• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Holky vcera byl Jarou s malou venklu,prisel domu uplne znicenej hotovej,a neveril jak zlobi,mala urvana asi dostala na zadek,ten se nemohl spamatovat :grinning: jsem rada,ze mu to ukazala on ma totiz nekdy pocit,ze mam cely den klid tak aspon vidi,ze je to tezky s tim fditetem byt cely den kor kdyz mame tvrdohlavy dite po tete
2. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
bych nejela nikdy..bych se bala
2. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz
No já nevím ségra já bych prubla to Bulharsko no!!

Jinak nám teta na oslavě vyprávěla, že její dcera má za manžela obchodního zástupce pro čížkovickou cementárnu a do Vánoc bydleli na Filipínách a teď bydlelí v Malaysii nebo jak se to píše a tam je prý krásný!! Ti se mají ty už procestovali celej svět!!

Jinak Jani v Jordánsku bydleli úplně poprvé a tam se jim taky moc líbilo!! Eva už pomalu neumí česky a když se s ní bavíš tak kolikrát hledá české slovo!!
2. bře 2009 v 16:16  • Odpověz
Krásné ranko,

Miru, tak to věřím, že už ani pomalu česky neumí :confused: , když většinu života žijou v cizině. Hele a co ona tam tak dělá, když on celej den maká? :confused: Ty jo to si nedokážu vůbec představit :fearful:

Dneska jdu na tu masáž, tak jsem zvědavá, už aby bylo odpoledne :grinning:
3. bře 2009 v 07:42  • Odpověz
Já mám radost.... tak můžeme mít klidně holčičku a bude bez problémů bez -ová :grinning: Mi akorát volala paní matrikářka z Hoštky, že to někde vyštrachala a posílá mi nový oddací list :grinning: To jsem ráda, odpadne případné další papírování :sunglasses:
3. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Jo jo už tam jsou hrozně dlouho a Jordánskem právě začínali!! A tam měli 10+1 a k tomu ještě služku a umývače auta!! No Eva se učí s dětmi česky, do školy je tam neposílá!! A právě vždycky přijedou v červnu každý rok a Běluška jde tady do školy udělat rozdílové zkoušky na celý rok!! To má Eva vyjednané v nějaké škole na 8. myslím, proto právě musí přijet v červnu vždycky a jsou tady na prázdniny!!

Jé ty se máš já chci taky masírovat!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Už jsi se objednala k té Hofmance? Ještě né, co? :fearful:
3. bře 2009 v 09:20  • Odpověz
No Mílo právě, že jsem se tam ještě neobjednala!! Já jsem hrozná no, ale už bych tam potřebovala i když zádíčka nebojí, jak jezdím na kole tak je to super, protahuji svaly a nemám to tak ztuhlé no!!!

Holky neviděly jste film práce?? Hraje tam ten herec jak hrál v Kurýrovi teď nevím jak se jmenuje, ale je to jako ze 70. let a je to o bankovní loupeži podle skutečné události a je to docela dobrý!! :sunglasses:
3. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Já se tam objednám, tento týden nebo příští si skočím na gyndu tak to vezmu z jedné vody na čisto. Mílo nevíš jestli nemá dovču nebo tak něco?? Já totiž chodím bez objednání a kolikrát přijdu a on tam není!! :cry:
3. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
MIru, na někdy ji má napsanou, jukni na jeho stránky http://ordinace-mudrsalek.wbs.cz/, tam to většinou má napsaný a nebo jestli máš u něj registrovanej mejl, tak to většinou chodí :wink:
3. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
ikdyž tedky koukám, že dovču má tenhle týden a mejl nikde :angry: před vánocemi je posílal :confused:
3. bře 2009 v 09:52  • Odpověz
No samozřejmě, že má tento týden dovču, tak tam půjdu příští týden no, je to jedno, mám tam prostě být v březnu!!!

Já ty jeho dovolený snad vychytávám vždycky, když mě napadne tam jít tak on má dovču!!
3. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
Tak jsem se objednala na masáž jdu v úterý!!! A na gyndu ve čtvrtek, to budu promasírovaná prohmataná ze všech stran čoveče příští týden!! :grinning:
3. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
NO to jo :grinning: snad se ti bude líbit, páč ta paní co tam masíruje mi občas přijde, že by mohla klidně i trochu přitvrdit :confused:
3. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
Jo? Je jemná jo?? No já nevím ke které půjdu, řekla mi, abych se nahlásila na recepci a pak se mě tam ujme!! Tak uvidíme no, ale jsem zvědavá co mi řekne na zádíčka, protože si myslím, že je mám teďka docela v pohodě, akorát bych potřebovala trošku prohmatat ty svaly no!!

Se těším, to já mám ráda masáže a budu chodit pravidelně jednou za dva měsíce aspoň!!
3. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
Cusik tak jak se vede??venku je teplousko co??

ja tu mela dve navstevy a ctyri deti ufff a jedno jsem strihala jsem v prdeli s toho este ted :grinning: to byla sila jako,frmol a do toho este strihat ale zvladla jsem to jsem sikovna totiz.

ted jsem varila a uklizela tu spoust dite moje zlobivy zalezlo..

