• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
Mili volala jsem na ten Vivasong a chtějí 5 tis za 6 hodin a budou dva..docela fajn domluva tak to asi veme..lacinější neseženeme
9. bře 2009 v 15:10  • Odpověz
Šári, no to asi jo, ta cena docela jde.

Péťo, jj, taky si myslím, že se to prostě vyvlíkne kvůli tomu, že mám bundu až ke krku a měla jsem právě v pátek vestu i s kapucí, takže se to určo vyvlíklo kvůli tomu. No zatím mám 2, zbyla mi z minula :grinning: ale radši je uložím nachvíli ještě do krabičky
9. bře 2009 v 15:12  • Odpověz
Mílo no nekecej, ty jsi ji zase ztratila?? No je fakt, že je tam pravděpodobnost no, ale hele ty máš rezervu, ale já když již ztratím tak mám prd!!
9. bře 2009 v 16:21  • Odpověz
ajooj, jsem tu uff, takýý :grinning:
9. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
koukám, že je tu nová členka a rovnou těhulka, tak to gratuluji, jen si nějak saronku z beremka nevybavuju, no to je už asi hosip :dizzy_face:

hele, Míru, ty máš doma orbitrek?? a fakt hubneš ? já vím, že jsi tu někde psala, že jsi zhubla, tak o kolik? pochlub se, páč já tě zasejc neviděla už jak dlouho, tak abych se pak nelekla nějaký kostřičky, když tě potkám ve městě :sweat_smile:

Mílo já vím, žes mi radila se na ten čípek nekoukat při jídle, ale nedalo mi to a hned při snídani jsem to pootvírala a měla jsem co dělat teda :confounded:
hele nezačala jsi už nosit naší červenou vestičku PM? už jsem koukala, že lidi vesty vytáhli, já jsem teda ale zatím zmrzka, tak tahám bundu a kabát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
Vypada normalne,jako pred tim,nemyslim v lete :grinning: je vysoka,nemuze byt zase vychrtla,a k Jarovi by se nehodila pak :slight_smile:

Top ja to mam horsi,Jaran hubne nevim jak to dela kdyz zere co vidi,tak ja to mam tessi :grinning:
9. bře 2009 v 19:37  • Odpověz
no vysoká je jak jedle a tlustá stejně nikdy nebyla, tak si právě řikám, o kolik Mirča zhubla :wink:

hele Peťul, někomu se stačí na knedlik jen podivat a má kilčo navíc, někomu to holt spaluje jinak, já jsem zrovna ten obrácenej případ, můžu se cpát a nic no. Jo akorát mám teď takový super oparový období, tak jsem se musela omezit - četla jsem, že ty opary podporujou i těstoviny, takže kromě čokošky se vyhybám i špagetkám a podobným mňamkám, to je pak docela hnus velebnosti :frowning2:
9. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
Ona to taji,nechce nam to rict,nam to taky nechtela rict asi az zhubne vic :slight_smile:

Nerika ani vahu tak nevim o co ji jde modelce

Tak to sem ja ja tloustnu po vsem dene se vazim a nikdy nemam stejne desny :frowning2:
9. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
ahaa, ono je to tajemství, tak to je jedno, hlavně jestli se člověk cítí líp a o to asi jde, a Peťul, jestli dopneš kaťata, tak to neřeš, vychrtliny už stejně nefrčí :slight_smile:
9. bře 2009 v 19:59  • Odpověz
Ja vim ,ze ne dopnu vsechyn co jsme mela pred porodem,ale jsem vytahana musim cvicit,ale jsem desna blecha to je muj problem a mam boky to mame obe se segrou to je desny
9. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
Týýý jo, kohopak to tu nevidím :confused: :grinning:

Marti, jj, vestu jsem vytáhla v pátek a v sobotu, ale to mi v ní byla zimka, tak ještě chvíli odpočívá, ale preméru už právě měla a rovnou mi ztratila i naušnici :confounded:

Hele ale váhu tu říkala někde ne... tak cca 3-4 stránky nazpátek? :confused:
9. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
Nevim me ji nechtela rist svinucha :grinning:
9. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
Krásné ranko,

tak jak je? Já tu normálně mrzu, je mi nějaká zima, ale to už od rána, i doma mi byla zimka... njn.. zima se nechce vzdát své vlády :confused: :dizzy_face:
10. bře 2009 v 08:06  • Odpověz
Krásné raníčko!!

