• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Kladno a okolí

(Zamčená)
14. října 2010 
autor
mury no jednou ne,.

mir no to je jak kdy ja mam spatnou psychiku po tom vsem takze v klidu.
2. zář 2008 ve 21:58  • Odpověz
dobré ráno,je tu někdo??
sestřička je skvělá,má tam 2 :wink:
jedna připravuje karty a druhá je s ním v ordinaci :dizzy_face:
včéra to bylo fakt super...popovídali jsme si,juknul na mě...
holky mám pak dávat nohy na horu nebo tak??nebo je to zbytečný :fearful: poradte mi :sweat_smile:
3. zář 2008 v 08:13  • Odpověz
autor
mury je to zbytecny je davat nahoru. Jinak ahojky jo jo uz jsem tadyk. Jsem opet v praci. :grinning:
3. zář 2008 v 10:38  • Odpověz
a to můžu hned vstát a jít normálně něco dělat?
mě před chvíli chytnul pěkný průjem a bolsti břicha :frowning2: asi z těch prášků,vzala jsem si ho na lačno :pensive: a to byla asi chyba,ted už je mi lépe,půjdu´něco uvařit chjoo mě to doma nabaví :confounded:
3. zář 2008 v 10:48  • Odpověz
adajar: tak to je na nás pozdě :frowning2:, malá chodí do postele v 18:30 hod. Tak když tak jindy
3. zář 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
mury no jako ne, ale ja to tak delala. A otehotnela jsem nesmi se to prehanet.

No jo antibiotika no.

mir no ja vim driv nemuzu bohuzel no.
3. zář 2008 v 11:53  • Odpověz
určitě se někdy najde den, kdy se sejdeme všechny :slight_smile:
3. zář 2008 ve 12:14  • Odpověz
autor
mir urcite to tak bude jen proste ted toho je hodne.
3. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz
holky ted se asi nemáme snažit o mimi co?když beru ty antibiotika :cry: :cry: a jak dlouho po dobrání bych mohla,sakra mě to štve chtěli jsme začít ne svatební cestě v tom říjnu..ale prý než se z těla dostanou ty prášky trvá to déle... :pensive:
3. zář 2008 v 15:25  • Odpověz
autor
mury no trva to tak pul roku, ale klidne se snazit muzes teda jake beres aatb???
3. zář 2008 v 16:20  • Odpověz
Fakt půl roku :cry: :cry: to nééééé :frowning2:
beru KLARITROMICIN MERCK 500mg
3. zář 2008 v 16:26  • Odpověz
autor
mury no nevim mozna bych pockala az to doberes. Ne to se rika. Ale muzes se snazit ted.
3. zář 2008 v 16:34  • Odpověz
a neublížilo by to nějak miminku?chceme do toho opravdu jít v tom říjnu....
3. zář 2008 v 16:37  • Odpověz
autor
mury nene nemelo by.
3. zář 2008 v 16:41  • Odpověz
autor
mury me boli silene brisko pomoct cekam na mrsku a vzivote me tolik nebolelo.
3. zář 2008 v 16:44  • Odpověz
ad-mě ted taky šíleně bolelo :frowning2: chce to brufen nebo ibalgin,ten mi hodně zabírá :wink:
já jsem skoro celé odpoledne spinkala,moje tělo je unavené :confounded:
miláček mi ted udělal krupicovou kaši plný talíř jsem jí snědla :grinning: to zas bude nějaké kilečko navíc :fearful:
3. zář 2008 v 19:32  • Odpověz
mě udělal manžel chleba ve vajíčku :slight_smile: a pak se ke mě přitulil :grinning:. Prý jestli to vyjde, tak bude prcek alkoholik - dnes měl pár piv po práci :grinning:
3. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz
ty naši manžílci jsou tak hodnííííí :grinning:
my jsme se tak tulili a moc..ale bojím se kvůli těm antiiotikům :confounded: no co ale už se stalo :dizzy_face: ale asi to ted odložíme..než to doberu chtěla jsem zkusit ten tvůj systém obdem.... :wink: nějak mezi menstruací :slight_smile:
3. zář 2008 ve 21:04  • Odpověz
autor
mury no me nezabralvcera moc jen trosku. No to mas z tech antibiotik a jkak telo bojuje z nemoci.

