• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Kladno a okolí

(Zamčená)
14. října 2010 
Ahojky holky jsem na Kladne nova, ale už patřím tam. :slight_smile:
26. srp 2008 v 16:57  • Odpověz
ahojky jsem také z Kladna :wink: a snažíme se!!
je mi moc líto co se Vám stalo :frowning2: hodně sil přeji..držte se...
26. srp 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
V pohode obcas to boli, ale tohle je zivot a jedem dal. A jak dlouho se snazite??? :slight_smile:
27. srp 2008 v 07:31  • Odpověz
teprve jsme začali :sweat_smile: v den naší svatby jsem vysadila HA po 7 letech užívání :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v říjnu letíme na svatebku a tam chcem pilně pracovat :grinning:
jak dlouho jsi na Kladně??
27. srp 2008 v 15:26  • Odpověz
autor
Mury ja pristi tyden to bude mesic. Aha a mas fotecky ze svatbicky se podivam na ne.
28. srp 2008 v 08:15  • Odpověz
autor
mury moc vam to spoulu slusi.
28. srp 2008 v 08:30  • Odpověz
moc děkujeme, a jak se ti na Kladně líbí:a odkud jinak jsi?
28. srp 2008 v 15:23  • Odpověz
ahojky, já jsem také z Kladna. Už jsem bez HA, čekám jen na menstruaci a pak to začne :slight_smile:
28. srp 2008 v 15:24  • Odpověz
autor
Mury ja jsem z Prahy A zatim to moc neznam protoze jezdim z prace pozde vecer, ale znam cestu k nam z nadrazi a tesco a okolni kramy u nas, :grinning: Ja teda bydlim v Krocehlavech.
29. srp 2008 v 10:11  • Odpověz
autor
mirka tak to je super aspon nas bude vic. :grinning: A koukam ze mas uz malou holcicku.
29. srp 2008 v 10:12  • Odpověz
jj, už je velká slečna :wink:. Dříve jsme bydleli hned vedle Kauflandu v Kročehlavech, ale od loňska jsme v Rozdělově.
Holky přeju Vám aby to vyšlo co nejdříve ať můžeme chodit s kočárama třeba na Sleťák :wink:. Já to dnes dostala, tak se už těším na snaženíčko
29. srp 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
mir teda tak to gratuluji. Vim jake to je kdyz cekas na mrsku no. Treba ja jsem cekala po potratu na mrsku a pak na dalsi jako na smilovani. Holky jednou to vyjit musi. A jako kladno jeste poradne neznam budu muset to tu obejit, ale az to trosku dodelame. Jo a vim kde maji vybornou tocenou zmrzlinu.
29. srp 2008 v 11:48  • Odpověz
autor
Ja tedak bydlim u zastavky okrsek 4. No, ale na vlak chodim pesky.
29. srp 2008 v 11:52  • Odpověz
autor
mir Anetka je krasnej poklad. A kde ze mate tu chatu???
29. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky. My se teda ještě nesnažíme...budeme se teprve brát, ale mimčo samozřejmě brzy chceme:o)

taky jsem z Kladna....jsem z Kročehlav u Kaufu, ale teĎ se budu stěhovat asi do rozdělova:o)

jo a nelekněte se tý fotky v Pasu...je to jen z recese pro jednu holku :grinning:

kolik vám je? jste vdané?? a jaké byste si představovaly jména??
29. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz
autor
Safo ja jsem otehotnela predtim jeste pred svatbou. Jinak jsem vdana pul roku A jednoho chlapecka uz jsem cekala, ale prisla jsem o neho a jmena ja ani nevim jaka budou to az tesne pred vymyslim. :wink: A jake by jsi chtela ty?? A kdy bude svatba?? Jinak me je 23 let.
29. srp 2008 ve 14:55  • Odpověz
mě je 23 let a manželovi je 34. Teď v neděli 31.8. slavíme 1 výročí
Adajar: neboj jestli chceš tak tě můžu Kladnem protáhnout :wink:. Okrsek 4 znám, chodíme tudy s kamarádkou do Hřebče na Čamrdu :slight_smile:. Jinak výbornou zmrzlinu mají na hl. třídě v cukrárně Venezia-ne tedy točenou ale kopečkovou-výborná. A točená je tady u nás u kulaťáku na Bressoně, takže s malou jsme tam 3x do týdne jako vosy :grinning: . Děkuju za pochvalu, chatu máme ve Třtici u Bucku (za N. Strašecí).
safovaverca: no tak to je bezva, že sem k nám :slight_smile:
29. srp 2008 v 18:31  • Odpověz
ahojky Kladenačky!! :slight_smile:
tak mě je 23 let jsme koukám všechny stejně staré :grinning: a vdané :dizzy_face: vdaná jsem 2 měsíce :sweat_smile:
mimmčo plánujem od ted ale spíše až od října na svatebce

mirka-na bresoně je zmzlina nejlepšííííííí :dizzy_face: kousek od tam tad jsem bydlela,ted už nejsem z Kladna ale asi 12 km od Kladna z jedné vesničky :sunglasses: bydlím tu už rok,ale na Kladně pracuji takže jsem tam denně a ráda chodím do Dolce Vita tu miluji ty dortíky mnam :grinning:
takže se doufám sejdem a Kladno projdem společně!!!! :dizzy_face:

