• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Jičín a okolí

(Zamčená)
14. prosince 2008 
Ahojka holky :slight_smile:

misilka jak jinak než pracovně :grinning:
18. bře 2008 v 10:42  • Odpověz
no tak lak jsem koupila a barvy budou namíchaný až v úterý za týden. To se nadá svítit no. Tak to tam aspoň mám dost času připravit a nalakovat ty parkety. :slight_smile: a v sobotu jedem do ikey vybrat obývákovou stěnu. Tady v MB nějak nic nemaj :frowning2:
18. bře 2008 v 10:49  • Odpověz
maj taky dobrej výběr nábytku v europa mobelu :slight_smile:
18. bře 2008 v 11:02  • Odpověz
hrosik to mají ale maj strašně dlouhý dodací lhůty já jsem mrcha netpělivá :sweat_smile:
18. bře 2008 v 11:05  • Odpověz
:grinning: to maj kupovali sme si tam stůl se židlema, stůl měli na skladě a na židle sme čekali 4 tejdny :angry:
18. bře 2008 v 11:14  • Odpověz
hrosik z toho si nic nedělej my v nábyteku v řepově čekali na jídelné set 12 týdnů :angry: já už v kuchyni vše hotový zařízený a židle a stůl pořád nikde
18. bře 2008 v 11:16  • Odpověz
to je teda dobrý, koukám že si člověk asi nevybere co kde bude kupovat :frowning2:
stačilo mi když sem doobednavala dvířka na myčku, to by člověk nevěřil jak jim to bude dlouho trvat, je to jen deska a na tu sme museli čekat 8 týdnů :angry:
18. bře 2008 v 11:24  • Odpověz
hrosik no já jsem zvědavá na sedačku. Tu se nám vízt až z prahy nechce tu prostě někde tady v MB musíme koupit :unamused: Tak jí chci jít radši zamluvit a objednat už tehle týden abych měla jistotu že na ní do léta vůbec budeme sedět
18. bře 2008 v 11:28  • Odpověz
:grinning: to snad stihnou dodat do léta
18. bře 2008 ve 12:30  • Odpověz
ahooooj :slight_smile:

co řikáte na ten sníh??? jak to tak vypadá tak na jaro si pěkně ete počkáme :angry:
ale malá má zase radost že vytáhneme sáně :slight_smile:
20. bře 2008 v 10:03  • Odpověz
autor
ahoj, tak jsem se sem zase po delší době podívala :grinning:
Sníh bych už nemusela. Měl napadnout na Vánoce a ne ted když už je jaro :angry:
Ale zase se líbí našem psovi, má rád sníh, rád v něm dovádí :wink:
21. bře 2008 ve 12:54  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile:
22. bře 2008 ve 20:04  • Odpověz
to počasí teď bylo příšerné :frowning2:, já už chci teplo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mamka dělá ve škole, tak měli teď čtvrtek+pátek prázdniny, tak jsme byly s malou u ni :slight_smile:
22. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz
autor
ahoj holky, přeji vám krásné Velikonoce. A ať vás všichni šetří :grinning:
23. bře 2008 ve 21:01  • Odpověz
veselé velikonoce :wink:
24. bře 2008 v 09:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Tak dnes jsme se vrátili, bolo fajn.. ale doma je doma :wink: Kluci zvládli cestu docela v pohodě...
Doufám, že jste si užili Velikonoc, i když to tady prý vypadalo na Vánoce... :grinning:
25. bře 2008 ve 20:49  • Odpověz
Kajacz, ahojky....to je fajn, že jste si to užili :wink:

Co Šimonek, dobrý?
25. bře 2008 ve 21:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás zase noc nic moc, Šimonovi ještě horní zuby nevyšli, ale přesvitají přes dásen, tak si to tedy užíváme :confounded: , k tomu se mu včera spustila rýma...chudák :frowning2: a to sme se meli stavit u dr.na očkování, takže nikam nejdeme... :rolling_eyes:
26. bře 2008 v 07:53  • Odpověz
Krásné ránko....

Jak je Šimonkovi, už lepší?

Dneska to snad vypadá na,lepší den, už jsme po ranní procházce.

Včera jsme byly plavat, krásně jsme se vyblbly :slight_smile:
27. bře 2008 v 08:34  • Odpověz
ahoj lucko- noc byla lepší, kojila jsem jenom o půlnoci a pak v půl pátý, mezitím jsem mu asi 3x dávala dudlíka...ale spal, rýmu ješte má, ale menší jako včera...
To jste holky šikovný, my chodíme ven jenom odpoledne, když jedeme pro Samina do školy...když bylo teplo, tak i dopoledne, ale teď to nějak časově nazvládám... :unamused:
27. bře 2008 v 09:20  • Odpověz
To je fajn, že už je Šimonkovi líp, my chodíme pravidelně dopo a odpo, vždy usne a jedeme domů, strčím kočárek do verandy a jdu něco dělat :slight_smile:
28. bře 2008 v 07:02  • Odpověz
ahoj holky, jak se máte?
Je tady nějak mrtvo...
3. dub 2008 v 07:52  • Odpověz
ahoj kaja :wink: Jo docela to jde ale už chci jaro teplo sluníčko a ne tehle fialovej hnus co je venku :grinning:
3. dub 2008 v 07:52  • Odpověz
musilka ahoj- to mi povídej...taky už chci jaro... :rolling_eyes:
3. dub 2008 v 07:56  • Odpověz
No a co jinak?? Kluci jsou už zdraví? Četla jsem že měl Šimonek rýmu :confused:
3. dub 2008 v 07:58  • Odpověz
Rýmu furt máme, zatím mu vašla horní dvojka a lezou další, je protivnej... :frowning2: ja do toho píšu diplomku :rolling_eyes: a mám doma i staršího syna, včera zvracel a měl průjem, ale v noci už byl v pohodě i teď zatím vypadá dobře...snad jen pokažený žaludek :confounded:
3. dub 2008 v 08:01  • Odpověz
kajacz no teď řáděj střevule já měla taky pěknou hnačku akorát nevim jestli to připsat virům nebo píchnutí Pregnylu na ovulku :unamused:
3. dub 2008 v 09:10  • Odpověz
autor
ahoj holky, taky mě střeva a žaludek potrápily :grinning: A nevím z čeho.
9. dub 2008 ve 22:47  • Odpověz
autor
haloooo, nějak to tu zanedbáváme :grinning:
27. dub 2008 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky, tak se hlásím po delší době, stále makáme na baráčku a zahrádce, jezdím s malou každou středu na plavání a před týdnem nám vylezl první zoubek :wink: . ale malá je tak protivná, tak se asi klube další.... :unamused:
3. kvě 2008 v 17:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.