• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No je fakt, že za jídlo se utratí hodně, a já i za hadry a kosmetiku no!! Ale zase i ušetřím!! Jarouš platí i pojistky všechno, sobě pojištění, spoření, takže má toho dost no!! Já hlavně dost fakt ušetřím na ty sorby, nakoupím masíčko a věci okolo na Sorbi no!! To je dost znát!! Včera např. v Albertu 400,-Kč jsem tam nechala zase za jídlo a v Albertu berou jenom 5 Sorbi takže jsem dala 5 Sorbi což jsou 300,-kč a doplatila 100,-Kč!!! To je paráda no!! Pak zbývá více na hadříky!! Hihihihihi
6. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
Hm tak manželky jsou někdy hustý, když vidíš jak někdo žije to je někdy síla no!!

Ale na to Hledá se táta jsem nikdy nekoukala to mě nějak ani nelákalo jako!!

No tak takovýho má Jarda kolegu, ten žije ten den co má peníze a nemyslí na to co bude jíst zítra nebo za 14 dní!!!
6. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
To mi si založili spořící účet, takže tam každý měsíc něco posíláme, takže taky šetřím no, ale je fakt, že teďky co už mám doplacený stavebko, tak je to taky znát.

JJ, za stravenky taky dost nakupuju, ty my vlastně dává i Vilda, což taky není málo, ale je fakt, že já si zase za ně kupuju oběd, no! Ale když jdu nakupovat k nám do samky, tak taky vždycky platím sorbitkama
6. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Jo jo na Sorbi je to znát no!! To mi hodně ušetří peněz!! V tom jsou fakt dobrý!!

No my máme stavebko Jardy, to jsme nezrušili a pořád spoříme, protože je to ta lepší smlouva na 5 let a vyšší státní podpora, ted je to zkrouhlé. Ptala jsem se na to a můžeme prý spořit do výše cílové částky! Takže spoříme no, zase škoda to rušit, já tam na konci roku dám peníze a v květnu se přípíše státní podpora kdo ti dá 4.500,-Kč že?? A životku no, ale z té můžeme čerpat až po dvou letech, ale musíme tam vždy 10 tisíc nechat, to jsou šmejdi!! Ale co zase si to dáváme do daní no a od toho je to životka, že je to na dlouho prostě no!!

Mílo a ty sis jiný neuzavřela??
6. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Ne neuzavřela, páč už tam jsou nový podmínky, teďky jsem vlastně doplatila úvěr a už bych měla ty nový podmínky, no... já místo stavebka mám ten spořící účet no... a chtěla jsem si vlastně zvýšit i důcohodový připojištění, se na to musím zeptat švagrový jestli můžu sama, nebo na to budeme muset sepsat nějaký papír.

Jdu ven, mám hlad....
6. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
No a kde to máš?, Já vím, že když něco tak stačí zavolat tomu agentovi meila a on to zařídí, ale záleží asi u čeho to máš a jak se to dá no!! Tady se to dá taky snížit nebo i snížit, ale až za dva roky!! Už to máme v lednu to byl rok!!

Ale to spoření si právě kvůli tomu necháváme, protože dneska už to tak výhodné není no, na víc let a menší státní podpora a musíš i víc naspořit ročně! Ty nás prostě jenom drbou kde můžou no!!
6. bře 2009 v 11:20  • Odpověz
Mě to zařizovala švagrová a tuším, že je to u čsob pojišťovny, se jí na to zeptám, když to dělá.

