• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Kladno a okolí

(Zamčená)
14. října 2010 
ad-přihlaš se už se těšííííímmmm :sunglasses: já vím že jsi to nemyslela vůbez zle :grinning: také tak reaguji

v PÁTEK ODPOLEDNE JSEM PRO!!!!!MÁM DO 14 HODIN.... :dizzy_face:

já chodím k mudr.Jiřímu Lukešovi super doktor a skvělý porodník :grinning:
1. zář 2008 v 19:47  • Odpověz
ad-já tě k Lukešovi klidně dostanu :wink:

caz k jedné té zemřelé :frowning2: at má v hrobečku klid-jsem chodila,ale když mi řekla že mi mění prášky jen tak za daržší a já studující jsem n ato neměla a drze mi řekla jste na to dva.. :angry: její vyšetření mě vždy bolelo..byla nespolehlivá ale hlavně už stará :unamused:

jé už jsme 3 že by srázek byl :dizzy_face:
1. zář 2008 v 19:50  • Odpověz
mury já jí neobhajovala jen jsem zkonstatovala že umřeli :wink: máma k jedný chodila a po každym vyšetření krvácela a že by se s ní o nečem bavila to ani náhodou
1. zář 2008 v 19:56  • Odpověz
caz já vím že jsi jí neobhajovala :wink: to jsi vůbec nemyslím..vím že jsi to myslela tak že jich je nedostatek to mě mrzí jestli to tak vyznělo jen popisuji...co jsem jak a kde zažila :sweat_smile:
1. zář 2008 v 19:59  • Odpověz
ne v pohodě jak řikám mamka taky nebyla spokojená, jinak jsem byla svědkem jak paní přemlouvala toho mého gyndaře at veme její sestru a on jí vysvětloval že opravdu nemůže že mu přidělili pojišťovny pacientky po těch zemřelých a už má plnej stav víc že by mu nezaplatili. nemaji to taky lehký. k tý co jsem chodila byla objednací doba tak 6týdnů až měsíc a když jsem přišla na objednanou hodinu bylo pravidlem že jsem byla minimálně 6 to byl horor nedovedu si to představit v těhu
1. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz
já vím že nedávno moje mamka scháněla gyndaře-a Lukeš by jí vzal :wink: zítra tam jdu můžu se optat :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz
tak to určitě zkusit páč takovejch moc neni ani nevim kam vlastně nakonec chodí moje mamka
1. zář 2008 ve 20:25  • Odpověz
autor
holky no ja mam strach protoze jn tak nekomu neverim a co jsem chodila v Praze byl super, alertim ze jsem tady a mela bych to k nemu pres 2 hodiny a na riziku to fakt ne. Jako ja vim ze nemohl za to ze jsem o chlapecka prisla, ale proste priste uz nechci moc riskovat no. No jako to mam rada kdyz vsechno vysvetli a tak no. A kde ma ordinaci????tAK SE PROSIM OPTEJ Ja bych rada zasla v rijnu na pravidelnou kontrolu a v Praze je to fajn, ale daleko na dalsi tehu no.
1. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz
autor
holky ja v patek prijedu, ale az tak kolem pul 6.
1. zář 2008 ve 21:17  • Odpověz
ad-má ordinaci v metě :wink: dům pro postižené na okrsku :sunglasses: staví tam to nákupní centrum
aha,takže až navečer :frowning2:
1. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz
autor
jo holky a asik bych radsi chlapa.
1. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
mury no to je tady naproti nam hned. To je spatne??? Ja opravdu driv nemuzu.
1. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz
autor
mury to je ten barak pro ty postizene vid
1. zář 2008 ve 21:29  • Odpověz
autor
mury jsem chytra LUKEŠ JIŘÍ MUDR.
Hřebečská 2678
27201 Kladno