Mílo já jsem tady mrzla včera!! Dneska jsem si osolila topení na 5 a je mi super!! hihihihi!! Dopolko to šlo, ale když jsem šla domu tak foukal hnusnej vítr!!

Ahojky Marti tak konečně si zase zavítala po dlouhé době!! Máš se dobře co??
10. bře 2009 v 08:45  • Odpověz
NO já tu mám topení na 5 pořád a je mi tu nějaká zimka, brr, ale už jsem si uvařila horúce jablko, tak se snad zahřeju.

Jo a včera jsem koukala na to Ano, šéfe! A jako fakt síla, to si tedy udělal reklamu :rolling_eyes: a už alespoň vím co se to tu v létě natáčelo, když jsem asi 2 dny za sebou potkala ve městě štáb.
10. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
No a restaurace už je zavřená!! Síla no!! Ale to je všude tohleto!! Nikde to není určo dokonalé!! Rychle, levně všude prostě!! :grinning:

Dala jsem topení na 5 včera a dneska se to tady krásně vytopilo!! :grinning:
10. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Jo dneska jdu na masage tak se těším!!! :grinning:
10. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Jako to jo, neříkám, že všude je to dokonalý, ale Hrádek byl svého času hodně na úrovni a ten to tam zazdil tedy totálně. Mno škoda, no!

Jůů a v kolik jdeš, až po práci? Nebo si odskočíš místo oběda?
10. bře 2009 v 09:27  • Odpověz
No to jo, my jsme tam taky párkrát byli na salátku a vypadalo to tam hezky no!! Škoda, byla to taková pěkná restauračka no!!

Půjdu z práce v půl třetí, jsem objednaná na 14:45 hodin tak to mám akorát!! Mílo a je to teda ta ulice né naproti nemocnici to je Dalimilovka, ale ta výš, že jo??
10. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
JJ, odbojíš jako by v té zatáčce na žitenice, hnedky nad tou hospodou a je to první barák po pravé straně, vedle garáží :wink:
10. bře 2009 v 09:41  • Odpověz
Jo jo snad to někde najdu!! Vím zhruba kde to je no, budu hledat cedulku na baráku!!

Holky včera nám přišlo, že máme zaplacený překlenovák!! Tak jsem měla radost, zrovna jsem se o tom s mamkou nedávno bavily a už je to tady!! Tak to jsem ráda!! A přišel mi papír naposledy do daní od ledna do března 2009! ALe co hlavně, že bude jedna věc z krku!!
10. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Jj, je to fajn, nás to čeká někdy v létě, tuším, že říkala švagrová, že nám to vychází. A pak ještě další 11,5 roku, uff... ale to uteče. :grinning:
10. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
No tak ani já nevím čoveče na kolik to vychází let, ale zbývá nám doplatit 160 tisíc!! No jo tak co se dá dělat, ale lidi si dneska berou miliony, takže jsme na tom ještě dobře!! :grinning: Ale tohle potěší no, že už neběží úroky, ono se to nezdá, ale v září už to bude 5 let co máme úvět!! Letí to jako blázen no!!
10. bře 2009 v 10:26  • Odpověz
no asi tak. NO my ho letos splácíme už 6 let, taky někdy napodzim, se mi to vždycky dobře počítá, neb v ten samý rok jsme si pořídili Nelču :dizzy_face:
10. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
No mě se to dobře počítá, protože jsme se ten rok stěhovali do Liťáku no!! 2004

Mílo byla tady Magda s malou Baruškou, ta je krásná!! Chovala jsem ji celou dobu a je hrozná hodná vůbec nebrečela!!
10. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
Fááákt, jo? Ty jo a já ji neviděla :frowning2: Proč všichni choděj vždycky o pauzu... chjo chjo
10. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
Cusik holky jak se mate??
ja ted cekam navstevu a pak tradaaa do Jungle se tesim Viktorka se nebude nudit a ma to jako bonus k darku :dizzy_face:

Jinak je u nas hnusne nic moc jako to je sila tady uz chci jaroooo
10. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Magda přišla asi v 11:00 hodin!! Je krásná černá a tmavý očka!!

Jinak ségra všechno nejlepší ještě jednou k dnešnímu svátku Torince!!
10. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
Jéé, Péťo, že Torinku pozdravuju a přeji vše nej k svátku :wink:

Jo a jaro bude, všechno bude, dyť první jarní den má být až příští týden, tak vydžajte pianěri :grinning:
10. bře 2009 ve 12:46  • Odpověz
diik :dizzy_face:
10. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.