres fotoalba :slight_smile:
11. bře 2008 v 16:39  • Odpověz
na co ti budou brát krev??
11. bře 2008 v 16:40  • Odpověz
Ahojki holky já jsems se s manželem snažila 2,5 roku nakonec mi zabraly přírodní potravinové doplňky fytotonik a vitatonik pokud by jste to chtěla některá zkusit písněte mi na email AnnaVrablikova@seznam.cz pošlu bližší info nyní jsem v 7 měsíci držím pěstičky všem :wink: :slight_smile:
11. bře 2008 v 17:47  • Odpověz
autor
hrošíku, díky. Pokusím se tam nějaké vložit.
Jsem dobrovolný dárce krve, tak si jdu nechat zítra pustit žilou :grinning:
11. bře 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
tak už jsem o 450 ml krve chudší. :grinning:
12. bře 2008 v 11:00  • Odpověz
holky tak včerejší krev - HCG 1350 , je to pozitivní,

zatímto nechci zakřiknout, dofám, že to bude vše v pořádku
12. bře 2008 v 11:01  • Odpověz
slunickooo- taky to nechci zakřiknout...ale, gratulejéééém :dizzy_face:
12. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz
ahoj holky:slight_smile:

slunickoooo to je supeeeer moc moc gratulujem:slight_smile:

mato 450 ml??? boze to je jako by tě vysál upír :grinning:
12. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
autor
slunickooo gratuluju :slight_smile:
Ne jenom jedna maladá upírka :grinning:
12. bře 2008 ve 13:58  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:

Slunickooo, držím palečky, ať je vše v pořádku :wink:

Tak tety, my už od včerejška máme naušnice. Největší nervy jsem z toho měla samozřejmě já :confounded: , ale je to kočka, pak vložím foto, ať si můžete naši princeznu prohlídnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krásnou dobrou noc :wink:
12. bře 2008 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
lucko- gratulujeme k náušničkám... :dizzy_face:

Šimon má už třetí den horečky, max.38,3, jinak nic jinýho, ani rýma, ani kašel. Myslím, že mu jdou horní zuby, nechce ani dudlíka, ani si tam šáhnout, když mu dám Calgel tak se trochu sklidní... :frowning2:
A to máme jet v sobotu na Slovensko...tak nevím... :rolling_eyes:
13. bře 2008 v 07:40  • Odpověz
Ahojky :wink:

Ten vítr je hroznej :frowning2:

Kajacz, to my na zuby čekáme už 2 měsíce :grinning: , nateklé dásně, malá je čas od času hodně mrzutá, ale zatím nic :angry:
13. bře 2008 v 10:27  • Odpověz
to jo, vítr je hroznej, ale my stějně asi nepujdeme ven...možná jenom k dr.,
dolní jedničky už má ven, ty horní jsou horší... :confounded:
13. bře 2008 v 10:31  • Odpověz
vy jste ale rychlíci, my už chceme taky zoubky :slight_smile:
13. bře 2008 ve 12:31  • Odpověz
tyjo tak tady byl teď fujavec jako blázen a já v tom šla z oběda :frowning2: Něco super na mojí chřipku ale zítra jsem si vzala dovču takž budu mít prodloužený víkend na kurýrování.
Jinak gratuluju všem dětičkám k zoubkům!!!
13. bře 2008 ve 12:32  • Odpověz
Musilko, užívej dovči, pořádně se odreaguj a co ty víš, třeba tento víkend bude ten pravý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 v 19:31  • Odpověz
ahojte :slight_smile:
Teraz som došla od dr., Šimon se po tých horečkách osypal, myslela jsem, že to bude tá 6.němoc, ale né, prý je to alergie na potravinu, nebo na Calgel... :unamused: , ale prý, když nemá horečky, můžeme zítra na to Slovensko... :dizzy_face:
14. bře 2008 v 11:39  • Odpověz
lucka no tak si té dovči fakt užívám :sweat_smile: Manža si půjčil obr brusku na parkety a brousí v budoucím obýváku parkety takže je tu kravál jak někde na pile :grinning: No nic takže vařím uklízím ale spát moc nemůžu a dívat se na telku leda se sluchátkama :angry: A ke všemu nám hárá fena a náš pes se z toho může pominout celou noc vyje :fearful:
14. bře 2008 v 11:47  • Odpověz
Ahojík, Kajacz ať máte pohodovou cestu a užijte si to :slight_smile:

Musilka, tak to je paráda :grinning: , to by mě asi brzo odvezli do blázince :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 v 10:20  • Odpověz
hoj holky

jen se chci zeptal Musilko, jak jsi dopadla u Křížové? Byla jsi tam už, :slight_smile:
15. bře 2008 v 10:25  • Odpověz
slunickooo no ve čtvrtek jsem byla u svýho gynekologa tady v MB a už to docela rozeběhl takže si myslím že tam ani nebudu muset. Na červen jsem objednaná do CARu :wink: TeĎ budu chodit na folikulometrii na sledování jestli mám po lékách ovulku a na příští cyklus si budu ďobat pregnyl :wink:
15. bře 2008 v 16:26  • Odpověz
tak držím moc palečky, a to jsi objednaná do Sanusu??
15. bře 2008 v 16:29  • Odpověz
slunickooo ne do prahy do pronatalu :slight_smile:
15. bře 2008 v 17:06  • Odpověz
Slunicko gratuluji k miminku :wink:
Lucka 13 tak to je fajn že jste naušničky zvládly bez problémů
Musila mame asi stejné manžely i ten můj je takový divočák pořád něco dělá :grinning:
Dneska je venku krásně tak si užívejte sluníčka my se jdem projít i s Vikinkou v bříšku :grinning:
15. bře 2008 v 17:16  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:, nakukuju, za chvilku jdu připravovat kaši.....jaký byl víkend? My jsme byli včera na plese, hráli hrozně :frowning2:, ale jinak dobrý :wink:
16. bře 2008 v 18:05  • Odpověz
lucka nám přivezl truhlář nový nábytek do koupelny a jinak jsem celý víkend jarně uklízela. Příští týden mě čeká od pondělí do pátku lakování parket v obýváku a v sobotu budu malovat. Náročný víkend. A zítra jedu do ikey nakoupit nezbytný blbosti :sweat_smile: A vyhráli jste aspoň něco v tombole?? :slight_smile:
16. bře 2008 v 18:54  • Odpověz
Musilko, tak to jsou ale příjemné starosti....hm, asi z 35losů jsme si odnesli 1 flašku vína, 1 firemní tričko a šampón :slight_smile: ....asi u nás platí to, že neštěstí ve hře, štěstí v lásce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 ve 20:36  • Odpověz
lucko no jste jak my my si taky vždycky odnášíme samí blbůstky ale zase užitečný :grinning: letos jsme poprvé v životě vyhráli hlavní cenu - kance
17. bře 2008 v 11:30  • Odpověz
ty joooo, to je bomba. Ale já bych ho stejně neuměla udělat, takže dobře, že zůstáváme u blbostí :sweat_smile:
17. bře 2008 v 16:45  • Odpověz
Ach jo zas v práci :rolling_eyes: ALe dneska bude pohoda. Pojedu do města pracovně samozřejmě :grinning: Potřebuju koupit barvy na stěny a lak na parkety :sunglasses:
18. bře 2008 v 06:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.