• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
takhle to má právě ta známá, ale ta to má čínsky obě děti na zádech a snad i sebe Simona!! A přes celý záda to má jako kolem páteře každého na jedné straně!! :grinning:
4. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
cinu neeeeeeeeeeee
4. bře 2009 v 11:21  • Odpověz
No ta jeden čas frčela, ale některá je pěkná pořád no!! Ale už bych do ní dneska asi taky nešla!!
4. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
to se mi nelibi,mam jeden cinskej privesek,je peknej,ale ,ze bych di to nechala tetovat to ako ne no
4. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
No já taky ne!!! :grinning:
4. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Bud tu hebrejstinu,nebo arabstinu este mi ted psala jedna a posle mi este jeden ted uz nevim jak se jmenuje a pry je to pekny uvidime neco musim do nedele zjistit
4. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
No tak máš času!!

Mílo jinak jen taková kulturní vložka, dneska máme opět od 13:00 hodin oslavu!! :grinning:
4. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ježíš, co to tu probíráte, to mluvíte svahilsky ne? :confused: :grinning:
4. bře 2009 ve 12:37  • Odpověz
Ne ne probíráme naše kéééérky!!! :grinning:

Ty vado mě lolí břuch!! Děs prostě!! Už chci dneska domůůů!!
4. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jak jako o úřední den? Co to má být, to je tedy morálka! To já si tu můžu oslavu udělat akorát tak sama pro sebe.

Miru a z čeho? Nemáš to dostat? Nebo že by se ti uvolňovalo vajíčko a nebo ses blbě najedla :sweat_smile:
4. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ja mam v sobe taky prasek,boli me cely lid,taky to mam to je desny jak to vzdycky prozivam a mam hlad sakra du si pro korny nechci je ,ale musim kdyz musis musis
4. bře 2009 ve 12:44  • Odpověz
No tak přijď dolů né a můžeš slavit s námi!! Hihihi

No Mílo to nevím je to jako tlak když potřebuješ čůrat, ale na záchodě jsem byla!! Mílo myslíš?? To nemůžu říct ani doma nebo ho dneska Jarouš chytí!!! :grinning: Měla jsem dvě kaiserky a jogurt to asi nebude z jídla, už to mám od rána skoro!! Asi se mi ozývá vřed! Dostat to nemám, měla jsem to před týdnem!!
4. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
Mno MIru, to spíš vypadá na ovulku, ale stejně by to Jarda neproštouchnul, pokud jsi tedy už jen tak čistě náhodou nevysadila, ale jak tě znám tak určo ne.

Miru, jen si klidně slavte.... si tu vystačím sama, ještě tu mám pořád tu tatianu, sice už asi jen tak 2-3 bombonky, to mi do konce týdne vystačí.

Péťo, tak to ti nezávidím, já to taky vždycky děsně prožívám, nejlepší na to je si lehnout a chrupkat, ale ne vždy to jde, viď.
4. bře 2009 ve 13:00  • Odpověz
Tak to se mi spat nechce ja se nadopuju kazdej mesic brufacema a je mi ok na to bricho jsme uz docela zvykla,jen ty krece obcas me nebavej,ale ty zada to je hnus no :unamused:
4. bře 2009 ve 13:32  • Odpověz
No tak po brufenu bych asi skončila v kleče u záchodové mísy, je mi totiž po něm zle od žaludku, ale každýmu zabírá něco jiného. Péťo, tak zkus pít kontryhel, to by mělo také účinkovat na PMS :wink: ho občas piju a řekla bych, že docela i zabírá, že ty křeče nejsou takový
4. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
Neznam uvidim,ja to mam od jakziva a vzdy zabiral brufen je to deny a pry po porodu to mit nebudu to jo teda :unamused: nekdy este horsi nez pred
4. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
No holky teď už je to lepší, asi jsem měla nějakou chvilkovou slabost!! Rozchodila jsem to a nebo spíše trošku od nervů, protože nevím fakt co bude, má přijít nový soudce, nevím jak to bude a už mám z toho hlavu v pejru!! Ach jo tak to bude asi tím!! Nebo to byl zaraženej prd, ale fakt jsem si v kanclu neprdla...... :grinning: !!!!

Já na menstruační problémy právě netrpím naopak jsem více nadržená a Jarouš hodím po bytě, ale nece nece!! To jsou ty hormony no!!
4. bře 2009 v 16:13  • Odpověz
Cusik tady nikdo nikde po ranu??co???
tady je teplosko tak vyrazime ven at nedrepakujeme doma dneska musim do mesta pro antaky,me prijde ,ze pro ne jezdim nak casto asi si jich necham napsat vic a budu mit klid,az budou seky vemu si troje a bude :wink:
5. bře 2009 v 07:58  • Odpověz
Krásné dopoledne,

Péťo, nám tu nešel net, takže nastal absťák a pustili to až teďky. A to ti ty antíky za šeky prodaj, jo? To jsou věci :confused:

JJ, je tam dneska krásně, ale na odpoledne vyhrožujou deštěm :frowning2:
5. bře 2009 v 09:25  • Odpověz
No konečně to pustili!! To byl absťák!!

Mílo já myslím, že by nám to mohli prodat i na ty šeky co jsi nám dala ty né?? Nebo je to jenom na volný nákup???

No ségra já se divím, že si jich nevezmeš víc a kor když si u zdroje, Šálek taky dával víc, ale teď už prý nesmí!!
5. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
No co si pamatuju, tak Koubek vypisoval i recepty bez datumu, právě kvůli tomu, aby tam pacinetky nemuseli tak často chodit. Ale už taky nevím jak to mají teďky.

Jo holky, vám sem dám jeden odkaz... našla ho Janča a je to docela poučný, jen je dobré u toho nejíst

http://www.beautifulcervix.com/photos-of-cervix/

ani člověk nevím jak to tam pořádně vypadá :confused:
5. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
Hm tak to je hustý Mílo!!! Ten hlen jak si tam lebedí!!

No Šálek taky dával právě jeden s datumem a druhý bez datumu no!! Pak sis to mohla vyzvednout kdy si chtěla!!
5. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Me v Lovo taky psal bez datumu
A tchyni to rikam porad hlavne bez datumu jelikoz ja to nemam jako treba vy nebo oni lekarnu za rohem ja musim proste do mesta a tam ja se nedostanu kazdy den,jenze ona odkejve a stejne nic,vzdy z datumem,ted si necham kdyz budou seky.

Prodaj nam vsechno na seky mame Uni seky,a ja to vzdycky necham jeb v lekarne ted si ale necham aspon litr na koupalko at nemusim v brnny platit majlanty :wink:
5. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
fuj to je hnusny :grinning:
5. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
To je viď?? Ani nevíš že to máš v těle!! A dokonce si to můžeš i nahmatat!!
5. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
No hnusný jo, ale alespoň vidíš na co se musí gyndař koukat, hele :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to takový poučný no!
5. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
No právě ty se vymydlíš a on se podívá dovnitř a ty tam tohle!! Ale je to prostě naše a má to tam být tak to tam prostě je no!! :grinning: Ale, že tímhle proleze dětská hlavička to zase mě hlava nebere!!!
5. bře 2009 v 10:50  • Odpověz
No to me taky ne :unamused:
5. bře 2009 v 10:51  • Odpověz
Tako pidi dirka ty voeeeeeee!!
5. bře 2009 v 10:52  • Odpověz
to jo no,to je sileny pak to nema bolet :confounded: :grinning:
5. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.