Viktorka potrebuje sourozence ,ale aspon tri,jelikoz je tak krkava na vsechno to je hrozny stim me stve
vcera sme byly na krouzku,vytvarky a jsme sklamana,myslela jsem jak se jim budou venovat,ostatne za to je platim,a ono nic raci budu chodit do Jungle na tohle prdim teda,dochodime tri hodky co mame zaplaceny a nazdar,to je krouzek teda kdyz se ti venujou 15 minut :unamused: a sotva ti pucej pastelku aby jim to deti neznicili ,ale kolektiv dobrej a ucitelky mily to zase jo
3. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahojky Péťo,

no tak jí ty sourozence pořiďte :grinning:

Jsme byly s Marťou na obýdku, a mohla bych jít zase chrupkat, chjo chjo.

Jo Miru, mám tu pro tebe katalog avonu od Marti, ale žádnou objednávku už tam nemá
3. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Čusík ségra!!

No jo a co bys dneska chtěla prosím tě!! Za málo peněz hodně muziky, to víš, že se nepřetrhnou!!!

No právě ona se potřebuje naučit dělit, jídlo ona dá, ale na hračky je ras no!!
3. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Už drží dietu od mala jo? :confused: Téééda to bude modelka :grinning:
3. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Né, že jako o jídlo se dělí, to ti nabídne bombon, všechno, ale hračky ty jsou jenom její i když její nejsou no!!!

Jestli tam nemá objednávku tak si ho tam klidně můžeš nechat a pak vyhodit!! Já tady dole ještě ještě jeden mám!!

Já jsem si dala dneska Muller Mix, ten Vám prostě chutná!!!! :grinning:
3. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ja se este nestihl anajist,jsem si dala dietu :slight_smile: o5 jsme pribrala mela jsme zase 66kilo mozna neco pres,tak uz jsem zase na 64 a budu pokracovat uz me to nebavi,akorat me prevysava porad ta kuze od maly to je desny

No kdyz ji reknu dej tak neda kdyz reknu puc tak pujci,ale nejhorsi je,ze chce vsechno to je hrozny a vsem vsechno bere ona neni zla,jen si vsechno hlida a nic nikdo nesmi,ale pujci,jen nesmime rikat dej,asi se ji to slovo nelibi,ale holky mluvi o sto sets,ta se rozkecala proste rika vsechno,ja sprostacka si musim davat pozor na hubu,vsechno po nas opakuje :grinning:
3. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
No tak to ona už opakuje hodně dlouho!!

Ségra ty tak drž dietku ty motyčko hloupá!! hihihihihi!!

No hele já jezdím na kole o 106! Já se vážím každou sobotu a tuto sobotu mě to velmi překvapilo, zatím nebudu říkat kolik vážím, neřekla jsem to ani Jaroušovi, ale mám o 2,10 kg méně!! Jo jo carnitin a pohyb dělá své!! Holky minule jsem si ho vzala před sexem a to bylo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: !! Jarouš mi říkal "Mámo tys mě zrajtovala"!!
3. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
:grinning: fakt jo??
No ja jsem lina na cviceni,Mirko kdyz vecne pribiram a necitim se dobre tak raci nezeru,me roste hend bricho a ty nase boky jsme jak pneumatika,ja s evazim dene kazdy rano uz jsem tak blbe navykla,jenze ja nevim proc,ale ja hne dpo vsem priberu byla jsem tejden bez maly a hned sem pribrala skoro tri kila proste hned priberu to je o nervy
3. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
No já jsem asi jako laňka né?? Já sním rohlík a taky ho přiberu! Mě dělá ten pohyb evidentně dobře no!! Tak proč to nedělat a baví mě to!! :grinning:
3. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
Se mas kdyz ja jsem ves,to je desny,spis me staci cely den s malou pak nemam ani naladu este cvicit
3. bře 2009 ve 14:06  • Odpověz
Miru, tak o Katce zatím nic nevědí, ale prý má mít termín teďky někdy.

Jéé a co mám říkat já... jsem jak malá kulička, vy alespoň máte nějakou vejšku, ale já jsem švec prťavec :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ještě nic jo?? Já jsem myslela, že měla právě termín v únoru už!! :sunglasses:

Mílo tak u tebe to nemá smysl řešit, když chceš být těhotná, to bude hůř hele!! :grinning:
3. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Me si se zdala hubena Milo
3. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Péto měřím 166 a mám 63-64 kg, nif mof, byly doby kdy jsem měla 49 kg :grinning: by mi stačilo tak 55 - 57 kg ať nežeru a hlavně menší prdel :confounded:
3. bře 2009 ve 14:23  • Odpověz
Mílo ale fuj takhle mluvit o svém pozadí!!
3. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.