• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Hm to je jak když budeš chtít mandarinkou prostrčit pomeranč!! Hustýýýýýýýýýýýýýýý!! :sunglasses:
5. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
spis naopak ne??pomerancem mandarinku
5. bře 2009 v 11:44  • Odpověz
Ne takhle velký malým!!! :grinning:
5. bře 2009 v 11:52  • Odpověz
jste to obě napsali dobře, jen každá trochu jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale je to fakt hustý... au au
5. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Mílo to je hrozný co?? A když máš nějakýho 4 kg macíka!! No radši ani nemyslet!!
5. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
No to jo... ještě nerodíme hele :grinning:
5. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
Přesně teď máme jiné zábavičky!!!

Ségra teď mi psala mamka, že v sobotu přijedou na návštěvičku!!
5. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
me rikala,ze by meli prijet k nam tak neviM teda??
5. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
třeba stihnou oboje :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
No tak k Vám pojedou asi v neděli. Mamka mi psala, že přijedou a veze mi Avon!!

tak třeba pak pojedou já nevím!!
5. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
me prave rikala,ze vemou i babi tak nevim,ale my stejne asi pojedeme do decina na koupalko ,Mirko a dneska se domluv s jarou a pak mi rekni,nme ze prijedes nekdy v deset aby sme tam na tebe necekali a ja nebyla za blbecka,na devatou to neni brzo,je to ve meste Mirak vis kde je?a vis kde je Vodafon???
5. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
Tak mi napiš ulici nebo na Míráku jak je Vodafone jo?? Tam někde to je?? Já ti zavolám a vylezeš ven!!
5. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
treba nebudu moct,jak je Vodafon ten je na rohu,vedle Vodafonu je starozitnictvi,a dvere do kterych vejdes a pujdes horeeeee po schodech a tam to je to uz najdes,kdyz me bude tetovat tak asi nebudu moct vybehnout ven Mirko to najdes nejsi hlupa
5. bře 2009 ve 13:48  • Odpověz
tam jinam ani jit nemuzes pak je urad :wink:
5. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Tak na to mamku priprav :grinning:
mala este usnula bo co?,se nak zatahlo a my jedeme do mesta
5. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Jasně takže na Míráku, roh, vedle Vodafonu a starožitnictví!!
5. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
Tak babička uklízí v Keblicích staletej bordel!! :angry:
5. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jj to neprehlednes proste pujdes do dveri a vyjdes schodi otevres dalsi dvere kouknes na pravo a tam to bude mit uz napsany hlavne ho urcite uslysis,se vsadim,ze tam bude mit pustenou tu jeho blaznohudbu :astonished: :grinning:

No dyt to je jasny,helena se odstehovala mala Helena je to samy Lenka nekde too a verca je pryc tak kdo by uklizel,a este je pujde umyt okna k babe,aby mel ana jaro to je desny.
5. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
No na Velikonoce je půjde umýt, prý u Petra má už okna umyté, uklízela tam s novou snachou. To je hrozná rodina, akorát dělaj ostudu!! Strašný prostě!! A asi budou prý malovat tu čenotu!!

No snad to někde najdu!!
5. bře 2009 ve 14:10  • Odpověz
Coze???
jako fakt tam uklizela jo??? a to jako bude malovat i jo???nebo co???si delas srandu
Ma tri holky a vsechny jsou jak blechy at se naucej taky laskave uklizet
Ja kdyz porodila tak sem po tejdnu musela mejt okna a to nikoho taky nezajimalo,a babicka v keblicich meje okna pokazdy snad kdyz prijede bych ji nakopala tu karavu linou.
A ,ze je tam takovou dobu??u nas kdyz je tak vecne nekam pospicha v keblicich nikdo neni a tam zustala jo?
5. bře 2009 ve 14:14  • Odpověz
To je desna rodina to mas pravdu,me to stacilo v praci,ze o me vedeli,ze k nim patrim kazdej kdo se o nich zminil tak kroutil ocima protoze jsou pro ostudu kor kdyz k nim chodila i socialka pane boze,to je desny uplne,doufam,ze to tam petr srovna kdyz to nechal dojit tak daleko,a ze se o nich mluvi jak o ciganech
5. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
No asi tak nějak, to je síla s nima prostě!! Se k nim fakt nehlásíme no!!