Jenže já bych to stavebko teďky měla ještě stížený no, mám pocit, že tam jsou podmínky i ty, že si to fakt musíš vybrat na stavbu nebo zařízení, nemůžeš si to jen tak vybrat. Už na to prdím, už jsem ho měla 3x, mi stačilo :sweat_smile:

Si radši budu spořit za 2,5% ročně páč to tedky zkouhly :unamused:
6. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
My si udelai töhle stavebko novy,byla na to naka akce takze my sme zacatecnici :slight_smile: a bude na koupelnu,ja si setrim normos na ucte a pak kdyby neco abych mela hend prasule jako ted zrovna na kola

Vcera jara videl krasny botky on je ulitlej na ty Mustangy a byli jako fakt pekny a vyborna cena,ale nechtel prej musi koupit kola :grinning: jenze mustangy za 1200 je jako fakt dobry no,jsme mu rikala,at si je veme a to nerikam jen tak :grinning: mel toho vyuzit stejne si myslim,ze si je koupi :grinning:

Holky prachy prachy furt jenom prachy to je hroznej zivot dene myslet jen na prachy a neustale setrit :unamused: aby clovek aspon neco malo mel,ale kdyz to vidis okolo tak si nemame na co stezovat
6. bře 2009 v 11:38  • Odpověz
Péťo, to ne no, myslím, že jsme na tom ještě dobře, máme kdy bydlet a co do huby a to je hlavní , může být hůř.
6. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
Presne,ja si taky nekdy stezuju a Jara vzdycky rika,se podivej na jiny,kolik je tobe a co vsecko mas a co maj jiny lidi,no jo no,tak nekdy me to veme a taky me to stve,no,ze nemam treba tu blbou kuchyn :grinning: :grinning: Zatim o ni jen snim :grinning:
6. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ségra co kecáč ty dyť na tu kuchyň máš!! Máš našetřeno hodně!!

No tak to mi Jára taky říká, je fakt, když vidím ty lidi, že nemají práci a nemají na nájem, tak jsem ráda, že jsem ráda!!

Máme střechu nad hlavou, jídlo a žijeme si dobře, takže žádné ztěžování!!

Ségra v Humanicu né?? No Jarouš už je nechce, vždycky když si koupí Mustangy tak se mu propadne podrážka jako na botě to není vidět, ale bolí ho pak z toho nohy, ani nové vložky napomohly!!
6. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
No ségra asi tak nějak, nemáme si proč ztěžovat, když člověk něco má tak chce víc no, ale jsou lidi, kteří nemají fakt nic!!
6. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
No,ale chci vic abysme taky neco meli a ne byt v minusu kuli kuchyni,az bude na kuchyn i rezerva pak to by sme byli pak na nule,a hlavne este auto ted do toho to nam veme zase uspory picus

se nediv kdyz nosej 150kg :grinning:

Jara byl s nima vzdy spokojenej nevim ja je nikdy nemela,me je porad nutil :grinning:
6. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
Uz si se domluvila s Jarou jak to udelate?mamka mi psala,ze si ji spatne pochopila a ,ze jedou sem,ze se tady sejdete sem ji pisla,ze prijedes az v nedeli tak at taky prijedou v nedeli co??
6. bře 2009 ve 13:34  • Odpověz
No to jsem teda nepochopila špatně, ale mamka to teda tím pádem špatně napsala! Psala přivezu ti v sobotu Avon, ale že do Ústí to fakt nenapsala teda!!

No asi jo, aspoň to naši uvidí, to bude zase, už slyším tátu jak jsme praštěný!!

Jarouš mi nechce dovolit další, smířil se akorát s tím ,že budu mít opravený na noze!! :grinning:
6. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
Tady chci botky na jaro, ale kolegyně mi říkala, že zrovna byla včera v Praze a nic moc ještě, akorát zlevněné kozačky a žádné nic moc ještě na jaro, tak asi vyrazíme až v dubnu až bude tepleji!!
6. bře 2009 ve 13:54  • Odpověz
To jo to je este brzo,ja taky pokukovala a vsude jen kozary

No tak to ti sopatne napsala,ale stejne at prijedou teda v nedeli at ste tady vsichni najednou,Jara uz je smirenej a rikal,ze se mu to zacina libit,ze to bude prej dobry,vcera sem mu rekla o tech inicialech,koukal jak trubicka,ale myslim,ze ho to hralo(najednou) :grinning:
6. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
No najednou buzíčka co??

