• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Kladno a okolí

(Zamčená)
14. října 2010 
holky hlavně aby nám to vyšlo a brzy jsme chodili jako těhule :wink:. Bylo by to super, kdyby nám to vyšlo podobně. Mohli bychom jezdit společně s kočáry :slight_smile:
5. zář 2008 v 19:35  • Odpověz
to tedy jo to by byla pecka :grinning:
5. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz
to by byl chodník jen a jen náš :wink:. Mějte se krásně, jdu si udělat kafčo a jdu čučet na Bonda :slight_smile: papapa
5. zář 2008 ve 20:19  • Odpověz
papa a dobrou noc :wink:
5. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz
autor
mury jeste porada mrska nikde.

mirka a kde hraje fotbal??? muj manza ho hraje jen o vikendu.
6. zář 2008 v 09:56  • Odpověz
ad-a jak dĺouho máš zpoždění? :slight_smile:
jak je při víkendu,venku je tak krásně a já nikam nemůžu :frowning2: :frowning2:
peru povlečení,uklízím...ale mám radost jedna holčina se vrátila z toho hotelu co tam letíme i my...a co to psala už se nemohu dočkat :dizzy_face:
6. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
autor
mmury nemam no oficialne podle posledni ms by to melo prijit v pondeli, ale me to vzdy se o 3 dny zkrati takze dneska, ale neprisla a brisko boli uz tyden, ale to je urcite z toho stresu.
No ja pujdu asik ze segrou na prochajdu no. Ma v pondeli narozeniny. No tak to ma radost za tebe a kam ze to pojedete???
6. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz
ad-jakpak se jmenuješ jménem? :wink: letíme hooodně daleko,10 hodin letadlem do Dominikánské republiky :dizzy_face: můj největší sen se plní a splnil mi ho můj drahý manžílek :grinning: dnes proběhla další snaha,holky on to mimi chce snad více než já :grinning: :grinning:
6. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz
autor
mury ja jsem Jarca a mrska dorazila ach jo.
6. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz
mě pobolívá břicho jsme uprostřed cyklu takže asi probíhá ovulace :wink: takže se musíme snažit..

Jarco to mě mrzí...já vím také mi to bylo líto :frowning2:
6. zář 2008 ve 23:09  • Odpověz
autor
mury mozna je to dobre tak to ma bejt. Az to bude tak to bude.
6. zář 2008 ve 23:29  • Odpověz
nikdy jsem to neměla,ale asi vážně probíhá ovulka :slight_smile:
jaký jsi měla den?
6. zář 2008 ve 23:33  • Odpověz
autor
mury ja jsem mela den vcera dobrej byla jsem na slavnosdtech kladna a trosku se picla. a to je tim ze se vic sledujes.
7. zář 2008 v 10:17  • Odpověz
ahojky
my jdeme na sletiště až dnes, Anetka spinká tak až se vzbudí. Teď tu s manželem funíme po obídku :grinning:
7. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz
ahojky
tak to mě dnes není vůbec dobře :frowning2: po obídku jsem si hajla,bolí mě hlava :frowning2: :angry:
ještě kašlu,mám pocit že ty prášky vůbec nezabírají :confounded:
manžílek je v práci.. :cry: takže jsem doma sama :pensive:
včéra bylo opravdu krásně na den města see to povedlo :slight_smile:
7. zář 2008 ve 14:00  • Odpověz
autor
mir no vidis ja dneska byla v Praze a tak no.

ury no vidis to. Tak se vylez a hlavne bzud brzo zdrava.
7. zář 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
holky no kde se flakate??? mury jak ti je???

mir a jake to vcera bylo???
8. zář 2008 v 19:51  • Odpověz
ahoj

no na to že hlásili 30 st, tak se jim to v neděli vůbec nevyvedlo. Občas i kráplo, prošli jsme celé sletiště. Koupila jsem si vatu, lízátko dudlík a Anetce stavebnici. Tatínek si dal pivíčko a byl spokojený :wink:. Ale přišlo mi, že to bylo takové nudnější než loni. To jsme se teda bavili víc. No možná to bylo tím, že Anetka na nic zatím nechodí a jenom to procházeli (ale loni to bylo také tak ale víc jsme se bavili).
9. zář 2008 v 10:54  • Odpověz
Ahojte holky, tak se taky hlásim máme doma taťku tak neni čas :wink: natálce lezou zuby tak je o radost postaráno. včera sme vezli kočár na reklamaci tak sme teď jen s golfkama takže to sou procházky na prd každá díra je cítit.Holky fakt Vám moc držim palce abyste brzo otěhotněla a abych se s Váma mohla těšit na prcky :wink:
9. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz
ahojíík já jsem hlavně na beremku kvůli té naší svatebce,zjištuji co a jak :sunglasses:
dnes jsem byla na kontrole do pátku marodím ale mám vycházky jupíííí :grinning:
ještě kašlu ale ž je mi lépe
caz-moc děkuji manžílek na tom maká jak blázen :grinning: :dizzy_face:
ajaj zoubky tto máte veselo co??
9. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz
mury jako ty zuby to je fakt něco díky bohu že si nakonec nikdo nepamatuje jaký to bylo a jak moc to bolelo
9. zář 2008 v 16:45  • Odpověz
cazadora a co máte s kočárkem (a jaký máte?). My tedy jezdíme od roka s golfkami, mám trojkolku Moon s gumovými koly a jízda je fakt super. Trošku houpe, jízda není vůbec slyšet
9. zář 2008 v 18:24  • Odpověz
mirko my máme xlander x1 a je tam debilně řešená ta boudička(neni tro závada ale výrobní chyba) a jelikož to chci i pro druhý mrně tak chci aby to makalo 100% a abych se s tim nemusela rozčilovat. No a teď nám to přišlo jako nejlepší doba :wink:natálka dost chodí počasí že jí klidně můžu nechat chodit což třeba v listopadu jestli bude lejt by bylo blbý a v červnu bude končit záruka takže abych tam s tim nešla na poslední chvíli :wink:
9. zář 2008 v 18:36  • Odpověz
no tak to jo, to je lepší to nechat spravit teď když je teplo. Tak hlavně když to spraví :slight_smile:
9. zář 2008 v 18:42  • Odpověz
Ahojky holky, můžu se k Vám přidat?? :wink:
9. zář 2008 v 19:28  • Odpověz
alca-jasan že můžeš jsi také z Kladna?? :slight_smile:
9. zář 2008 v 19:41  • Odpověz
murynka - ahoj jsem z Kralup nad Vltavou, takze to do okoli zapadá :slight_smile:
9. zář 2008 v 19:43  • Odpověz
autor
holky docetla jsem vas, ale nestiham ted hned psat Alco ahojky kocko.
9. zář 2008 v 19:44  • Odpověz
autor
alci jo jo to ano.
9. zář 2008 v 19:44  • Odpověz
adajar - ahojky
9. zář 2008 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.