• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
To jo ja se do rosmenu nedostanu,ja mu pak koupim nakej v lekarne
27. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
ajooooj při pátečku :grinning:

hele na ty dásně je možná dobrej kartáček i od Meridolu - já ho teda mám hlavně kvůli tomu, že je takovej správně malej a vejde se mi do hubičky a dostanu se s ním i na ty zoubky až ouplně vzadu, ale je taky hezky měkkej, tak ten by se asi taky dal :sweat_smile:

jinak mě teda docela bolí hlava, nevim co mi snad blbnou hormony nebo kvůli těm kapkám na bulku či co, páč migrénu jsem neměla pěkně dlouho :confounded:
27. únor 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojky Marti!

Já ještě pracuji, co chceš pátek takže zase tvrdnu v práci, to je prostě normální!! Ach jo!!!

No já uvidím jak mi to dneska vyčístí, já problémy s dásněma nemám, jenom jsem chtěla prostě šetrný kartáček, aby se mi neodhalovaly krčky!!
27. únor 2009 v 15:38  • Odpověz
šmarjá Miru, cos v té práci dělala ještě skoro ve 3/4 na 4? to je hnus velebnosti! při pátku! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mirčo já problém s dásněma taky nemám, díkybohu, ale potřebovala jsem zase nějakej kartáček s pidi hlavičkou a ten můj je fakt správně malej :wink: a to že je měkkej je jedině dobře, ale každý si stejně musí najít ten svůj :dizzy_face:

jsem zjistila, že dávaj Líbáš jako bůh v Máji, tak to asi půjdem v neděli omrknoot, Peťovi leží kolega po operaci s rukou v nemocnici tak to asi zfouknem při jednom, doufám, že to nebude zbytečná ztráta času :confused:
27. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Cusik damy krasny vikend,to je osklivo co?my tvrdneme doma,ale pojedeme za babi do nemocnice je v Litaku tak se pojedeme za ni podivat.

Segra tak je to vyjednany na vikend pristi,ale este potvrdime nakej den
28. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
Krásný večer,

tak jsem si dneska krásně nakoupila v Praze, nakonec jsem jela sama, neb kámoška co měla jet taky tak dostala zaracha :sweat_smile: Nejdřív jsem se bála co tam budu sama 3 hodiny dělat a pak jsem měla co dělat, abych na sraz došla včas :grinning: Byla jsem v Paladiu, ale jen ve dvou krámkách a to C&A a Club jeans a pak jsem šla přes Příkopy na Václavák. Jo a na to, že nemusím moc kenvelo, tak jsem tam sehnala dvoje kalhoty, nevím jestli to tam mají takhle pořád, ale je tam kenvelo kde mají věcí od 99 do 399, ale na druhou stranu je fakt, že najít tam větší velikost jak S je trošku nadliský úkon. No a nakonec jsem skončila v Teranově a tam ukořistila dvě tríga, no co budu vyprávět, domů jsem jela jak ježíšek.

Marti tak pak povyprávěj, taky jsem na to chtěla jít, ale zítra už to asi nestihneme, neb se mi tam už nechce chodit od 8 a od půl 6 to asi nestihneme :sweat_smile:
28. únor 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ajoooj, krásné nedělní ráno :sweat_smile:

Mílo, tak to jsi fakt super pokoupila, čéče to tam mají takhle levné Kenvelo? já chodím jen do toho v Letňanech a tam takhle levně moc nepokoušíš, akorát minule jsem tam ukořistila černej svetřík za hubičku, jinak nič :confounded:
tak sis to aspoň pořádně užila. my včera zkejsli doma a s partičkou domlouvali dovču, tak to nakonec vyhrála šumava :grinning: akorát jsem byla donucena při tom koukat na českou miss, tak jsem to musela nějak přetrpět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo, mi do toho kina jdem právě od půl šestý,je to na dvě hoďky tak od osmi bysme tam usínali, jak nás znám :grinning:
1. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
Krásný večer!!

Ségra tak to je super no, mamka mi volala, že by chtěli příští víkend přijet tak to domluv jak chceš, abych pak mohla mamce říct a chci si ještě příští víkoš barvit paličku!!

Mílo tak to je super, že si pokoupila! Já asi vím, které Kenvelo myslíš! Je tam i Kenvelo, kde mají třeba kazovky, ale to tak, že je třeba dirka ve švu a to zašiješ a není to ani poznat!! A koupíš třičko třeba za 100 místo za 500,-Kč!! Já v Kenvelu nakupuju hlavně džíny!! Jinak ty trička a svetry jsou nic moc no!!