Veru kvůli jaké holce z recese???? :astonished: :astonished: :astonished:
29. srp 2008 ve 20:49  • Odpověz
murynka: my jsme řekli že snažení o druhé bude až začátkem roku 09, ale prdíme na to. Už jsem bez prášků a začneme už teď :slight_smile:. Na co čekat :wink:
30. srp 2008 ve 20:16  • Odpověz
autor
Mir budu jen rada kdyz me tu provedete. No holky tedak to jsme se tu sesli pekne stejne stare. No ja dojizdim za praci do Prahy a od zari do Rudny a vubec nevim jak budu jezdit do prace.

mury az to prijde tak to prijde ne,?? Jinak nevim kde je na Bresove. :grinning: Se stydim, ale fakt nevim.
31. srp 2008 v 00:39  • Odpověz
Bresson je část Kladna a je to první odbočka doprava když přejedeš most u Billy a furt po hlavní a dojedeš sem k nám (kousek je to jednosměrka od hl. silnice). Neboj provedu tě, stačí se domluvit :slight_smile:
31. srp 2008 v 10:45  • Odpověz
ad-jasné až to přijde tak to přijde :slight_smile: ,ale snažit se musíme začít :grinning:

mirka a ty bydlíš někde u té zmrzky?tam jsem strávila své mladé léta :sweat_smile: když jsem tam chodila s bývalým,Rozdělov znám jako své boty

myslím že bychom se mohli sejít někde ve městě kde to AD zná a pak jet třeba na tu zmrzlinku :sunglasses:
31. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz
autor
mir budu rada, ale pocitam tak az za mesic driv to nepujde urcite.

mur no to by bylo dobre. Ale uvidime ted to mam napjate. :wink: To vite predelavame byt
31. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz
murynka: bydlím za Jednotou, u Energie-V. Nezvala :slight_smile: takže na zmrzku to mám kousek :grinning: . JJ, můžeme se sejít třeba na Nám. Svobody a na zmrzku jít na hl. třídu
31. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj holky tak my se zatím po druhé taky nesnažíme :slight_smile: až příští rok, ale jsem původně taky z kladna bydlela jsem u hlavní třídy a teď bydlíme v tuchlovicích což je coby kamenem dohodil a na kladně jsem dost často:slight_smile: moc vám všem přeju ať brzo těhulkujete :wink: a budu ráda když mě mezi sebe i jako nesnažící se vezmete
31. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz
jinak mě je 26 a vdaná jsem 2 roky teď budem mít výročí 15.9
31. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz
autor
caz jasne ze te vezmem se budes pripravovat na snazeni no my se spis nesnazime nez snazime vite takze jako klid. Nam to ted neslo a konecne jsem se od potratu od toho doloucila ze to byla moje jedina vec co jsem chtela, ale bytecek me natolik zamestnava ze nevim kam driv olky normalne tadyk je takovej borcus vsude a nema cenu to uklizet porotze to zatim jen hazom z mista na misto.
31. srp 2008 v 15:51  • Odpověz
autor
caz koukam ze tatinek taky kouka na formulky co a taky rad cervene auticko co??? :grinning: No u nas doma to same.
31. srp 2008 v 15:53  • Odpověz
koukám že se to tu rozrůstá super.... :wink: :grinning:

caz-koukala jsem na fotky,ale ani podle vidění tě neznám,jinak Natálka je nádhernáááááá :dizzy_face: chci jednou také holčičku Natálku :wink:

mirka-to bys mohla znát i mého ex,a my jsme se tam určitě potkávali,říkám trávila jsem tam každou chvíli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes jsem byla Na Kladně u maminky na návštěvě a šli jsme do Dolce Vita :sunglasses: jsem si pochutnala

Holky musíme se sejít za měsíc tu na 15 dní nebudu,2.10 odlétáme :sunglasses:
31. srp 2008 v 18:45  • Odpověz
holky děkuju za přivítání a jsem rozhodně pro nějakej srazík :wink:
mury já taky koukala na fotky a neznám z Vás žádnou ani podle vidění
jinak zmrzka je moje jakákoliv:slight_smile: ale teď nám tu otevřeli vyloženě zmrzlinárnu a musim říct že dělaji nejlepší zmrzku co sem kdy jedla z každý dovči co sme letos byli tak sme u každý zmrzky usoudili že tahle naše je fakt nejlepší zatim nešizená
adajar: ta autosedačka se nám prostě líbila jinak formule moc neprožíváme :wink:
31. srp 2008 v 18:57  • Odpověz
Tuchlovice to je opravdu kousek,ale já bydlím opačným směrem :slight_smile: v tuchlovicích bydlí jeden můj kamarád tomáš :sweat_smile: ale nevím jak dál.. :astonished: zmrzlinku já také ráda :slight_smile:
a jaké je to být doma s miminkem-Natálkou na mateřské?povídej ty už z nás jsi zkušená mamča
31. srp 2008 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 12
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.