• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Je fakt, že já byla schopná se rozbrečet už jen jsem o tom mluvila, natož si vyslechnou něco o operaci.. toho se snad nedočkám :zipper_mouth:

tak to se Mirčo máš, já se přiznám že sama tomu vaření taky moc nedám a v poslední době už ani nepeču - páč jak Peťa není doma, tak je pro mě zbytečný vůbec něco klohnit - co bych sama dělala s pekáčem koláče, když to nemá kdo jíst. takže jediný, co ho donutím udělat je tak akorát okurkovej salát nebo rajčata s mocoškou :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
No právě u mě se už přemýšlelo jak se provede řez jestli kolem dvorce nebo pod prsem, aby to nebylo vidět, ale mě to prostě tak nějak nedocházelo to až později! Mě chtěli kuchat a já bych se snad nechala nebo co tenkrát!! Dneska mě Jarouš veze na pohotovost s nohou a já skoro řvu jako želva!

No tak Marti Jarouš o sladký moc nestojí ten je masovej takže já upeču sem tam bábovku a to je tak všechno, jinak palačinky ty milujeme, ale nic víc! Protože pak jsem pekáč půlku vozila slepicím takže nepeču! U našich si dáme když mamka peče, ale táta to sní takže tam si dáme s chutí! A hlavně míša řezy!! Marti a co lyžovačka nepojedete??
25. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
Fakt jo?,to si takova cita???to bych nerekal tak to ja jsem zjistila,ze jsem posera co se tyce maly,ja zvladam maximalne ockovani,jinak katastrofa,ale kdyz neco semnou tak to jako ne,zatim treba az budu starsi tak to budu brat jinak,ale spis se bojim o sebe venku ted co mam malou driv mi to bylo jedno courat courat ,sama po meste ve tri rano ideal,ale ted se bojim i s kosem :grinning:
25. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
No tak já jsem to taky měla horkokrevná dvacítka prostě a dneska brečím u filmů a jsem na spoustu věcí citlivá více jak kdy před tím! Tak člověk má jiný rozum než v 17ti žé a přemýšlí jinak!!
25. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz
to jo no,to ja taky rvu u filmu,jenze pred Jarousem to nejde,ten dela drzky a smeje se mi ja pak se cejtim jak debil :grinning:
25. únor 2009 ve 21:56  • Odpověz
No tak to my s Jaroušem brečíme spolu dokonce při ordinaci jsem nebrečela ten den co Honza umřel, protože jsem to věděla, ale až druhý den, když tam byly v tý jeho kanceláři a měla v ruce ty prstýnky tak to jsem řvala jak želva. A jak umřel tak Jaroušovi kápla slza jo a říká mi, že jsem snad bezcitná nebo co! Já jsem si pořvala až potom no!! :grinning:
25. únor 2009 ve 22:25  • Odpověz
Krásné ranko,
koukám, že tu máme jubilejní 100. stránku, to je skoro na šampus, takže tramtadááááááá, bum prásk... už to teče :grinning:

Jsem vám chtěla něco napsat a už nevím.... chjo ta hlava děravá :sweat_smile:

Miru, už jste taky dostaly papír na dovolenou? Si tu zase lámu hlavu jak to mám naplánovat, všechny svátky letos vycházejí buď na pátek nebo pondělí, tak je dovča ušetřená, tak jsem si ji napsala alespoň na říjen, tam je svátek totiž ve středu..... kašlu na Evu, ta vždycky ty všechny svátky vyžere... takže tůůůůůůůůůůdle.... :grinning: a jinak krom vánoc nevím.... to je zase prekérka.... :rolling_eyes:
26. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Jo jo už jsme ho dostali a jdu sï to napsat nebo si to tam napíše zase Jiřina!! Takže jak to vychází v říjnu jo?? No tak to je paráda! V létě si tam napíšu 14 dní a kolem Vánoc něco a pak nevím! Copak můžu vědět v únoru kdy budu mít v létě dovolenou a jak to všechno bude, kam pojedem, nepojedem, kdy!! :grinning:
26. únor 2009 v 07:57  • Odpověz
No právě, já taky vůbec nevím jak to bude a když se ptám manži tak mi napsal, že prý se přizpůsobí, tak jsem to tam napsala na přelom sprna září, neb Evička si jede v srpnu na dovču, ale je mi stejně jedno. NO a nebo taky všechno může být jinak, že :grinning: no ale to nebudeme předbíhat.
26. únor 2009 v 07:59  • Odpověz
No právě radši nebudeme předbíhat! Už jsme tady předíhaly několikrát žé?? A nakonec je všechno stejně jinak!! Tak se necháme překvapit jak to všechno dopadne! Já si tam napíšu datumy jen tak orientačně!! Ale hlavně, aby se toho pak někdo nedržel víš!! Jak je znám tady ty čůzy!
26. únor 2009 v 08:07  • Odpověz
No to jo, pro mě je akorát otevřená ta letní dovča, jinak mám vše pevné... no taky jsem tam napsala jen vánoce a ten říjen od středy do pátku :slight_smile:
26. únor 2009 v 08:08  • Odpověz
HM tak to si tam taky rychle napíšu a jdu na to hned!! :grinning:
26. únor 2009 v 08:48  • Odpověz
Tak mám napísané, ještě jsem si tam dopsala přibližně dovču co budou staršovi na Šumavě a v listopadu jedno pondělí před svátkem!! Na Vánoce a o Silvestra mám letos službu, tak super no!! :sunglasses:
26. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
Ty jo, koukám, že tady se maká o sto šest.

