• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Kladno a okolí

(Zamčená)
14. října 2010 
ad-zajdi k nám do nemocnice za Hlavní sestrou Vankovou,sester je u nás nedostatkové zboží,řekni jí své zkušennosti praxi a ona ti ukáže platové tabulky,jestli nejsi registrovaná budeš ve 4 jako já,pokud jsi bude o třídu výše...ale také hodně záleží na oddělení mě to naskakuje tím že mám velké premie :dizzy_face:
kamarádka dělala na interně i noční,víkendy měla 4 platovou třídu-ale zase příplatky za víkend a noční a brala mín než já :pensive: poněvadž měla malé prémie..jenže premie jsou na nic když marodíš nebo dovča tak ti vše seberou a jsi jen na základě
1. zář 2008 v 17:43  • Odpověz
autor
mury hm takze ja mam jen blbej rok necelej no.

mury no prave coz je problem. Zkusim neco najit na Kladne i mimo zdravotnictvi. No stavit bych se tammohla no.
1. zář 2008 v 17:54  • Odpověz
autor
A na jakem jsi oddeleni???
1. zář 2008 v 17:54  • Odpověz
jsem na očním :wink: jinak manža dělá číšnika na letišti a na dýškách má více než plat :grinning: tak zkus třeba to..opravdu bere dost a nebo v legu...jinak na Kladně o ničem nevím je to slabota,při těch dnešních cenách :angry:
1. zář 2008 v 18:02  • Odpověz
autor
mury a v legu tam delas co??? teda jako to se ptam. No jeste uvidim no.
1. zář 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
mury no treba se neco casem najde. Hele a jaka je tam nemocnice a malem jsme te teda s manzelem navstivili na ocnim. :grinning:
1. zář 2008 v 18:08  • Odpověz
je docela v poho,některá oddělení hrozná :frowning2: hlavně suterén :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naše a ušní je nově zrekonstruované a máme to tam moc hezké to musím pochválit.Celkově probíhá rekonstrukce nemocnice a bude vypadat moc dobře podle nákresů co jsem viděla :dizzy_face: v legu?asi něco z kostiček,u pásu..nebo tak něco nevím....
jak to manželovi něco spadlo dooka???
1. zář 2008 v 18:44  • Odpověz
murynko a prosím tě, ty jsi psala že ti je 23 let. To znamená že si musela maturovat jako já 2004. Moje známá chodila na zdrávku, Míša ze Stochova, příjmení nevím
1. zář 2008 v 18:47  • Odpověz
maturovala jsem 05 :wink: šla jsem od 7 let,ale asi bych jí znala,spíše podle příjmení :sunglasses:
1. zář 2008 v 18:54  • Odpověz
holky já ležela s malou na dětskym a musim říct že mi z toho bylo šoufl jako dětský oddelení a nikde nic žádnej ovbrázek křivé postele první den sem tam probrečela maji opravený jen kousek kde josu samotné děti a kde jsou mamky fakt hnus
1. zář 2008 v 19:00  • Odpověz
naše oddělení je krásné takže až v 60budete mít šedý zákal těším se na vás :slight_smile:
1. zář 2008 v 19:01  • Odpověz
aha. Já si právě teď nemůžu příjmení vybavit :frowning2:. A na interně znáš nějakou sestru? Dělá tam Lenka Klicperová
1. zář 2008 v 19:18  • Odpověz
mury dej pokoj se šedym zákalem :wink:
1. zář 2008 v 19:20  • Odpověz
autor
mury jojo kus noze se odstipnul, ale vylezlo to samo. To jsi maturovala jako ja, ale ja jsem byla v Praze. Jnak na zdravku na Kladne chodila jedna moje kamoska z Kladna a ta ma uz decko chlapecka ale nevidame se.
1. zář 2008 v 19:25  • Odpověz
murynka: teď si mi připoměla :grinning: . Táta byl u Vás na oddělení asi před rokem a půl :grinning: , treba jsem tě tam potkala a ani o tom nevím
1. zář 2008 v 19:26  • Odpověz
mirka-něco mi to říká :wink:

caz-no dobrá tedy :grinning:

