• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
NO dyť je to pravda... i Vilda by ti dal zapravdu, pořád na mě nežer, roste ti prdel :rolling_eyes: :sweat_smile: njn.. jenže ono je to asi v genech a s tím nic neudělám :frowning2:

Mno nic, mizím na kameny :wink:
3. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
Mílo copak Vilouš!! Nikdo není dokonalý ani on, co si budeme povídat takže ať nechá Tvojí prdel prdelkou!!
3. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
Ajooj, je mi jasný, že tu zasejc nikdo nejni, když tu jsem já.. :grinning:

Mílo tak jaaak? jaká byla masáž??? jsem zvědavá jak stará bába !
3. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
koukám, že jste řešily dofči - Jani - Jordánsko je krásnýýý! my byli v té Petře, a fakt to stálo za to, sice jen na skok z Taby, ale super - a naši zase u mrtvého a minulý rok kámoška taky, tak popisovala to plavání v soli :grinning: :grinning: asi to je docela bžunda teda :slight_smile:

Mirčo já ten carnitin brala tenkrát před svatbou taky před rotopeděním, ale nepřišlo mi, že bych hubla, spíš jsem vydržela delší dobu šlapat, ale jinak jsem nic nepozorovala, za to tenhle rok mi váha lítá dvě kila sem dvě tam, to je vopruz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
Tááák, jsem tady, masáž byla skvělá, vřele doporučuji, jen se mi pak trošku motala hlavička, ale to asi z toho tepla, ale je to příjemné rozmazlování :grinning:
3. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
jůů Mílo takže super jo? :sweat_smile: možná jsi dostala závratě z toho rozmazlovánííí :grinning:
3. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Krásné ranko,

jj, Marti bylo to super, fakt doporučuju. Akorát na tu hlavu, ale to za chvíli bylo dobrý a měla jsem taky trošku mastnější vlasy od toho oleje, jak mě masíroval, ale žůžo :grinning:
4. bře 2009 v 07:17  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Jééé Mílo tak to se máš teda, já už se těším příští úterý taky na masáž!! Ve čt gyndoš a v sobotu půjdeme s Katkou, Blankou a Andrejkou za paní Liscovou! Aby jsme jí trošku potěšily ta naše stará sestavička!! Tak se taky těším na masage!!

Včera mi přijela spolužačka a krafaly jsme až skoro do 21:00 hodin, pak už ji naháněl manžel kde je!! Jarouš prý nechtěl poslouchat to naše "zobání" tak šel na pivko a přišel zase veselej a hravej až z toho usnul na gauči!! Jsem si musela zavřít dveře jak mi tam pochrupával!! Přivezla mi konečně ukázat všechny fotečky ze školního srazu tak jsme se nasmály jak vyfotila úplně suprové momentky!! Ty jsou fakt nejlepší hlavně jak jsme pařily na Půda baru v Lovosicích, kdyby jste to viděly, a to jsou většina matky od rodiny!!
4. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
Jéé, Miru, tak paní Liscovou pozdravujte :wink: Ta si tam asi ještě chvíli poleží co? To musí být taky vopruz, si to nedokážu představit, nebo už je doma?

No hele to někdy chce, prostě se odvázat a zapařit a co, že doma na tebe čeká manža a kupa dětí, prostě to chce někdy vypnout a požádně zapařit :sunglasses:
4. bře 2009 v 07:53  • Odpověz
Už je doma, pustili jí asi po 14 dnech, ale má krunýř a nemůže sedět, jenom může stát nebo ležet a do vany ji musí pomáhat Tomáš nebo sousedka!! Tak to je fakt hustý! No počítáme, že přijde tak někdy od září, musí rehabilitovat až jí to nebude bolet, hrozně jí to prý bolí právě!! Tak za ní půjdema asi v sobotu, ale až příští týden, musíme se všichni nějak domluvit!! Katka už to šéfuje!!