me nikdo nic neudelal. No jako to nevadi.
4. zář 2008 v 10:24  • Odpověz
autor
mury no ja bych zadnej system nebrala, ale jak se vbam chce
4. zář 2008 v 10:26  • Odpověz
budem se milovat obden a uvidíme :wink:
a dneš už je ti lépe?já měla zase ráno průjem ale ty bolesti břicha už ne :sweat_smile:
jinak jsem pořád taková unavená :angry: nechám se uschopnit až příští týden v pátek at si odpočinu :sweat_smile:
4. zář 2008 v 11:19  • Odpověz
mury pokud nemáte žádné problémy nebo nějaké zdravotní podložení toho že byste měli mít problémy s otěhotněním vůbec bych to pro začátek nehrotila kdy a jak a kde prostě když budete mít chuť tak na to hupsněte ono když se to pak moc řeší teď můžem a teď zas ne tak je to nakonec ve výsledku spíš na škodu. přeju ti abys otěhotněla co nejdřív a nemusela se stresovat, samosebou i ostatním. :wink:
4. zář 2008 v 16:06  • Odpověz
autor
mury no jako mam porad bolesti briska jsem si koupila dneska projimadlo a zjistim jestli to mam od strev.

caz jo s tim souhlasim treba ja ted to moc resim a je to jasne proc to nejde no.
4. zář 2008 v 16:27  • Odpověz
caz děkuji za radu jsem ráda :wink: ale vždyt ono se lehce nemyslet na to...ale jde to hůře :pensive:

ad tak to je mi líto mě už je trochu lépe :wink:
4. zář 2008 v 17:25  • Odpověz
jj, to nejde na to nemyslet že jo holky :slight_smile:. Co vím, tak žena ovuluje pár dní po skončení menstruace. Asi 10 dní, to je jediné od čeho odrážím. Ale chuť na sex je vždycky :grinning:
4. zář 2008 v 19:10  • Odpověz
holky to já vim že je těžký na to nemyslet ale když i rovnou začnete přemejšlet jestli dneska a zejtra teda ne a pozítří jo... Já se jako mirka odrážela od odhadnuté ovulace ale manžel dělá na šichty takže ikdybych chtěla plánovat nějak moc tak mi to nebude štymovat takže když byla chuť šli jsme na to :wink:
4. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz
autor
mury ono to nekdy prejde urcite. Jo me to rikej nemyslet to zkousim porad.

mir no je to slozitejsi, ale rikat to tu nebudu nebo se budem hlidat a to by byl konec. :grinning:

caz no tak to ja nemam takhle. Mam to jinac trosku. Jen na konci cyklu blaznim.
4. zář 2008 ve 22:05  • Odpověz
holky mě od včerejška nešlo beremko ani koník :angry:
noc co alespon jsem ráno uklidila celou kuchyn,lednici a uvařila prý výborný obídek :grinning:
mě by to tedy bavilo být doma jen kdybych mohla ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže mimiská chci co nejdříve :grinning:
a jak je vám?
ad-jestš bolí bříško??
5. zář 2008 ve 14:12  • Odpověz
holky já také neplánuji kdy, protože manžel má 3x týdně fotbal a je vždycky potom KO :frowning2:. Takže se spíše řídím podle něj, ale z nás dvou to teď chci víc já :grinning:
my jsme dnes moc venku nebyli, když dopo pršelo. Odpo jsme byli akorát v lékárně a na návštěvě u sestry (bydlí naproti nám :grinning:)
5. zář 2008 v 18:43  • Odpověz
mirko tak to já venku nebyla vůbec :pensive: jen na zahrádce,pejske chce pořád ven a já nemůžu :frowning2:
mě manžílek řekl že by chtěla bych takhle byla doma,že by semu to líbilo tak říkám to mi musíš udělat to miminko tak poslechl :wink: tak uvidíme kdy se terefíme a vyjde to :dizzy_face:
5. zář 2008 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.