• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
dííky.. no hele ve středu potvrdí farářka..bude to 30.4. ale místo ještě neívm chtěla jsem tu lod ariel, ale on mi dá vědět až za 14 dní za bude vozit nebo ne..což ne na houby...
jinak nevím zda hostinu udělat u lišky nebo kolibu.. budeme mít tak 45 lidí
9. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Sar, tak to bych spíše volila kolibu, páč sice v Lišce píšou, že ten salonek má kapacitu 50 lidí, ale budete tam jak sardinky. My měli cca 35 lidí a už to bylo znát. :wink:

No tak to máš docela nabitý program, co?
9. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
mili jj to jo :slight_smile:) potřebuju sehnat nějakého DJ, nevíte o něčem?
9. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
My měli kapelu, Víťu Vávru, hrál s manželkou, tuším, že to je jeho manželka a byly dobří. O DJ bohužel nevím :unamused:
9. bře 2009 v 11:05  • Odpověz
to bylo asi mastný co...
9. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
nebylo, dávala jsem mu cca 5 tis. Kč tuším, mají i svoje stránky... se po nich juknu
9. bře 2009 v 11:08  • Odpověz
http://www.vivasong.webgarden.cz/

jo a hráli nám cca od půl 6 do půl 2 v noci
9. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
mili a spokojenost??
9. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
Hráli suprově, my s nimi byly spokojený, měla je i Jana z druhé diskuse a taky spokojenost a tuším, že je bude mít i jedna kolegyně co se vzdává za pár týdnů
9. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
no super zkusím tam zavolat..raději živou hudbu než DJ.. jo tak už mám zamluvenou kolibu :slight_smile:)
9. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
Ahojky holky jak se mate jakej byl Vikos????

Segra prosim prosim,objednala by si mi u sousedky ted nevim jak se jmenuje este jedny ty kalisky zeleny????prosim??pro tu moji svagrovou bude mit narozeniny a tohle by ji melo stacit co???tak dik

Dneska mi zadicka bolej au au,ale jako kdyz jsem spalena od slunicka nic hrozneho :slight_smile: jen nevim kdo mi to bude mazat a ani to nema vyfoceny sakra,ze bych ukazala Jara si to fotil jen do prace na mobil tak priste
9. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Čusík!!!

Jo jo ségra až ji uvidím tak ti je objednám!!

Mě to nebolí, já už jsem zvyklá, ráno jsem to mázla a fertig!!!

Šárko gratuluji k těhu, to je potěšující zprávička!! :grinning:
9. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jo Mílo a co myslíš?? Nakonec nás Jarouš vyšplouchnul a nechal si udělat kérku taky přes celý lýtko!! Já jsem ten ornament chtěla na záda a on, že než abych ho měla já na zádech tak si ho radši dá on na nohu, že mě to už stačí!! :grinning:
9. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
Dneska máme návštěvu známé co jsme viděli naposledy na svatbě snad tak se těším docela co nového!! Možná, že přijedou s oznámením, tak uvidíme!!

Jo jinak ségra volala jsem babičce a přestav si, že už jede sice vlakem, ale na Moravu u nás už se nestaví a byla nějaká smutná, já bych jí ty Keblice zakázala!! A přišla mi mimo, protože si myslela celou dobu, že voláš ty!! Ptala se mě na Viktorku!! Bych jí ty Keblice snad zakázala!!
9. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
To je sila fakt,takze dneska odjizdi normalne..
9. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
miru děkuju snad bude vše dál ok..přecijenom jsem na začátku :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ja taky gratulijiii :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
To neva, ale o novinu ses podělila takže Velikánská gratulačka!!!!!! Aby Vám všechno dobře dopadlo jak s mimi tak se svatbičkou!!

Jo jo ségra, já jsem ji volala v 10:00 hodin a babička už seděla ve vlaku. Já jsem říkala, že jede k nám a ona né, že už frčí na Moravu, že musí pro důchod!! To nevím co s ní v těch Keblicích udělali teda!
9. bře 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jeji vec,me uz je to jedno,prijela na navstevu akdyz ji to bavi se drit na baraku,ale ona ma k nemu citovej vstah,akorat ja bejt babickou tak Helenu nakopu co je to jako za zenskou,ze z baraku udelala smetak,nechapu,a Petr to nechal zajit tak daleko mel ji vykopat davno,a nebo holky dvacet let a neumej sundat po peti letech Vanocni ozdobu sileny proste
9. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
No to je síla, mají 5 dětí a všechny jsou na nic no!! Domácí práce jako jim nic neříkají no!!

Jo holky nevíte o někom, kdo by chtěl koťátko??? :grinning:
9. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
No fo to? Mě to tu vypadlo, nechtělo mě to pustit nikam a vy jste to tu takhle rozjely? :confused: Paniko kde ses flákala dopoledne co?

Jára má taky jo? :confused: ty jo? to čučím teda
9. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz
Mílo ani nemluv, celý dopolko jsem byla v jednačce a za chvilku mažu zase, ta mě dneska honí jako kozičku!!

Mílo já jsem to nevěděla do poslední chvíle, že si nechá taky!! To bylo teda dobrý překvápko z Paříže!!! No Mílo já jsem taky čuměla :confused: jako blázen!! Ten se nezdá teda hošánek!! A na ruku si pak dá děti prej!! Se nějak rozjel čoveče!!
9. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
Miru, tak to nevím... se zeptej Katky jestli by ještě jedno nechtěla.

Jo to mi připomíná, že dneska na náměstí, jak byly v tom podloubí telefony u Nicol, tak tam otevřeli nový krámek se žrádlem pro domácí mazlíčky, tak se tam chci nějky jít juknout, má to brácha kámošky, tak uvidím co tam mají a jaký budou mít ceny. Snad jim to tam půjde dobře.
9. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
No dyt my sme taky neskoncily?? :grinning:
9. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
Hm to bych mohla no Katku uvidím v pátek!!!

Fakt jo?? No vidíš tak to se tam taky zajdu juknout co tam mají!! Je fakt, že tady těch krámů moc není, veterina a BOnifác no, v Dominikánský je to zrušený tak možná, že jim to i půjde proč ne a je to docela i dobré místo!!
9. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Akorát já končím na chvilku zase musím mazat, zítra to bude lepší, to nesoudíme, ale zase dostanu nový pc takže nebudu na přijmu chvilku!! Říkal tak cca 2 hoďky!!
9. bře 2009 ve 13:58  • Odpověz
Fakt jo, njn, ono to chvíli trvá než to všechno naistaluje a přetáhne. Ale pak to pofrčí uvídíš.

Jako mě dneska pěkně kaká net, centrálka nejde vůbec a já tu mám dotazů jak nakakáno :angry:

Jo a pro velký úspěch jsem v pátek opět ztratila tu naušnici, když jsem šla z hovorů :rolling_eyes: tak už na to peču a další si neobjednávám. Musím to tam nějak vymyslet a dát tam nějaký špuntíky nebo něco. No a při té příležistosti jsem si byla koupit u čongolíků naproti velitelství přívěšek na krk, za ťovku :grinning:
9. bře 2009 ve 14:43  • Odpověz
No Milo ty jsou vazne blby na tohle ja je taky stratila,ale hned nasla,jenze to se blbe nosi no...
9. bře 2009 ve 14:45  • Odpověz
Mno já asi tuším, kde jsem ji ztratila, ale ikdyž jsme šly hnedky nazpátek tak už tam nebyla.
9. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
To je hned no,ja je budu nosit az v lete,ty druhy nosit nemuzu nebot jsou v haji,ale objednam novy
9. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.