Marti pak nám dej vědět jak dopadl film a hlavně jak se Vám to líbilo!!

A kdepak je vůbec Janča, už se tady dlouho neukázala potvora jedna!!
1. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
Krásné ranko,

MIru, myslíš Lit? Tak ta si užívá v Alpách :grinning:

JJ, to asi bude ono, no já si tam nakonec koupila jedny džíny a jedny kalhoty na léto, ale těch džín tam moc neměli. Jo a nejlepší kup byl v Paladiu v Club Jeansu, sako za 50 Kč :grinning:, tak mám rovnou 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, tak poudej jaký to bylo? Stojí to za to? :confused:
2. bře 2009 v 07:34  • Odpověz
Cusik holky
Segra dobre ja to nak domluvim a snad tam konecne dorazime,doufam,ze zase nebude mit cas on mi prave volal,ze by mohl v tu spbotu no,ale top sme nemohly to je fuk uz,k nasim pojedeme za 14 dni,pojedu tam uz driv,Jara bude mit odpoledni tak se nebudu nudit a mame ten sraz v Pamplone tak jsem zvedava jak to dopadne... :slight_smile:

No ja Jaru prekecavam do Prahy,jenze on nikam nechce jezdit,rek,ze bude doma,ze nebude vecne nekde u rodicu hmmmm :slight_smile: ale nakonec jsem ho prekecala,a pojedeme ,ale asi az za tri tejdny :grinning: chci ty zavesy s Ikei,na komodu este pockame nemame ji kam v pokojicku dat,a hlavne chci sehnat barvu holky ja chci si nechat namychat barvu do obyvaku uplne ceeervenou cervenou jak krev,a vite kolik stoji na dve zdi????1700kc sem myslela,ze to tam semnou svihne,ano ale jestli nic nesezenu levnejsiho tak ji asi vemu jinak to nevidim,nebo mate naky tip,kde bych mohla koupit super barvicky a neee takhle drahy,ale mychany..
2. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
jen jsem sem mrkla, večír písnu víc - ale - holky - bylo to božíííí :slight_smile: :slight_smile: docela jsem tohle odreagování potřebovala a do Kaisera jsem se skoro zamilovala! tak tenhle film fakt doporučuju! u českého filmu jsem se už takhle dlouho nenasmála :grinning:
2. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
Péťo, my máme tmavě červenou a kupovali jsme jí v OBI a mám tucha, že tu samou má i Mirka doma v obýváku a že jí kupovali v globusu, je to od alpine roayl něco, už nevím jak se jmenuje. Tak se zkus podívat do Obi neb Baumaxu, urču něco najdeš
2. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
V baumaxu ji nemaj,a to neni cervena,ale vinova tu nechci tu mame v loznici chci uplne cervenou ne takhle vinovou,ale v Obi jsme este nebyla,se tam pojedem podivat a v Baumaxu maj desny barvy,halvne desnejsi prodavacky prijemny jak prd... :grinning:
2. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Čusík ségra!!

Ty chceš dáš za barvu na 2 stěny 1700? Tak ty jsi dobrej blázen teda!!! :sunglasses:
2. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
Janča je v Alpách jo?? Hmm ta se má teda!!
2. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
To prave nechci chci sehnat levnejsi

ted mi jara oznamil,ze zase je potreba kola na auto,7 litru se s toho auta uz poseru,neustale naky prachy do auta,uz mi to leze na nervy,vecne neco,to plno penez se jenom mesicne projezdi,a vecne je neco na nej potreba horsi nez my tri dohromady,to my sme levnejsi,to raci dve deti nez auto
2. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
No jo autíčko stojí prašule no!

To my naštěstí máme zimní i letní gumy nový takže na chvilku bude klid!!

Holky jinak oslava v sobotu super, tchán si dal trošku do nosu a byla s ním sranda teda!! :sunglasses:
2. bře 2009 v 11:31  • Odpověz
Kuk, jsem zpět! Holky, to bylo úžasný fakt! Ve čt a pá nachumelil prašánek a o víkendu azuro... :sunglasses: Prostě bomba, i ubytko fajn, s partou legrace... škoda že to tak uteklo! Ale teda některý debily bych fakt na sjezdovku nepustila...
No, zato dnešní ráno v práci! Ty auditoři z Kypru jsou fakt umělci teda! Ale já si náladu zkazit nenechám :dizzy_face:

Marti, na Líbáš se taky chystáme, jsem na to zvědavá.

