• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Čau Mílo, no to je teda křáp, už jsem tě vyhlížela! :grinning: Jsem se chtěla pochlubit křížkem na grafu... :sunglasses: No nic, tak nám bude muset stačit kůň! :wink:

Miru, ty jsi teda dobrá!!!! Fakt máš můj obdiv! Já přitom cvičení ležím, jenom zatínám svaly na zadku, takže to nemám tak náročný :grinning:

Mílo, s těma prostorama to máme taky horší! Ale když se chce, tak všechno jde :slight_smile:
6. bře 2009 v 08:55  • Odpověz
Hmm, teda Miru, tak to je paráda! Tý jo, tak to nám asi s Mílou ujedeš, až zase někdy vyrazíme na bicyklu! :dizzy_face:
6. bře 2009 v 08:56  • Odpověz
Tě Miru pálí z potu určitě, buď nejsou kvalitní boty nebo ponožky, to jsem taky občas měla na spinoši.

Jani, jo, už konečně? No vidíš a ty ses bála, že tě ta teplota nechává vycukat.

Jo a jaký bylo vůbec kino? :confused:
6. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Prosím tě tak dokavaď mě to baví tak chci jezdit!! Aby neřekl Jarouš, že mi ho koupil a já na to prdím víš!! Ale člověk fakt pro sebe něco dělá a já musím hlavně kvůli těm zádům!! Jani to neva, že to nemáš náročný, hlavně že to nese ovoce a máš pevnější zadeček!! Mě hodně rajcuje ta hudba co si pouštím přímo do uší!!

Jani no tak se nám taky pochlub?? Takže to nedopalo minule?? Jste to měly tak na stejno s Mílou a ty taky nič??

Míla mi říkala, že se konečně koncem března chystáš do Liťáku!!
6. bře 2009 v 09:02  • Odpověz
Mílo boty mám Nike a ponožky nosím od Pumy spešl na kolo právě víš!! To bude tím, že ta plocha od které se odrážím tak je tvrdá a jak jedu tak mě to pořád nohu hází jako dopředu takže se během jízdy musím pořád šoupat jako a to bude asi právě tím!! JSem si přeci kupovala na spinoš Nike boty! Ponožky si na to měnín, převlíkám se celá to jsou obštrukce vždycky!!

Akorát mi účetní přinesla daně, tak jsem překvapená!! Tak to si něco hezkýho koupím!!
6. bře 2009 v 09:14  • Odpověz
Mílo nezdá se ti, že je to nějaký pomalý? To je doba než to najede!! :unamused:
6. bře 2009 v 09:15  • Odpověz
Mě to tu blbne celý, kvůli tomu mi nejde ani to ajsko... furt mi to vypadává... jsem tu teďky dělala jedno CEO skoro 20 minut, už jsem s tím chtěla praštit :angry:

JJ, mě je přinesla taky, jako sice dobrý, ale koukala jsem, že je mi to dělá cca o 500 Kč míň než loni, udělali tam prý nějaký omezení na ty životky, chajzlíci
6. bře 2009 v 09:17  • Odpověz
Miru, není se čím chlubit :pensive: Ale už mám "rozjednaný" další cyklus: http://www.fertilityfriend.com/home/litsea
Jinak do Liťáku se snad dostanu 28.-29.3., tak doufám, že se sejdeme všechny i s Marťou! :wink:

Holky, nekoukaly jste včera večer na primě na Ano šéfe? Byla tam restaurace na Hrádku a bylo to teda maso!!!! :grinning:
6. bře 2009 v 09:21  • Odpověz
Jani, fááákt, tak na to nekoukám, ale juknu na to na netu, když si vzpomenu.

No vidíš, krásný grafík... a koukám, ty máš vlastně to VIP členství viď.... mě to DPO ukazuje už akorát nahoře v tabulce anebo v tom metříku :unamused:ale i tak dobrý, hlavně, že to nemusím pracně počítat :grinning:
6. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
No chvilku to jde rychle pak je to zase pomalý!! Někde brzda kabel asi!!

No já mám teďka víc, protože jsem si poprvé danila tu životní pojistku právě, tu mám teprve rok, takže jsem ji tam dávala teĎka poprvé, ale potěší to no!! Lepší než drátkem do očka!! Takže to omezili jo? No hlavně, že to nezakázali vůbec to danit! To by jim bylo podobný!!

