• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Kladno a okolí

(Zamčená)
14. října 2010 
mury neboj to je začátek a mimi sou odolný pokud je potrat stalo by se to kdekoliv to neovlivníš to je prostě chyba materiálu takže dovču si užij bude na dlouhou dobu poslední kterou si budeš moct vklidu užít :wink:
28. zář 2008 ve 14:47  • Odpověz
autor
mury gratuluji moc je to super. Jinak pan doktor je taky super no.

holky ja prvni tyden odpocivam a cekam na mrsku.
28. zář 2008 v 15:36  • Odpověz
autor
mury dovci se neboj proste si to uzij.
28. zář 2008 v 15:36  • Odpověz
ad-pana doktora navštívím zítra ten bude mít zase radost :slight_smile: a co jinak??
28. zář 2008 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
mury, super :dizzy_face: Nám se to taky povedlo porvé hned třetí cyklus po vysazení... :wink:
Jen teď nemůžu manžu přesvědčit, abychom se začali snažit o druhé, holt musím ještě pro recept :unamused:
28. zář 2008 v 17:17  • Odpověz
iris také se nám zadařilo 3 cyklus :dizzy_face: tedy jestli to potvrdí krev :confounded:
28. zář 2008 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz
mury: TAK TO MOC GRATULUJI :slight_smile:, to je super zprávička. Nám se Anetka povedla hned po 1 cyklu bez HA-je to lepší na to hned vlítnout než čeka :wink:

iris: já si šla také pro recept, dokonce jsem si prášky i koupila a po 1 platu jsem skončila :grinning: a hle už se snažíme o druhé mimčo :slight_smile:
28. zář 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
mury no jinak vsechno zacina bejt lepsi a lepsi no.

iris no to manza by chtel jen se v tech spravnejch dnech nesejdem.

holky no predtim se nam to povedlo na po 3.
28. zář 2008 v 19:56  • Odpověz
když se malej vzteká, tak manža říká, že druhé nechce, když je v pohodě, tak manža chodí, že chce holčičku :grinning:
uvidíme :wink:
29. zář 2008 v 11:04  • Odpověz
autor
iris no vidis to to jsou chlapy no.
29. zář 2008 v 11:34  • Odpověz
si prostě nevybereme :grinning:, můj občas říká že by klidně i pár let počkal, jenomže to by byl jako Goťák-dělal si děti v důchodu :grinning:
29. zář 2008 v 11:36  • Odpověz
autor
miru a kolik je manzovi???
29. zář 2008 v 11:45  • Odpověz
holky tak my jsme na tom teď tak že já se zatím na to necítím malá by byla moc malá já chci snažit až tak na jaře nebo v létí příští rok a MM říká že až budu chtít ať přijdu :grinning: že se o to postará
29. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz
ahoj holky krev těhu potvrdila :slight_smile:
byla jsem i u dr.je to začíbající malé těhotenství :confused: a já nevím co si o tom mám myslet??? :pensive:
váček má 3mm.podle poslední MS bych měla být 5 týden
29. zář 2008 ve 14:11  •  2 děti  • Odpověz
mury tak ještě jednou obr gratulace, já myslim že malym těhotenstvym myslel že je to mladé těhotenství teprv 5TT je hrozně brzo těhu jsi vlastně jen cca 14dní(ale je to jen muj názor) ale rozhodně bych se tim neznepokojovala(tim výrokem) je to určo jen nějaká pitomost tak se drž a opatruj a těšte se :grinning: :sunglasses:
29. zář 2008 v 17:51  • Odpověz
mury, dávej na sebe pozor a držím palečky, ať se mimís v bříšku krásně usídlí :dizzy_face:
Caz, počítám, že stejně začneme později, sice bych chtěla, ale nutit manžu nebudu a bez jeho vědomí bych prášky nevysadila
29. zář 2008 v 17:52  • Odpověz
mury: JEŠTĚ JEDNOU OBŘÍ GRATULACE :slight_smile:
adajar: manželovi bylo 34 let :wink:
29. zář 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
miru tak to je mladik. Jinak mury obr gratulace to je suoper.
29. zář 2008 v 19:41  • Odpověz
no mladík jak se to vezme. Myslím si že v tomto věku je ideální mít už druhé, pak už jsou chlapi takoví pohodlnější (vidím to u šváry-je mu je 46 a má 7 letou dceru-dřív to nešlo-poznali se ségrou až když mu bylo 33 let). A občas toho má plné zuby :grinning:
1. říj 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
mir to ja vim taky manza chce taky ted je trosku nastvanej na me ze se chci prestat snazit no.
1. říj 2008 v 19:20  • Odpověz
ad: jen ti můžu říct, že to je na tobě jak si to rozplánuješ. Jestli ta práce za to stojí a jestli je hlavně čas mít miminko (doufám že to nevyznělo blbě-to bych nerada)
1. říj 2008 v 19:22  • Odpověz
autor
mir nevyznelo vubec ne jen proste vim ze jsem uplne hotova a honba za ditetem mi jen ublizovala vis. Takze pockam. A trosku se uvolnim a zacnu trosku zit a zhubnu.
1. říj 2008 v 19:32  • Odpověz
asi vím jak se cítíš, to je nejhorší že ženská může za měsíc jen v určitých dnech. A pokud se nesejde s mužem tak pak z toho je nejvíc právě špatná ta žena. A co manžel, co na to říká???
1. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz
autor
mar nelibi se mu to, ale respektuje me to ja myslim ze jemu malej moc moc chybi.
1. říj 2008 ve 20:27  • Odpověz
je to těžký přijít o mimíska :frowning2:, sama nevím co bych dělala. Posílám moc sil
1. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
mir je to slozity ,ale prezit se to da
1. říj 2008 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj mury tk jak je? co nevolnosti? nebo pohodička? to bych ti přála a kdy vyrážíte na dovču?nebo že by už jste byli?
a co ostatní jak se máte? naše natálka má dneska 1.narozeniny takjsem od včera od 21:00(to mi paskla voda) pomalu minutu po minutě vzpomínala jak to byloa je hrozný jak ten čas příšerně letí :sunglasses:
6. říj 2008 ve 20:36  • Odpověz
Cazadora: Natálce dodatečně vše nej k těm prvním narozkám :wink: My budeme slavit 12.11. :dizzy_face:
Jinak výsledky druhých odběrů - tak napůl, půl ok, půl ne, nakže si musím naklusat pro doporučení na COP - tuším, že je to centrum onkologické prevence :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem zas ve stresu.
No a tak se snažení stejně bude muset odložit.Manža byl pomalu nalomenej...
8. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
autor
caz tak to gratuluji ikdyz pozdeji, ale prece. Jinak ja se mam divne no. Mam spozdeni a jeden test byl pozitivni a 3 negativni a mrska nikde. Takze jen spozdeni a praci nakonec neresim neni to tak super.
8. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
autor
iris neboj bude to lepsi ver mi.
8. říj 2008 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.