Jo mamka mi psala, že jí v sobotu volala a že uklízela celou špajz, čistili okna se snachou novou a prý budou malovat tu černotu! No od tebe jela kdy minulou středu né?? A ještě je tam, u nás nebyla teda a vsadím, že přijede v pondělí a v úterý bude chtít hnedka na Moravu a mě je to jedn!! Mají 5 dětí a všechny na hovno a kde jsou holky?? Lenka fetuje a ty dvě jsou taky na hovno a musí tam uklízet babička jejich bordel bych se na ně ani nevys....!!! Babička je tam nechala, o nic se nazajímala a teď tam bude uklízet celej barák, to je fakt síla tohleto!! Já jsem taky šla do kolen, když jsem to četla!!
5. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz
To je babicka no,je to desny sto harantu a dospely holky a nestydej se ,ze po nich uklizi babicka at se dou vycpat ostuda desny
5. bře 2009 v 17:27  • Odpověz
Ted sem ji volala a rekla jsem ji at se holyk stydej,ze nechaj uklizet barak babicku ,a ,ze mamka je doma a ani za ni nejede to je desny uz jich v tech keblicich mam dost,sila
5. bře 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahojte děvčátka,
koukám, jak jste ukecaný, kdo to má dočítat?! :slight_smile:
Marti, to Jordánsko a Mrtvý moře mě fakt zajímá, vidím to na nějakou seanci po skypu :dizzy_face:
Miru, co to máš doma za ten stroj, jak na něm cvičíte?
Jsem vám toho chtěla napsat, ale nějak se mi to mezitím vykouřilo z hlavy... :unamused:
5. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahojky Jani, to jsem ráda, že sem občas zajdeš!!

Máme orbitrek ten od Olgy Šípkový!!!

Co v práci? Asi toho máš hodně co??
5. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
Ahojky Miru!
musím se na ten zázrak podívat někde na netu. Když si to tak vychvaluješ! :sunglasses: A pociťuješ nějaký změny na těle? :slight_smile: Mě Kája tuhle chválil, že se mi zpevnil zadek, jak cvičim tu mojžíšku. Ale teď to trochu flákám a cvičím tak obden, měla bych každej den! :unamused:
V práci je toho docela dost, ale snad už to teď bude lepší, tak sem snad zavítám častěji.. Ještě tak stíhám icq s Mílou a skype se ségrou :grinning:
6. bře 2009 v 08:30  • Odpověz
Krásné ranko,

Jani, no dneska to vypadá, že ani to ajsko nebude... mi to hlásí, že prý jsem byla omezena :angry: křáp jeden.

Já bych možná doma cvičila taky, ale nejsou na to prostory :sweat_smile:
6. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky Jani!!

Jarouš mi ho koupil přímo v tom krámku Teleshoping mají pobočku v Ústí nad Labem, tak mi zajel pro něho tam!! Je dobrej, já ho drtím taky ob den!! Já teda papám carnitin, abych vydržela déle, ale poctivě jedu, přidávám si postupně kilometry, ve středu už jsem jela 13 km!! Vychází to cca tak na 35 minut s tím, jedu jak na kterou písničku, podle tempa no!! A myslím, že změny jsou vidět, začínají my být džíiny volné na zadku a myslím, že mám i menší stehna, tak jsem v iluzi, že se to zpevňuje!! Je fakt, že partie od pasu dolu dostávají zabrat no!! A když fakt poctivě orbitrekuji, že hýbu poctivě u rukama, tak cítím i břišáky, že zabírají!! Včera jsem si zrovna nandala do MP3 novou hudbu tak to se mi to dneska pojede!!

Jani stejně si dobrá, že aspoň cvičíš ob den!! Někdo necvičí vůbec a nedokope se k tomu!!
6. bře 2009 v 08:50  • Odpověz
A jak jezdím pravidelně tak už nejsem ani tak zadýchaná, spíše končím, protože mě pálí už chodidla a to nevím proč, přitom mám na sobě boty! Asi jak to drtím a po jízdě se protahuji cvikama co mi dali na rehábce!!
6. bře 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.