Jani hnedka na to jdu juknout až toto dopíšu!!

No já doufám taky, už jsem tě hrozně dlouho neviděla!! Tak snad ti to vyjde a dáme kafčo!!

No jani nekoukala jsem teda!! Jako myslíš u nás v Liťáku?? No viděla jsem ukázky a holka tam brečela teda!! A co vlastně jako jde??
6. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
Mílo, já na to taky normálně nekoukám, ale včera to šla zrovna vypnout, když jsem zaslechla Litoměřice a restaurace Na Hrádku, tak jsme na to čubrněli. Určitě se na to podívejte! Už tam asi ani nepáchnu :grinning: I když na konci řikali, že prý je to tam na prodej...

VIP členství normálně nemám,ale teď jsem ho dostala na pár dní zdarma. Zítra mi zase končí :confounded:
6. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
No Jani tak krásně stoupá hore co?? Tak snad se to konečně podaří!!

Já jsem koukala včera na tu druhou šanci, ještě jsem dopékala kuřátko s brambůrkama, takže jsem pořád odbíhala, ale taky ji holku pěkně změnili teda to se musí nechat!!
6. bře 2009 v 09:29  • Odpověz
Jak mluvíte o těch daních, tak mě to dělá asi 10 táců díky úrokům z hypotéky :sunglasses: Ale hnedka to použiju na další splátku, takže z toho budu mít akorát tak prd! :frowning2:

Mirčo, radili tam, jak více vydělávat, lépe vařit, aby tam lidi chodili, ale nějak se jim to moc nepodařilo... :sweat_smile:
6. bře 2009 v 09:30  • Odpověz
Už zase na prodej jo? Dyť to má skoro každý 2 roky novýho majitele :confused: ale je fakt, že teďky tam chodí docela málo lidí a po tomhle pořadu asi ještě míň. My tam byly někdy naposledy před vánocemi a docela to šlo, jen obsluha vázla, páč tam byla holka na celý lokál sama a k večeru se to tam trochu zaplňovalo :sweat_smile:

A o čem je to vůbec pořad?
Jani fakt jo?? A co tam bylo tak strašnýho?? Jako on jim kontroluje kuchyň a tak jo?? Tak to se dneska podíváme teda!! No vidíš to!! A začali Litoměřicema!! Se divím, že si to tam nechají natočit a souhlasí s tím, když vědí, že tam mají něco v nepořádku co?? I když ono máš něco v každý restauraci, jeden čas se říkalo o Katovně, že když nesníš přílohu tak ji šupnou někomu jinému na talíř a takhle to jede dál!! :cry:
Miru, no ovulku ještě umím, ale ty konce nějak ne a ne dopadnout :angry:

A to je zase co? To taky neznám! Já poslední dobou na telku nějak nemám čas! :grinning:
6. bře 2009 v 09:31  • Odpověz
JO takhle aha já myslela, že jim jako kontroluje kuchyň a tak!! A podle ukázky to vypadá, že si jako nechá asi od nich uvařit a pak to kritizuje né??

Hm Jani tak koukám, tobě ty daně ani nemuseli dělat co?? To mohli rovnou poslat na splátku akorát tě naštvou!! U nás platí úvěr Jarin, takže penízky jdou mě! Taky už to prokouknul, všechno platí Jarin a mě chodí přeplatky dobrý né??
6. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
No oni tam v nepořádku ani nic neměli, ale prostě ten šéf byl strašně laxní a ti kuchaři trochu paka! Prostě to neuměli prodat! Ale jukněte se na to! Já docela zírala! :grinning:
6. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
Miru, no u nás hypo platim já, tak si tu úlevu uplatňuju já. Kája platí nájem a ostatní, jídlo apod.
Ty to máš teda dobře zařízený!!! :sunglasses: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
No tak je fakt, že úvěr má taky Vilda, tak jsem zvědavá kolik mu letos budou vracet, když je to naposeldy a od příštího roku snad už ne, no uvidíme co páni poslanci zase vymyslí.

Jo tááákhle, no juknu určo na to, ale asi až o víkendu, když si vzpomenu, páč já většinou seknu k PC a stejně skončím na těch svých oblíbených stránkách a pak na všechno zapomenu a vzpomenu si akorát, až když je PC vypnutý.

Miru, máš to dobře zařízený no! Tohle by u nás neprošlo :grinning:
6. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
NO tak jsem psala román a vypadlo to, děs!!