NO to si piš, taky jsme řádně zapařily, ale jinak jsou to skvělé mámy, ale tam teda to rozjely holky!! Většinou už mají dětičky dvě!!
4. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
Cusik holky krasne rano preji
Venku blee to bude super nudo jako,uz se nemuzu fakt dockat na tu nudu
:grinning:
Musim obsancovat sousedky
Segra tak dneska nebo zitra zavolam Robertovi a uz se domluvime konecne je to nekonecny teda ty domluvy,jednou volam ja pak on a furt nic tak hlavne at mas uz neco vymysleneho ju
4. bře 2009 v 08:19  • Odpověz
No to nemám podivám se co tam bude mít on tak ty představu máš, ale u mě to budeš horší to mi bude muset něco vymyslet on jak to překreslit a tak!! Já vím jak to chci jako jakým směrem, ale to, aby to nebylo vidět to staré tetování!
4. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
NO já nevím co nad tím koumáš prostě to domluv na sobotu nebo neděli a nazdar!
4. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
No mam nakou no,on mi neco namaluje sam a uvidime zda se mi to bude libit vis ,ale ssebou este obrazek vemu sama vim hovno :grinning:
4. bře 2009 v 08:38  • Odpověz
No on tam toho spousty bude mít a když na nás bude mít čas ta to bude v pohodě! No Jarouš našel ještě jednu super stránku tak to dneska prokouknu!!

Tak sobota nebo neděle. Chceme do Makra nakoupit těstovinky, už jsme je všechny spapali!!! :grinning:
4. bře 2009 v 08:41  • Odpověz
Viktorka mi vytahla vsechny hadry ze skrine,svoje a este jsem ji pridala vyrazeny a je spokojena dela ,asi ,ze prodava nekde jsme cetla,ze to majio ted v jejich veku ve zvyku,a ze jim nemame branit,maji pocit,ze jsou nekdo jiny,ona napriklad dela,ze je mimi a obleka si me¨nsi veci :grinning: Prinzecny atd este nezna no
Segra tak kdyz neco najdes mas poslat ne?
4. bře 2009 v 08:53  • Odpověz
Dneska buď na pc a já ti pošlu tu stránku tam jich je a samý krásný to nevím co dřív. Mě by se to líbilo takhle jak si poslala tu Beckamku po páteři dolu, ale Jarouš nadává!! Stačí, že si nechám opravit prý tohle!!
4. bře 2009 v 08:57  • Odpověz
No to chci takhle ja po pateri prave od krku dolu,ale poradne nevim co.
4. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Tak uvidíš co tam nakreslí!! A takhle dlouhý jo?? Já myslela, že chceš jenom u krku jako kousek???

Dneska mě bolí břicho z toho tady už!! Pořád myslím na Huťku jak to bude..... :frowning2:
4. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Ne ne prave,ze od krku k lopatkam neco min,ale nevim jak to jmeno bude dlouhy,on rikal,ze jsou docela roztazeny ta hebrejstina jen to nekde najit
4. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
A co bys tam chtela na krk?taky jmeno,?
4. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
No dyť se podívej na ni ona to má až dolu k zadku přes celou páteř a jsou to dvě slova!!

Jméno asi ne, tak ty budeš mít Tori napořád, ale co bych si dala za jméno!! Ještě se mi to líbí od zadku nahoru jako po páteři, ale tam to musí bolet a hlavně, ty naše špeky tam to nevím to spíš na krk no a končím s těma kérkama, ale jednu ještě ukecám!!!
4. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
No ona ma dole naky hvezdy nema to az k zadku
4. bře 2009 v 10:01  • Odpověz
Aha, ale vím, že to má hodně dlouhý!!
4. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
No tak dlouhy to nechci ma tam ,jsem milovana a miluju
4. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
No vidíš to bych si tam mohla dát!! To je hezký!! :grinning:
4. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak a mam to supeeeer,jsme stastnaaaaa snad to nebude kratky dystak si tam necham este Viktorie me dite :wink: :grinning:
4. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
zlaté a hodné že????????

Našla ti to někde??? Uka jak to vypadá????
4. bře 2009 v 10:43  • Odpověz
Nech si tam místo pak si necháš dotetovat druhé dítě né?? To by bylo pěkný čoveče!!
4. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
No to jo :grinning:
4. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.