• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Jo jo Mílo já jsem si dala taky na tykačku s Opičákem a dokonce jsem mu tak i říkala, ale naštěstí bez ferneta teda!!!! To by mě taky zabilo, stačil jeden panák slivovice s velitelem jako!! JO a chtěl semnou a Gabčou na tykačku Knotek tak to jsem teda řekla, že si nezvyknu radši!! :fearful: Gabča taky nechtěla!!

Jani nožka je naštěstí v pohodě! Dokonce si myslím, že bylo dobře jít do práce, protože doma jak jsem ji šetřila tak mě to bolelo, takhle jsem ji rozhýbala a je to dobrý!

No Mílo dyť si četla co mi řekla Jarda? Abych se připravovala na březost, žádný courání! To je hrozný normálně a do tý doby mám asi sedět doma nebo co?? Naštěstí ráno to bylo v pohodě!
14. pro 2008 v 11:15  • Odpověz
Ajojkyy kočandy,
tak já nakonec ty perníčky uhňácala a Mílu - jsou měkký :wink: :wink: tak jsem hned spořádala talíř k čajíku a jsou dobrýý :slight_smile:
14. pro 2008 ve 12:02  • Odpověz
No čusík!!

Sis dala svoje dílo veledílo jo?? Míla taky peče košíčky, odbíhá je plnit!!
14. pro 2008 ve 12:03  • Odpověz
no nazdárek... já zrovinka plácám košíčky :grinning:
14. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
Miru, neplním, zatím jen peču :sunglasses:
14. pro 2008 ve 12:05  • Odpověz
no čuuus,
jo, hned jsem to zblajzla, to by byl hřích se do toho nepustit. Mílu tak šup šup a hned je to hotovo.. :grinning:
nezkoušely jste už ty štafetky z těch recepíků? :confused:
14. pro 2008 ve 12:07  • Odpověz
Aháá já myslela, že vyndáš a plníš?? Tak to ju, jééé to musí být vůně a po těch perníčkách??
14. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
Marti chtěly jsme s mamkou, ale už jsme měly letos o dva druhy navíc, tak jsme je nakonec neudělaly, ale řekly jsme si, že je zkusíme příští rok, protože ty já teda taky můžu!!!
14. pro 2008 ve 12:08  • Odpověz
Míru já ty košíčky taky nejdřív peču a pak nějaký ten den počkám na plnění, stejně mušíš počkat až vychladnou.
po perníčkách to vonělo náááádherně, proto jsem se do nich hned pustila :grinning:
14. pro 2008 ve 12:09  • Odpověz
Plnění bude asi někdy v týdnu.. dneska už asi nee, dneska možná tak slepím ty kytky capučínový.

Marti, nezkoušela, ale můžeš vyzkoušet a pak povíš jaký jsou :grinning:
tak já je vyzkouším a pak dám vedět, jak to dopadlo, přijdou mi celkem lehký
se mi tu sbíhaj sliny, dneska máme celý den slaďoučký - se mi tu peče rýžový nákyp :grinning:
14. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
Tak ju, ale letos už mám asi vybráno, pak akorát vosí hnízda a je to, myslím, že 9 druhů stačí až až :grinning:
14. pro 2008 ve 12:11  • Odpověz
Holkýý já jsem myslela jako do formiček?? My košíčky děláme z formiček teda!

Marti ty si ten život teda dneska sladíš?? Ty můžeš no, na tobě není nic vidět!! :grinning:
14. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz
No právě, nejdříve to musí hezky vyhladnout.

Holký jdu na další várku, poslední, tak ne že toho tu zase nakrafete :grinning:
14. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz
Mílo to jsi dobrá teda, já bych to sama fakt nepekla teda. Já jsem ráda, že peče mamka a pomáhám jí!!

Marti tak štafetky můžeme zkusit i během roka hele!! Třeba na Velkonoce né??
14. pro 2008 ve 12:13  • Odpověz
devět?? mě vomejou, mám jen ty perníčky :grinning:
14. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
jo, Míru to je fakt, ty štafety se dají udělat kdykoliv, třeba někomu s svátku :sweat_smile:
14. pro 2008 ve 12:15  • Odpověz
No jasně Marti já mamce nadhodím a zkusíme je třeba na ty velikonoce nebo Jarouš bude mít v únoru narozky tak je zkusíme upéct!! No mě se sbíhají sliny teda holky, já mám štafetky ráda!! Mňamíky!!