A co jinak, holky, novýho? Dlouho jsem tu nebyla!
2. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky Jani!!

Zrovna jsem psala kde jsi a Míla, že jsi v Alpách! To věřím, že to muselo být krásný azuro a lyžovačka!! Tak hlavně sis odpočinula a vypadla z práce na chvilku!! To se má člověk zapojit do pracovního procesu když přijede z tak suprové dovči co??

O víkoš jsme byli u kámoše a jeho mamča jede do Řecka tak jsem si tam listovala katalogama a to ti je krása teda ťo Řecko no!!
2. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
Miru, já bych chtěla letos do Řecka, tak uvidíme, ale chtěla bych zase letět no! Každopádně chorvatsko letos určo ne

No ahojky Jani, to věřím, že bylo suprácky, normálně ti to fakt jako závidím.... :pensive: to musela být bomba o víkendu. Jo a hele jsou tam opravdu už povinný ty helmy na sjezdovkách? :confused:
2. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz
NO to teda musela být bomba a kor když jste vášniví lyžaři!!

No Mílo ale řeknu ti teda to je mastnota ro Řecko to máš 15 - 18 tisíc na jednoho a bez stravy a All Inclusive je tak kolem 20 - 25 tisíc pro jednoho no, ale je to krása, záleží kam letíš na jaký ostrov nebo pevnina a tak no!!
2. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
No recko bomba co??
No to ja vasniva na zimu nikdy nebudu,to je Jara ten se tesi az mala vyroste a bude jezdit na hory
2. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Hm tak my na hory taky nejsme i když je to krásný no!! My radši moře já opaling a Jarouš to co je pod hladinou lovitel no!! Jinak to teplo moc nemusí!!!
2. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak drahý jo? No my stejně většinou čekáme na nějakou lastku, je tedy fakt, že jsem na ty ceny ještě nedívala, stejně nevíme ani kdy budeme razit a ani s kým.... se všechno ještě uvidí.

Brácha říkal, že letos letí do Turecka, tak jsem na ně zvědavá jak se jim tam bude líbit. Podle fotek je to tam taky krásný, ale mě by vadili ty lidi, je to stejný jako v Tunisku :unamused:
2. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jo jo to je pravda, ale zase když se držím v těch komplexech tak tam to jde no, horší je to na těch trzích a tak no!! To jsou otravní to je hrozný a kor když vidí ženskou!! To jsou hrozní nadrženci!!

No Turecko je taky krásný tam Huťka a viděla jsem fotečky a to je taky žůžo no!!

Jo jo Mílo tak to jsou katalogy no, kde si objednáš zájezd hodně dopředu a byly tam slevy, do konce března sleva 15%, do konce dubna 10% a tak no!! Ale stejně to byly pálky teda!! No koukala jsem na Krétu a vyšlo by to pro nás all inclusive 48 tisíc a to v tom nebyly letištní taxy, tak to jsem docela čuměla teda!! Tak to my taky čekáme na lastky vždycky!! A lepší jsou ty s odletem do týdne, to jsou jiné ceny!!

Ale je fakt, že když máš takhle dovču, že se nemuší o nic starat tak to je bájo teda!! Jsem se v tom Tunisku rozmlsala no i když Jarin letos otravuje s Chorvatskem!! :sweat_smile:
2. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
No tak to my letos chorvatsko určo ne :sweat_smile: 3x za sebou zatím stačilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
Čau holky,
Mílo, myslim, že helmy povinný nejsou, aspoň teda půlka lidí je na hlavě neměla :slight_smile:
Miru, cccsss lyžaři!! kdyby tě slyšel Kája, ten by ti dal, že mu nadáváš do hůlkařů :grinning: My jsme snowboarďácííí :sunglasses: :grinning:

Já mám letos sen, jet k mrtvýmu moři, ale nám v tom podporu v drahý polovičce... :frowning2:
2. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
Segra kam teda letos pojedete?
2. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jani a k mrtvýmu kam, do Jordánska? Na to jsem taky koukala asi tak 3-4 roky nazpátek, vypadá to tam hezky to se musí nechat
2. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
Teda co jsem to napsala... Nemám v tom podporu...
Mílo, buď Izrael nebo Jordánsko... Ale taky se bojim, přeci jen se tam poblíž pořád bojuje :confounded:
2. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.