takze vim kde to je.-
1. zář 2008 ve 21:30  • Odpověz
jo to je přesně on :wink: no já mám na večer nějakou akci ale pokusím se to šoupnout na sobotu :wink: mě jennebaví jezdit sem tam ale co nadělám když jsem ta z vesnice :grinning: :grinning:
1. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
mury no tak to nechame na jindy to nevadi.
1. zář 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
Krasnej den holcinky jak se mate???
2. zář 2008 v 07:59  • Odpověz
ahoj holky tak já bych navečer nemohla kvůli malý nemám hlídání tak bych dorazila až na další.
2. zář 2008 v 08:32  • Odpověz
A s gyndařem Vám moc neporadím, já mám gyndařku ve Slaným. Ale je pravda, že tady je moc narváno. Kamarádka se před rokem stěhovala do Kladna a jediný volný byl Kühn na hl. třídě.
Sejdeme se tedy nebo ne??? V sobotu nemůžu, máme rozloučení s babičkou :frowning2:
2. zář 2008 v 11:39  • Odpověz
autor
mury jsem objednana u nej.

caz jasne chapu.

mira no nevim jedine ze my dve. v patek a pak uz nemuzu az dalsi vikend na chvilku vecer no.
2. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz
adajar: tak se můžeme sejít, aspoň se poznáme :slight_smile:. V pátek můžu celý den, takže to nechám na tobě. Ty bydlíš vzadu na Okrsku 4, to bychom mohli třeba na Čamrdu do Hřebče
2. zář 2008 ve 13:35  • Odpověz
autor
mir no jako ja to tam moc neznam a nebude uz pozde??? Ja jen abychom nesli lesem po tme. :grinning:
2. zář 2008 ve 14:20  • Odpověz
autor
miro a co se sejit u nadrazi a pak neco vymyslet???
2. zář 2008 ve 14:23  • Odpověz
ad-fakt jsi u něj objednaná? :wink: tak to je super..já se totiž zapoměla zeptat :angry:

jinak já na srázek nedorazím :frowning2: jsem nemocná mám zánět průdušek,mám nasazené ATB :cry: a týden budu doma :dizzy_face: jediné že si odpočinu :slight_smile:
2. zář 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
mury jo jo jsem si tam rano zasla a vyptala jsem se sestricky vyptala a rovnou jsem se objednala.

To je mi lito, ale hlavne se vylaz kocko.
2. zář 2008 v 17:25  • Odpověz
ad-na kdý tě objednala?já tam byla a dozvěděla jsem se spousty věcí :slight_smile:
takže nemám manžela nutit aby semnou spal kařdý den :grinning: to jsem tedy nedělala a nedělám :sweat_smile: prý ty spermie dozrávají až po 3 dnech,doporučil mi speciální polohu na mou zakloněnou dělohu :dizzy_face: a máem se prýmilovat z lásky a kdy chcem a ne z povinnosti a na plodné dny se mám vyprdnout prý to stresuje :dizzy_face: a parávě nutí nutí což není prý dobře...

děkuji,ale mě strašně mrzí že Vás neuvidíímmmm :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. zář 2008 v 17:35  • Odpověz
adajar: a od kolika budeš mít čas???
murynka: jj, prý se na to nemá skákat každý den, aby se spermie moc neunavili :grinning: - to je pak naprd :frowning2:. My když jsme se předloni snažili o malou tak jsme začali asi 7 den po skončení menstruace a zkoušeli jsme to obden asi 5-6 dní. A vyšlo to, malá byla po vysazení HA do měsíce na světě (teda v bříšku)
2. zář 2008 v 18:30  • Odpověz
mirka-jéé kdyby do měsíce byli na světě :sweat_smile: :grinning:
ta to období jak píšeš budu mít ted :dizzy_face: tak to zkusíme..mohu se zeptat a sexíkovali jste jednou nebo víckrát za ten den??
2. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
ne ne, jenom jednou. Dr nám právě řekla že obden je to ideální. Tak jsme to zkusili, milovali jsme se asi 3x za celé ovu a VYŠLO TO !!!
2. zář 2008 v 19:14  • Odpověz
autor
mury na 22.9 rano a sestricka je uzasna.

holky ja prisla do jineho stavu zrovna v mesici kdy jsem spolu spaly kazdy den a chteli jsem.

mir snad od pul 6 mozna od 5 nevym presne v kolik prijedu se budu muset kouknout.
2. zář 2008 ve 21:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.