• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Kladno a okolí

(Zamčená)
14. října 2010 
mury a kde bydlíš? já mám kamarádky rozprskaný všude kolem kladna :wink:
jinak s natálkou to je super(jen teda skoro nejí to je děs a vztekání u každého jídla má 7kg a69cm takže drobík, ale je snad zdravá ale je to o nervy) jinak já si vždycky říkala že bych chtěla aby zůstalo mimčo pořád malinký ale teď už si to rozhodně nemyslim. teď je s ní hrozná sranda je uplně boží když se směje nahlas nebo ta bezmezná důvěra v nás to člověka dostává). A dneska se poprvé vydala sama do prostoru nejdřív doma a pak venku na hřišti(ručičky narvaný křídama tak se mě nemohla držet tak na kousky ušla tak 20m sama)Ale odpol už si netroufla to už tam bylo moc lidí a doma už byla unavená. A je strašně super jak je z ní manža hotovej to je naprostá bomba. jinak se teda řádně vzteká jak neni po jejim ale když zakoulí těma ohromnejma kukadlama s dlouhejma řasama tak mě vždycky sundá na kolena :wink:
31. srp 2008 v 19:36  • Odpověz
jé to je krásný jak to popískuješ :sunglasses: to je dobře že vám dělá jen samou radost jen tak dále... :dizzy_face:
já bydlím ve Dřetovicích asi 10 km od KLadna ale dělám v nemocnici takže jsem na kladně skoro pořád a ám tam i rodiče... :sunglasses: ale na vesnici se mi žije krásně to jo :grinning:
31. srp 2008 v 19:53  • Odpověz
je a na jakym oddělení děláš? já sem na kladně často taky buď za kamarádkama nebo rodičema jezdíme na plavčo, k doktorum já i malá :wink: jinak dřetovice jsou sice na druhou stranu ale je to taky kousek, občas jezdíme za kamarádkou do otvovic nebo do kralup. mě teda město malinko chybí ale už si tu zvykam bydlíme tu teprv rok
31. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz
já tu také bydlím rok,ted v srpnu to byl přesně rok :sunglasses:
mě se tu líbí,jsem pojízdná takže se dostanu všude,mám pejska kterého jsem vždy chtěla :grinning:
všude to máme blízko jak na kladno,na Prahu do Kralup...dělám na oční ambulanci a chodím i na sál :dizzy_face:
ale na mateřskou už se těším :sweat_smile:
31. srp 2008 ve 20:05  • Odpověz
my se stěhovali taky loni v srpnu :grinning: pejska si chcem pořídit až děti trošku odrostou protože chcem buď výmarskýho ohaře nebo rhodéského ridgebacka a ty potřebujou moc pohybu a péče a na to by teĎ NEBYL čas:slight_smile:
jinak ta oční ambulance je pod dětskym jestli se nepletu viď??
31. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz
jo jo už 2 roky budem pod dětským :wink: ano na pejska potřebuješ čas,my máme zlatého retrívra a je opravdu ZLATÝ :wink: a chtěla bych ještě jednoho právě až budu na mateřské,vycházky tady máme kousek s vodítkem ujdem pár metrů a pak má volnost :sunglasses: chodíme s ním 2 krát denně na delší procházky jinak má dvorek a zahradu velkikánskou :slight_smile: pořizovali jsme si ho v srpnu to byl důvod proč jsem se k manželovi stěhovala :grinning: ba ne ale taky to byl důvod,je to moje zlatíčko skoro jako miminko :dizzy_face:
31. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz
pro dnešek se loučím,jsem unavéná tak dobrou noc :wink:
31. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
murynka my jsme v Rozdělově teprve rok, takže si myslím že asi tvého bývalého neznám. Mám tu akorát 2 kamarádky a od vidění vidím sousedy, ale jmény je neznám
31. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
mirko koukala jsem že by jste chtěli případnou druhou holčičku rozárku, my taky ale radši bysme kluka :wink:
31. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz
mirka aha tak to jo :slight_smile: proto ani já tebe neznám ani od vidění :sunglasses:
a jak se ti líbí v rozdělově??
31. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz
31. srp 2008 ve 20:31  • Odpověz
mury a co je to za rasu? je krásnej :wink: já valim do pelechu vstáváme kolem 5-6 a v noci na krmení a xkrát na dudlík tak ať jsem svěží na zítřejší dobrodružství
31. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz
Cazadora, já pocházím z Tuchlovic, bydlela jsem tam 24 let :slight_smile:
31. srp 2008 ve 20:40  • Odpověz
psla jsem to už vyše :wink: ale chápu únava dělá své :frowning2: je to zlatý retrívr,také vstávám v 5 ale do práce :angry: :confounded:
31. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz
murynka: pěkné fotečky :slight_smile:. Jo jo líbí se nám tady, je tady klídeček
cazadora: jj Rozárku jsem si řekla já, tak snad uspěju. Ale také bychom spíš chtěli chlapečka, když už máme ženskou doma :grinning:.
Teda, kolem 5-6 hod, my vstáváme až tak na půl 8.
Já skočím do vany a pak rovnou spinkat, dneska jsem běhala odpo kolem malé. Byli jsme manželovi na fotbale a když vidí balon tak je všude :grinning:, papapa zítra
31. srp 2008 ve 21:00  • Odpověz
autor
caz ja jsem myslela ze ano. No proste vtipalek no. Kdybych nemala na tohle manzela blazna tak je mi to jedno.
1. zář 2008 v 07:28  • Odpověz
autor
mury ty mas zdravku a jak v nemocnici na Kladne plateji???Kdyztak mi to napis do IP.-
1. zář 2008 v 07:31  • Odpověz
autor
iris ahojky.
1. zář 2008 v 07:44  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile: iris a kde bydlíš teď??
mirko do půl 8 spala natálka jen dvakrát a dýl nikdy :wink: to je můj sen si trochu pospat a to nejsem žádnej extra dlouhospáč
1. zář 2008 v 07:55  • Odpověz
ahojky holky
dneska to vypadá na sluníčko. Odpo musím na oční a jdeme ke tchýni :grinning:
1. zář 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
mir no ja jdu makat do stareho bytu noí.
1. zář 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
caz no ja bych spala porad
1. zář 2008 v 10:54  • Odpověz
adajar a kde jste bydleli předtím? já teda teď bych taky chrněla pořád sem pořád víc a víc unavená děsně se těšim až se zase někdy vyspim celou noc :sunglasses:
1. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
autor
caz ja jsem z Prahy ze Lhotky no. A mame, ale chatu kousek kladna mezi Bratronicema a Hornim bezdekovem. No jako vyspat bych se taky nekdy chtela no. Jen mame morce ktere ted a nama s pi v obejvaku a rano kolem pul 4 zacne vejskat ze ma hlad teda az kdyz se pohnu. :grinning:
1. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz
autor
Jo holky a jak resite treba doktory ja ani nevim kde jsou polikliniky snad u nas vedle baraku, ale nevim.
1. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz
adajar-mám Kladenskou zdrávku 4 roky s maturitou a jak platí škoda slov :frowning2: :frowning2: :angry: ,více v IP :sunglasses:
1. zář 2008 v 16:01  • Odpověz
autor
mury jasne jsem si precetla ono to jinde neni o moc slavnejsi.
1. zář 2008 v 17:12  • Odpověz
ad-mě jen mrz že to ení doceněný :frowning2: víš?kamarádka dělá v legu a má asi tak 3 větší plat :astonished: a to nemá ani maturitu..a my?jsme pořád jednou nohou v kriminále,navíc ty deb..poplatky lidi jsou naštvaný nechutný... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. zář 2008 v 17:27  • Odpověz
autor
mary ty uz jsem nezazila no me jde abych nemela treba min nez jsi psala protoze to bychom nezvladli ty mas jen zdravku a mas jakou praxi???
1. zář 2008 v 17:29  • Odpověz
mám jen 4 roky,ted se budu registrovat :wink: tím mě také vytáčí..blbé body... :angry:
a praxi v dubnu to budou 3 roky a pak se mi ten plat zvedne o 1 tis... :confounded:
1. zář 2008 v 17:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.