Mílo tak držíme palečky. Marti Míla je stejně blázen co?? Tolika toho peče sama!! Ale mamka má teďka dobrou troubu narve tam tři plechy, takže to byl fofr!!! Mílo tak pečení zdar!!!

Marti já doma momentálně nemám nic, přivezu si cukrovíčko až ve čtvrtek až pojedu pro Avon!!
14. pro 2008 ve 12:18  • Odpověz
Miru, mě to právě i baví no! Miru, to já tam taky dávám většinou ty 2 - 3 plechy najednou. No víš, já to dělám jen z jedné dávky, žádné dvojité, ono to stačí, Vilda na to moc není, tak proč to zas přehánět
14. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz
jj, můžeme Míle max. držet palce, já na to dlabu tenhle rok fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Míru takže ty taky nepečínkuješ?
14. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz
No Mílo my to taky děláme všechno z jedné dávky akorát ty nové jsme udělaly z dvojité takový slzičky jsme dělaly s tím kávovým krémem právě a jsou dobrý no, takže jsme udělaly dobře!!

No mě to taky baví, ale s mamkou no, sama bych do toho určo nešla. Jarouš na to taky není ten je prostě na maso!!!
14. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz
Marti já pečínkuju s mamčou a pak si pár kousků vezmu, já to jenom tak ráda ochutnávám když se to peče, ale jinak to moc nejím, akorát vosí hnízda ty můžu, ale jinak to moc nemusím no!!Takže si vezmu pár kousků a to stačí!!

Mamka je ráda, že jí pomáháme a jsme obě spokojené?? :grinning:

Jo holky já sama nevím co mamce koupit a táta mi dal včera peníze ať jí vyberu nějaký dárky a hlavně nějaké pěkné spodní prádlo!! Tak jsem v háji co jako kupovat!!
14. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz
Miru, hmmm. tak to je prekérka.... to já taky vždycky miluju, na tady máš prachy a něco mi pro mámu, babičku vyber :pensive:
14. pro 2008 ve 12:29  • Odpověz
hele a co třeba nějakej pěknej župan?
14. pro 2008 ve 12:30  • Odpověz
No to právě chtěla ségra!
Asi mamce vyberu to prádlo to táta chtěl a přemýšlela, že koupím tu peněženku, jako že ji má do táty! To bude takový hezčí, když ji mamce dá táta něco vyberu. Zkusím Mílo zajít do toho Galexu tam mají prý taky hezký!!

Župan by taky nebyl špatnej no!!

Mílo a víš, že jsem to čekala? Náš táta to dělá každej rok!! Koupí jí něco sám, třeba dělá balíčky kosmetiky nakoupí, ale tykový ty lepší větší dárky chce od nás no!
14. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz
Miru, v goldexu jsem si kupovala já k narozkám letos :wink:

Mizím vařit, ještě nemáme obýdek... tak zatial, kecalky :grinning:
14. pro 2008 ve 12:33  • Odpověz
Jo no vidíš tak snad vyberu nějakou!! To bude hezký prádélko a peněženka tu mamka chce taky no, tu má už děsnou!!

Já taky nemám obýdek, mám sice v lednici připravenou mletou, ale Jarouš chtěl jet na Třébu, ale nějak nejede domu!!
14. pro 2008 ve 12:35  • Odpověz
jj, peněženka taky není špatný nápad :wink:
tak my už jsme po obídku, Peťa zase leží, to ho ty hory docela vzaly, udělala jsem mu čajíka a šel se zase vypotit :sweat_smile:
14. pro 2008 ve 13:00  • Odpověz
To jako na lyžích nastudnul jo? Chudáček malinkej. Mě se taky dělá nějaký knédl v krku :frowning2: si radši na noc vezmu paralenek, abych nebyla marůdek o svátky :sweat_smile:

Jinak se mi dneska povedl docela přesolit oběd, brrrrrrrrr :rolling_eyes:
14. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.