Miru, mám pro tebe od Marti objednávku, tak ti to donesu zítra i s těma naušničkama ju :wink:
26. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jo jo já teda konkrétně píšu jeden hnusnej protokol z ledna a už ho tady suším dlouho tak jsem se do něho dneska pustila!! A ještě kousek mi chybí!!

Jasně to nehoří, stejně to mamce tento týden už nedám!!

V sobotu máme oslavu a večer jdu asi pařit Lída mi dneska říkala jestli nechci jít!! Tak uvidíme jak dopadnu na oslavě!! I když zase bude dělat řidiče no!!

Ségra koupila jsem Tori krásný ponožky měli za 10,-Kč, ale jsou teploučký!!
26. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
Cusik holky
Segra ted uz na jaro :slight_smile: :grinning: my ji koupili krasny leginky s tunickou v Tescu,ale zbalila mi to babi ,ze ji to da k svatku tak ji koupim kalhoty co jsme taky vyhlidla v tescu nadherny na Jaro tak to bude mit k svatku
26. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
Čusík!!

Koukám ty se do těchTunik nějak zamilovala!! Ale když oni jí tak sluší co??
26. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
No je to detska moda a strasne se mi to libi,musim neco takovyho nakoupit,a este ty kalhoty ty jsou uplne uzasny :wink:
26. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
Ajooj, mrkám a koukám, že jste toho moc nenakrafaly krafny :grinning:

Mirčo díky za avonek - k těm lyžím - tu slevu doufám na Ještěd stihneme, je to do konce března, tak snad ju, akorát tenhle víkoš se mi nechce, páč mrcha se ohlásila, tak se mi s tím nikam nechce, - no a když Peťa dorazil, tak máme s partou v sobotu poradu nad dovolenou, tak jsem zvědavá, kam nakonec vyrazíme.
Koukám,že už řešíte termínky dovči - tak já budu mít určo ten první týden v červenci s partou jak je tam ten svátek a dobře vychází i v květnu ty svátky, tak tam taky a konec roku je jasný. No ale co budu dělat s dalšíma 15 dni dovči to fakt nevim :confused:

jdu vejřit na detektivku.

jo Peťul - ty tuniky se mi taky líbí na prckách, vypadají suprově a jsou fakt roztomilý :slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
Segra vytiskla si mi ten mailik ???

Vid Matiii je to hezky a ji to sekne kazda holcicka v tom je IN :wink:
26. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
Krásné raníčko!!

JO jo ségra vytiskla jsem ti to a včera jsme s Jaroušem objevili taky jednoho borce a teda to je fakt umělec, dneska ti z domova pošlu odkaz!! Fakt dobrej a má tam krásný!! Tak jsme na to včera snad do půlnoci čučeli!! :grinning:
27. únor 2009 v 07:32  • Odpověz
:confused: vo co gou? Zas nic nevím.

Miru, za chvíli jdu pro ty naušničky, ty máš jen jedny? Lucka si nic neobjednala jak jsi říkala?
27. únor 2009 v 07:51  • Odpověz
Jo jo mám jenom jedny! Lucka má zatím katalog ještě půjčenej, vybírají něco se ségrou!! Takže budeš mít jenom jedny pro mě!! :grinning:
27. únor 2009 v 08:02  • Odpověz
Ok, já jen kolik si mám připravit, víš... ale koukám, že mám jenom litr, to asi paní nebude moc nadšená :sweat_smile:
27. únor 2009 v 08:12  • Odpověz
No jsem ti psala přeci, že jenom za mě 100,-Kč!! Hm tak to radši někde rozměň!! :sunglasses:
27. únor 2009 v 08:23  • Odpověz
a kde... když cestou do školky jsou akorát popelnice :grinning: no nic mizím
27. únor 2009 v 08:28  • Odpověz
:confused: kde fou?

Tak jsem v rachotě... to je hnus velebnosti, se ale akorát cpu nudlema od šikmoočků.

Miru po pauze se u tebe zastavím s těma naušnicema a tou objednávkou od Marti, jo a díky že jsi mě taky nahlásila na toho Drákulu, koukala jsem, že to bylo hned pryč :confused:
27. únor 2009 v 11:34  • Odpověz
Jo jo jasně!!

No protože mi to bylo jasný, že to bude hnedka pryč, Mílo to bych snad během tří minut. Myslím, že zase spusta lidí bude naštvaných, že určo ani neviděla meila!!

Ségra tak jsem si koupila na tvoji radu kartáček Colgate nějaký Extra Soft 360 stupňů tak jsem zvědavá až ho dneska zajedu!! Jo a koukala jsem ségra na kartáčky jak si říkala, že Járovi krvácí dásně. Tak od Parodontax dělají přímo na krvácející dásně + pasta parodontax a stojí 100,-Kč což jde!!
27. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz
to je krasny v lekarne???musim mu to koupit
27. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
To nebylo v lékárně, byla jsem v drogošce!! A koukala jsem na něj právě a Rossmennu ho měli za 99,-Kč což jde no!!
27. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.