Já si tam nechám jako Sarah Connor - slunce, bůh, láska, rodina a ještě něco!! A je to!! Hihihi Uvidíme co tam vyberu!! Ale na netu jsem nic hezkýho na tu nohu neviděla!!
6. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
:grinning: ¨ Koukala jsem na ruzny krasopsani,a vybrala bych si no,je to moc hezky,akorat to misto to nevim :unamused: Nechavaj si to delat na predlokti,ale tam se mi to teda nelibi vubec
6. bře 2009 ve 14:01  • Odpověz
Nebo na nohu tam by to bylo dobrý!! Nebo na ruku jako nad zápěstí zespoda, ale tam to musí teda pěkně boleti!!!
6. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz
Na ruce nic to nechci vubec,me by se to libilo na nartu :wink: Ale nevim misto je tabu vubec nevim,ale zatim vede
6. bře 2009 ve 14:13  • Odpověz
Tam je to hezký, já jsem vždycky chtěla na rameno a na nohu!!

Mílo tak mám nemocný comp, pustili jsme test a totálka prostě!! Takže mě v úterý čeká výměna!! Dostanu novej, tenhle je deth!!
6. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jéé, se máš, já ci takýýýýý :confused: :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
Opi mi říkal, že jich přišlo 11 nových!! A já už jsem neměla nervy na to, že se mi 2x denně restartoval!! Kor, když jsem měla něco rozepsaného!! To jsem tekla z něho!! Tak snad budu mít klídek na nějakou dobu!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
JJ, to mi říkal už o večírku, že mají přijít nové, ale nejdřív se musí dát na jednačky a že když něco zbyde tak možná se dostane i na me, páč já mám už taky dědečka, skoro všichni ho mají vyměněj a já už na tomhle jedu od začátku co tam jsem :sweat_smile: ten je ještě po Bohoušovi snad :sweat_smile: jen jednou mi ho ještě Tonda přeinstalovával, jinak nif :confounded:
7. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
nazdááárek koukám, že Mirča dostane novej kompik, tý jo, se máš, já mám sice v práci novej,ale jak se šetřilo tenkrát, tak mi tam flákli místo Wordu a excelu open office a ten se s těma ostatníma programama moc nekámoší, takže vždycky když vlezu na společný server, tak jim to tam pěkně rozházím :grinning: no co, slibujou mi wordy už jak dlouho, a furt nič :confounded:
Jani jj, po skypu můžem seancovat nad jordánskem klíďo píďo, můžu Ti poslat i nějaké to foto, bylo tam fakt krásně, chjo - to už je doba co jsme tam byli! mám absťák po moři neuvěřitelnej, já ci lybištýý :grinning:

jo jinak - dívala jsem se na fotky toho čípku - no tak to byla fakt síla teda!Mílo já akorát snídala... jsem měla hned po chuti
8. bře 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holčiny, jak se vede? Bohužel jsem se k vám nedostala, jelikož nám odešel noťas i se všemi daty. Tak jsem jela v pátek pro nový, takže se můžu zase na vás podívat? Co je nového??? Že by nějaká těhulka? U nás prozatím nic. Mam po 1 MS, tak ještě počkáme na druhou a pak na to vlítneme. Snad se brzy zadaří a dotáhneme to do konce. Už se těším, ale zároveň i bojím. Ale člověk musí jít dál a nepřemýšlet nad tím. :wink:
8. bře 2009 v 17:57  • Odpověz
Krásné pondělní dopoledne.

tak co víkend? U nás tak nějak normál. Takže nif mof

Marti, hlavně,že jsem ti u toho psala, že raději nejíst, viď, njn... neposlouchat se nevyplácí :grinning:
9. bře 2009 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky..jsem vás hledala na beremese :slight_smile: tak svatba bude 30.4.2009
9. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky Šári,

už jo? A kde to nakonec budete mít?

Jůů a co to nevidím :confused: gratuluju k těhu :grinning:
9. bře 2009 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.