• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Kladno a okolí

(Zamčená)
14. října 2010 
jéé tak to bych zrovna šla do města utrácet a koukat :grinning: mě to strašně bavííí courat po krámech :dizzy_face:
tak něco pěkného vyberte a kupte :wink:
12. zář 2008 v 08:36  • Odpověz
mě to také baví, ale ne do všech se dostanu s kočárem a pak musím brát Anetu do ruky. Když jsem jí naposledy nechala v kočárku, stáhla si k sobě regál s ponožkama :grinning: , pak jsme to s kamarádkou jakou dobu uklízeli :grinning:
12. zář 2008 v 08:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to víš dítka jsou živá..tak snad to zvládnete :sweat_smile:
12. zář 2008 v 08:43  • Odpověz
ne já si dělám srandu, mě také baví nakupování. Když si chci jít něco koupit na sebe, tak Anetu nechávám tatínkovi a jdu v klidu odpoledne. Teď půjdeme jenom do toho obchůdku na hl. třídě-jak je ta keramika na začátku (vedle hračkářství). Tam jim něco vyberu
12. zář 2008 v 08:45  • Odpověz
autor
caz v klidu to bude v pohode. Nebo ja jsem trosku v pohode.

mury tedak no vidis to. Me se taky nechce vsechno na me pada v praci a vsichni jsou na me zli hlavne babicka proste to pochopila vsechno jinak. :frowning2: Ale uz je to lepsi no.
12. zář 2008 v 10:53  • Odpověz
autor
mir tak t vyberes neco moc moc hezkeho. jinak ja uz zasek pracuji a jsem tu do 7 vecer ach jo.
12. zář 2008 v 10:55  • Odpověz
Ahoj holky,
cazadora, teď bydlím u Křivoklátu :wink: Ale pořád jezdím na gyndu na Kladno - ke Kračkový....A jsem zvědavá, jaká teď bude...nemám v pořádku poslední výsledky cytologie, musím v pondělí na kontrolní odběry :frowning2: Je to spolužačka z medicíny mý obvodní lékařky z Křivoklátu.
12. zář 2008 v 11:02  • Odpověz
autor
Iris ahojky a kde tam bydlis ja ma kousek chaticku teda nasi.
12. zář 2008 v 11:07  • Odpověz
na Pískách, 4 km od Křivoklátu
12. zář 2008 v 11:09  • Odpověz
autor
iris tak to moc neznam no. Ale je to kousek taky.
12. zář 2008 v 11:09  • Odpověz
on je to areál učiliště
12. zář 2008 v 11:11  • Odpověz
autor
iristak to ju. A vy se snazite nebo mas male diko???Nebo oboji??
12. zář 2008 v 11:22  • Odpověz
zatím se znovu nesnažíme - máme 10 měsíčního Tomáška :wink: Teda, já už bych se snažit chtěla, ale manža zatím druhé nechce, uvidíme
12. zář 2008 v 11:28  • Odpověz
autor
iris no uvidis je urcite nadhernej je me se stejska ja bych chtela toho sveho taky u sebe, ale davba na me pozor a helda jine miminko.
12. zář 2008 v 11:29  • Odpověz
ani se nenaděješ a budeš těhulka, uvidíš :wink: držím palečky
a jinak se loučím, jdu připravit oběd
12. zář 2008 v 11:34  • Odpověz
autor
iris papap papa.
12. zář 2008 v 11:35  • Odpověz
Iris: takhle to bylo u nás, manžel furt říkal že až tak za 2 roky. No a stačilo pár měsíců naznačování a už se snažíme :slight_smile:
12. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz
ahojky děvčátka,maminky i nemaminky
tak jsem to vyřídila stavebko zrušila penízky přijdou v lednu... :wink:
no a udělali jsme stavebko nové,nechtěli jsme ale mají akci že neplatíš za zřízení tak jsme do toho šli a už vím nač ty penízky jednou použijem na krb :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak to na mě zase nějak padlo :pensive: jedna holčina od nás z beremka je těhu..a to spolu spali jen asi 5 krát za měsíc :sweat_smile: :slight_smile: moc jí to přeji,koupila ovu testy a ten den to zkusili a ono to vyšlo :grinning: ¨
já nevím zda do těch testů také nemám jít :unamused: protože nevím zda vůbec probíhá ovulace :confounded:
co máte v plánu na víkend??
12. zář 2008 v 17:03  • Odpověz
já mám také známou, každou chvíli jsme jí slyšeli jak básní o mimču a ten její furt říkal že zatím ne a dnes přišel manžel s tím že je v 8 tt!!!!! Tady na KLadně bude miminek :grinning:
12. zář 2008 v 18:40  • Odpověz
iris já chodila ke kračkový taky ale neslyšela sem na ní snad jedinej ohlas pokud má někdo problémy každej si stěžoval, já problémy neměla a do těhotenství jsem chtěla pryč pomohla mi kamarádka a jsem ráda že jsem pryč já jí měla ráda jako ženskou ale jako doktorka stojí za prd nikdy mi nic nevysvětlila :frowning2: a od novýho gyndaře jsem šla s otevřenou"hubou" jak mi všechno vysvětlil zodpověděl všechny dotazy
12. zář 2008 v 19:12  • Odpověz
já moc neporadím s kladenskými doktory, mám gyndařku ve Slaném :slight_smile:
12. zář 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
mury ahojky ja jen makat a makat. Jsem tu dneska jen na skok a ja ovulacni testy taky pouzivam takze klidecek.

