• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Kladno a okolí

(Zamčená)
14. října 2010 
ahoj Alco, vítej mezi námi
9. zář 2008 v 19:50  • Odpověz
ahoj i tobe Mirko
9. zář 2008 v 19:56  • Odpověz
alca-Kralupy to máme opradvu kousíneček

ad-ahojda :grinning:
9. zář 2008 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
holky já se s Vámi rozloučím, jdu na ordinaci :wink:. Mějte se krásně pa
9. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz
Dobré ráno maminky i nám co se snažíme :grinning: :grinning:
tak do pátku jsem doma,a od soboty schopna práce :sweat_smile: ale mám vycházky :sunglasses: jupíííííííí :dizzy_face:
je mi už lépe,kašel pomalu ale jistě mizí..včéra po kontrole jsme byli s manželem ve městě nakupovat nějaké věci na dovču,ještě vydržet 3 týdny :confounded:

a co vy?jinak?
venku bude určitě zase krásně jen co odbije 10 půjdu s hafíkem ven na procházku :grinning:
10. zář 2008 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
mury ahojky no dneska se mam spatne jen na jeden svetlej bod jinak jsem unavena a tak no. A tak to je dobre ze chodis ven uz to ti prospeje.
10. zář 2008 v 10:29  • Odpověz
a copak ti je??? :astonished: :astonished:
jo prospěje už nemusím býta zalezlá doma jak myš..... :angry:
10. zář 2008 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
mury nic zjisteni ze me nic nebavi vyhoreni psychicke dneska.
10. zář 2008 v 11:06  • Odpověz
Holky chci se Vás zeptat, zda by někdo z Vás nechtěl roční fenečku pejska,
je to kříženec pinče. Hnědé barvičky, s bílou náprsenkou.
Darujeme jí do dobrých rukou.
Je očkovaná a odčervená.
Hodila by se spíše na zahrádku nebo k baráčku, dobrý i hlídač to je.
Máme ji v paneláku a není to moc pro ní.
Inzerát mám i na bazaru na koníkovi, tam jsou i fotečky.
10. zář 2008 v 11:07  • Odpověz
autor
nemo je mi lito, ale ja bohuzel ne. Ja bych chtela, ale mame panelak a byla by furt sama.
10. zář 2008 v 11:12  • Odpověz
Adajar, ahojky.
děkuji :wink:
10. zář 2008 v 11:14  • Odpověz
nemo.bohužel :frowning2: zahrádku máme,baráček také,ale máme ročního zlatého retrívra a ten mi stačí :grinning:

ad-Jarco víš co jsem zjistila?že se mi po práci vůbec nestýská :frowning2: netěším se tam,spíše mě to deptá že tam v pondělí musím :angry: já nevím co mám dělat nejraději bych opravdu otěhotněla,protože jestli dám výpověd budu muset těhu odložit :cry: a to nechci......přijít tam nastoupit a pak jim za měsís říct pardon jsme těhotná na to nemám :confounded: jenže moje práce mě už vůbec nenaplnuje... :pensive: :cry: :cry:

a z čeho jsi smutná ty kočko???
10. zář 2008 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
mury ja z toho ze mi chybi dneska malej a jsem v praci opet az do 6 hodin no. Jinak jdem do toho ne poradne tento mesic me konci mrskas tak se do toho pustim a budu na manzu skakat od¨den. :grinning:
10. zář 2008 v 15:15  • Odpověz
Ahojky vsem....
Mury plne te chapu , jak si psala s tou praci, to same citim i ja....... ale vzdy se nad tou praci nejak povznesu a rikam si holt nekam chodit musim a do materske to uz musim vydrzet....
10. zář 2008 v 16:49  • Odpověz
alca nevím co děláš ale pro mě to je opravdu těžké dělám s lidmi hlavně se staršíma a někdy jsem dost nepříjemná prostě se neumím udržet jak mě všichni štvou :frowning2: a to v mé profesi není dobré :pensive:

ad-já bych měla být někde v půlce cyklu,takže já jsem na manžela skočila minulou středu,v sobotu,pondělí,a dnes :grinning: :grinning: a dnes jsme proto udělali i tu polohu co mi byla doporučena :sweat_smile: ležím pak chvíli na bříšku a tiše doufám,holky jestli jsme oba v pořádku tak to musí tento měsíc vyjít :pensive: :pensive: :pensive:
a dejte se opravdu do toho pokud to tak cítíš....pak budem vozit spolu :dizzy_face:
10. zář 2008 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
autor
aLCI NO to je fakt, ale zasek pokud te to deprimuje je to spatne.
10. zář 2008 v 17:39  • Odpověz
adajar. neee zas tak me to nedeprimuje, je obdobi kdy me to tam strasne stve, ale taky obdobi, kdyz je mi to uplne jedno..... ale to tehotenstvi bych brala hned :wink:
10. zář 2008 v 17:47  • Odpověz
autor
mury urcite to zvladnes. A dneska se necitim uz na nic ani na KLadno nejedu.
10. zář 2008 v 18:02  • Odpověz
ad-a kde budeš přes noc :astonished: ??je to také tím že jsem doma a v klidu a pohodičce jinak po práci nemám nějak čas náladu ani se milovat :angry: takže ta nemoc snad k něčemu i byla :sweat_smile: a když ne tak svatební cesta to je moje poslední záchrana..to bude pohodička žádná práce,stres :angry:
10. zář 2008 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
mury no vidis ja budu asik v Praze u mamky nebo tak nemam na nic naladu nebo ve starem byte no.
To je dobre ze jsi v pohodicce
10. zář 2008 v 18:21  • Odpověz
vy ještě máte ten starý byt?tak to je dobře že můžeš zůstat tam a hlavu vzhůru kočko bude líp
někdy mě to také chytne zrovna včéra...jsem skoro až brečela že chci miminko :sweat_smile: :sweat_smile:
jsem ted nějaká taky na měkko :confounded:
a jedna sousedka tady od nás čeká mimiško je to takocá cikánská rodina žije jich v jednom malém baráku asi 15 a já cítím jak je to nefér ona která si to dítě nezaslouží ho bude mít :cry: :cry: :cry:
10. zář 2008 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz
autor
nene to uz je babicky, ale tajne bych tam prespala no. No ja mam den debil uplnej no to neresim uz vubec nejake mimi dneska.

mury nebudu ti vypravet co sechno je nefer a presto se to deje.
10. zář 2008 v 18:34  • Odpověz
ahojte holky, koukám že tu panuje docela depková nálada. Mě to drželo minulý týden a musim říct že takovou mega depku sem snad ještě neměla všechno na mě nějak spadlo, a musim přiznat že to ještě pořád neni 100%pryč.chjo.

Ahoj alco vítám tě mezi námi :wink:

dneska je dost náročnej den natálka vydržela vzhůru 7a půl hodiny a to běžně odpadne nejdýl po 4 a to neměla žádnej línej den, dopol dováděla s bratrancem a pak na hřišti fakt to nechápu, bych si mohla jít lehnout a chrnět až do rána, kde ty děti berou tu energii nevim
11. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
autor
caza a jak jsi to udelala,?? Ja mam taky depku peknou.
11. zář 2008 v 15:08  • Odpověz
autor
caz no to ja taky ne ale maji ji vzdy dost.
11. zář 2008 v 15:15  • Odpověz
ahojky
taky mám blbej den :angry: :cry: chvíli bych se smála chvíli brečela :pensive: jsem jak magor :sweat_smile:
jsem zase sama doma,manža má odpolku :cry: :cry:
11. zář 2008 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
mury no vidis ja jsem zasek v praci jako vzdy a babicka dneska me nastvala holky neco pozitivniho musime resit tesim se az budu na Kladne a zavru za sebou dvere a nikdo mi nic nerekne. Ten byt v Praze ten babicky byl jen samej problem a tady nam nikdo nic nerekne.
11. zář 2008 v 17:12  • Odpověz
adajar ani sem nějak nic nedělala vybrečela jsem se a ono to nějak odeznělo :frowning2:
12. zář 2008 v 08:15  • Odpověz
ono to chce někdy se z toho prostě jen vyplakat :pensive: :pensive:
u mě už je to dnes lepší,ale včéra to byl den :angry: dnes mi končí marodní... :confounded:
mě se tak do té práce nechce....co mám dělat?nejraději bych dala výpověd,ale to ted nejde!! :angry: :frowning2:
až manžílek vstane jedem do spořky zrušit moje stavební spoření,aspon něco dostanu nějaké kačky :sweat_smile:
12. zář 2008 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz
dobré ráno
holky mě se dneska nechce vůbec nic dělat, musím do města pro dáreček známým novomanželům a nějak s k tomu nemám. A to je už půl 9 :frowning2:. S Anetkou je to vždycky na celé dopo, běhat po obchodech.
12. zář 2008 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.