Psala jsem, že ten pořad je o tom, když má někdo špatný osud tak mu dají jako druhou šanci. Té včera zaplatili plastiku nosu, prsou, dovču, celkovou změnu prostě!! A ještě byla na Tý tý s Ali Amirim!! Změnili ji holku fakt k světu no!!!

No tak u nás je to obráceně no. Veškeré platby platí Jarouš z účtu, protože já účet nemám!! A já mám na starosti jídlo a věci do bytu a tak!! Ale úvěr si daním já no!! Ale i tak je to jedno prostě, stejně to jsou společné peníze tak co!! Kdyby to Jarouš neplatil tak tolik nenašetřím jako teď!! Taková vzájemná symbióza!!
6. bře 2009 v 09:51  • Odpověz
A nejlepší právě je, že všechno platí Jarin a mě pak chodí přeplatky domu na složenky, přitom jsem všude hlásila, že to chci zpátky na účet ať proto nemusím lítat na poštu tak jědině RWE to pochopila ti to vratí na účet, ale jinak elektrika a přeplatky družstav mám na složenku!! To nechápu když jim to tam chodí z účtu!!

No tak potom kasíruju no!!
6. bře 2009 v 09:53  • Odpověz
Ale když se pak kupuje něco do bytu nebo dovča tak se to platí z peněz z mé výplaty co ušetřím!!
6. bře 2009 v 09:54  • Odpověz
Jo o té druhé šanci na nově vím, ale já nemám moc ráda tyhle novácký pořady, přijde mi to strašně nadsazený, :frowning2: a zveličovaný, nevím no! Ale na tu primu se juknu.
6. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
Miru, aha, tak to by se mi taky líbilo s tou druhou šancí! Ale snad jí zatim tolik nepotřebuju! :grinning:
U nás taky ušetřím víc já, mám i vyšší plat než Kája, ale všechny prachy, co zbydou, stejně ukládáme na jeden účet, takže je to ve finále vlastně taky jedno... :slight_smile:
6. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Cusik holky taky jsem koukala na novu a libilo se mi to bylo to i smutny a snad se da holka doporadku,jenze ty jizvy ji nikdo nevyoperuje a kor ty blbci co potkala desny..

My mame taky spolecnej ucet a vsechny prachy jdou ke meeeeeee :grinning: Ale zase se o vse staram ja on si ani nenabije kredit ,dneska jsem dostala vynadano,ze jsme mu ho este nenabila desny :grinning: :unamused:
6. bře 2009 v 10:15  • Odpověz
Tak já teda vyšší plat než Jarin nemám, ale myslím, že hodně ušetřím a vesměs za sorbi nakupuji jídlo, takže to taky hodně ušetřím!!

Ale ve finále je to pak stejně jedno no!! Ale zase Jarouš je takovej, že chtěl počítač tak si ho koupil sám za své peníze ušetřené!! To mě zase čeká dovča!!

Čusík ségra!! No asi tak nějak, to je ončo no zase se nemusí o nic starat!!
6. bře 2009 v 10:32  • Odpověz
No tak mě by se teda taková šance od Novy líbila!! Je to smuntý a zároveň pak hezký no!! Ale radši žádný špatný osud!! :confounded:
6. bře 2009 v 10:33  • Odpověz
Já neříkám, že by se mi to nelíbilo, jen se mi to prostě nelíbí jako pořad od novy, no.. jsem prostě na tyhle novácký estrády alergická :frowning2: Já fakt akorát na nově koukám na růžovku a občas ulici, jinak nif :unamused: mi prostě přijde, že akorát dělají z lidí blbce, nemůžu si pomoct. Ale je to můj názor.

No tak my to máme rozdělený, ale je fakt, že nejvíc ušetří Vilda, páč ten jen zaplatí hypo a platby okolo bytu a ostatní mu zůstane. A já táhnu ten zbytek a je fakt, že za to žrádlo se toho stejně utáhne nejvíc no! :sweat_smile:
6. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
No to je jasny,ja mam rada treba vymenu manzelek na to cumim porad to me bavi
Ja zase nesnasela ten hleda se tata na Prime vetsi traparnu neznam

Tak kdyby mel setrit Jara tak enmame ani na chleba :grinning: on neumi setrit,ikdyz uz se naucil nakupovat
6. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.