ad-to máte štěstí že to vylezlo... :sunglasses: :dizzy_face: už tak máme milion lidí denně :astonished:
1. zář 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
no ja myslela spis doktory. ¨¨
mury no snad ne. Ale manzu ti tam dohodim potrebuje skontrolovat zrAK NEJAK SPATNE VIDI HLAVNE VECER PRI RIZENI. :grinning:
1. zář 2008 v 19:27  • Odpověz
autor
mury no to mi ani nerikej. :grinning:
No tohlůe melo bejt v noci no. To vis jak rekonstruujem tak porad neco tak mam doma visinky a jeste koupim borovou vodu no.Ale ta je prej agresivni docela.
1. zář 2008 v 19:28  • Odpověz
jak jsi myslela doktory to nechápu :astonished: :confused: :sweat_smile:
tak to ho budeš muset objednat a když budeš hodná zařídím to co nejdříve :wink: :grinning:
1. zář 2008 v 19:30  • Odpověz
autor
holky tsak jsem zase nic moc douklidit nestihla v tom byte co jsme se zneho stehovali no to je hrozny. Jdus e vykoupat no. A pojedu domu do Kladna.-
1. zář 2008 v 19:30  • Odpověz
ještě v noci to by z vás měli tedy radost,hlavně doktor... :sunglasses:
1. zář 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
mury hele ja to myslela mas spane doktory a dobre doktory tak aspon stred teda vetsina???

no jako jenze to mu budu muset rict, ale ja jsem hodna moc moc moc. :grinning: Uplnej andilek.
1. zář 2008 v 19:31  • Odpověz
mury svět je malý!! Kolikrát přijdu na to že každý zná každého :grinning:
1. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
autor
mury no a to ma pockatg s zapichlim zelezem v oku do rana??? Hele uz takhle bsyl jednou a doktorka mu rekla ze priste hend jak se to stane. :grinning:
1. zář 2008 v 19:34  • Odpověz
aha :sunglasses: naši doktoři no jak se to vezme,jedna doktorka mám jí moc ráda a je i šikovná :dizzy_face: jenže u nás je problém že nikdy neodhadneš kde kdo bude,takže se objednáš a já nevím kdo bude na ambulanci to moc lidí neschvaluje ale jinak to u nás nejde :wink:

jenže já tam dělám a mohu to zařídit takže až budeš vědět nakdý přesně ozvi se :dizzy_face: jsem tu jen pro tebe :grinning:

mirka.ano svět je malej,jenže já asi každýho nad 60 let znám :grinning: jedu a říkám hele ta u nás ležela,jdu po městě hele tu znám,ležela u nás.... :grinning:
1. zář 2008 v 19:36  • Odpověz
ad-já si dělám srandu to je jasný že musíte přijet HNED :sunglasses:
1. zář 2008 v 19:36  • Odpověz
autor
mir jo to se stava holky asik budem muset vymyslet srazek driv. Coz takhle v patek odpoledne???
1. zář 2008 v 19:39  • Odpověz
autor
mury ja mam to same, ale takhle znam pulku Prahy, A rikam je tenhle ma nove srdce ten jen chlopen a tamhle ten tohle a tak.

ja vim taky obcas jen reaguji.

no ja ho premluvim neboj se,. YHele holky a kam chodite na gyndu???
1. zář 2008 v 19:41  • Odpověz
autor
holky tak ja bezim uz jedu dom mozna se za hodinu prihlasim papapa
1. zář 2008 v 19:45  • Odpověz
tak v pátek odpoledne by to šlo :wink:
ad gynda než jsem otěhotněla chodila jsem ke Kračkový ale každej o ní říkal že je dobrá do doby než nastanou problémy tak sem chtěla pryč než otěhotním ona je taková hodná ale prostě mi přišla laxní nic moc nevysvětlí , no a tak mi kamarádka protlačila k hlaváčovi ten mi vždycky všechno vysvětlil a super jen na konci těhu malinko stresoval ale to neřešim. noále na kladně loni zemřeli 2gyndařky takže maji všude narváno a bude problém se někam dostat
1. zář 2008 v 19:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.