mir no vidis to to je uz vsude.
14. zář 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
cazžado a ke komu chodis???
14. zář 2008 v 09:04  • Odpověz
adajr já teď chodím k Hlaváčovi má odrdinaci kousek od kauflandu za benz pumpou esso u tý velký křižovatky(jak je taky autobazar
14. zář 2008 v 10:44  • Odpověz
autor
caz jo to vim kde je ne doktor, ale tohle ano.
14. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz
autor
No holky kdepak jste???
15. zář 2008 v 18:37  • Odpověz
adajar taky koukam že to tu je prázdný a to je venku ošklivo fakt hrůza,na natálku vlezla ještě ke všemu nějaká nudle tak bojujem at je brzo pryč
16. zář 2008 v 17:42  • Odpověz
tak mě včera kamarádka přemluvila, abych se zaregistrovala na webu rodice.cz a jen co jsem tam vlezla, juknu a je tam adajar :grinning: . Jak je ten svět malý že jo ???

jinak svatba byla super, měli to moc krásné. Obřad byl v klad. Zámečku v zahradě a oslava pak byla ve Švermově. Přijeli jsme s manželem ve 3:15 hod, Anetka měla noční premiéru u tchýně a zvládla to na jedničku :slight_smile:. Jinak koupila jsem jim památeční destičku pro novomanžele a hrníčky s nápisy "TY, JÁ"
16. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz
cazadora: já jsem ležela před porodem týden na udržování v nermocnici a byly tam se mnou dvě holčiny,co chodily k Hlaváčovi a nebyly z nějvůbec nadšené, spíš naopak :confused: Tak nevím..
Jinak mi v pondělí udělala doktorka další odběry, dle cytologie je změna laktační, takže musím počkat na výsledky (měly by to prý být snad v pořádku) - pokud ne, musím na další odběry a do poradny, kde by mě sledovaly a podle průběhu by se rozhodlo.Jsou to HPV viry , budu doufat, že se s tím moje tělo srovná samo bez nějakého zásahu.
17. zář 2008 v 08:04  • Odpověz
Zdravím holky, snažilka budu až od příštího roku, zato Kladeňačka už 26 let :wink:
K Hlaváčovi: já jsem celkem spokojená, je fakt, že třeba na léčbu recidivy kvasinkových zánětů moc velkou fantazii nemá, ale on je to asi poměrně špatně řešitelný problém...v 18 jsem s ním řešila drobný gynekologický problém (dost neobvyklý) a všechno mi vysvětlil, uklidnil, takže až na jednoho doktora v nemocnici jsem zákrok přežila bez psychické újmy :grinning: Okolo těhotenství žádné zkušenosti samozřejmě nemám, ale nehodlám ho měnit. Navíc čekací doby jsou cca do 5 min. a vyhovuje mi i přístup při vyšetřování (že se člověk na tý koze necejtí zbytečně blbě), ale zas nemám moc srovnání s jinými doktory.
17. zář 2008 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.