• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
bréé ránkoo :sweat_smile:
jj, Mílu nastydnul se frajírek - odmítl si vzít čepici - prý mu stačí kapuca a lyžoval jen v budně a tričku, na co by si bral flísku že :angry:

jinak - ty perníčky mají úspěch, vzala jsem si je do práce a kolegyně hned chtěla recept :slight_smile:
15. pro 2008 v 08:36  • Odpověz
Marti tak to je super, jste měly skvělou snídani!!

Holky včera jsme s Jaroušem štelovali anténu, chceme odhlásit kabelovku a chytli jsme včera digi a už tam byla i Nova Cinema! Tak to odhlásím, myslíte, že to půjde meilem?? Bude to stačit, když tak se pak ozvou co?? Ušetříme 300 měsíčně! Mílo Vy máte internet před kabelovku taky?? Mají teď mít rychlost 10 tisíc a za míň než 500,,-kč co platíme teď!! A myslíš, že ti to řeknou?? Ne musíš si to zjistit sama!!
15. pro 2008 v 08:46  • Odpověz
Miru, ale digi musíš platit taky ne? A tam byla nova cinema už dávno, ona prý bude od novýho roku vysílat normálně přes setopbox.... Hele a to jde, že nebude mít od nich televizi a jen internet? Já vím,že to nešlo :confused:

Marti, tak to jsem ráda, že mají úspěch :slight_smile:
15. pro 2008 v 08:50  • Odpověz
Ne my neodhlásíme karneval my odhlásíme jenom televizi prostě příjem analog nebo co říkal Jarouš, protože máme anténu Digi a to je úplně jiná kvalitka! To digi se platit nemusí, jenom budeme platit internet, ten chceme no!! Máme proto anténu!! Akorát nevím jestli to bude stačit meilem no!
15. pro 2008 v 09:03  • Odpověz
Jako já to chápu, ale nám tenkrát právě říkali, že bez televize, pokud máš doma k tomu přípojku, tak že snad internet samotný mít nemůžeš, tak proto mě to zajímá víš.

A tu antému máte jako tu normální a k tomu setopbox anebo jste si pořídili digi tv to co má např. Katka? Páč přes setopbox tam pořád ještě není tolik programů a my na kabelu koukáme celkem na dost, no!

Mejlem by to mělo stačit, oni se ti určo uzvou anebo to zkus přes ten jejich formulář na jejich stránkách.
15. pro 2008 v 09:07  • Odpověz
Jo jo zkusím jim to tam potom poslat, šmejdům jednim!!

Mílo hele já tomu tak rozumím, to chceš po mě moc! Jarouš jenom říkala, že tam mám poslat meila, protože je to na mě!!

Katka ty mají snad digi taky a teď mají net, já fakt Mílo nevím čoveče!!
15. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
Teď jsem si akorát vzpomněla, že náš soused to má taky nebo co!!
15. pro 2008 v 09:22  • Odpověz
Tak jinak Miru, máte na balkoně parabolu jako na satelit nebo normální anténu?
15. pro 2008 v 09:33  • Odpověz
čau kecalíny,
zdravím po víkendu.
Marti, tak ať se ti miláček brzy uzdraví :slight_smile:
Mílo, a ty se dej taky do kupy, ať jsi na Vánoce fit!
Miru, to jsem ráda, že je nožka dobrá! :dizzy_face:
Já byla o víkendu zase pilná, pekla jsem další vánočku a kokosky a taky jsem ozdobila perníčky. A večer jsme nafasovali krabici cukroví od tchýňky, takže máme pečíno! :grinning:
15. pro 2008 v 09:35  • Odpověz
Jani, takhle se peče nejlíp :grinning: my taky vždycky u tchýňky nafásneme krabici cukrovího, ale letos je tomu naopak, letos nafasuje tchýňka od nás :grinning: včera jsem šla z mého chotě do kolen, že prý to cukroví nemám tolik zdobit a polévat čokoládou už vůbec ne, že prý stejně půjde pryč... no nepleskly byste mu jednu :grinning:
15. pro 2008 v 09:39  • Odpověz
No ahojky Jani, teda pilná jako včelička!! Koukám se peče všude ve velkým!!

Dyť jsem psala, že máme anténu, včera nám ji táta dal, protože si koupili do práce dvě, mysleli si, že je ta první rozbitá a on byl v ní vypadlý jenom drátek nebo co a tak měli dvě no a tak nám včera jednu dal!! Máme na balkoně anténu a připíchlý zesilovač a obraz jako fik!! Takže když máme anténu nemusíme platit analog od Digi si teda myslím, když máme svůj příjem!!
15. pro 2008 v 09:39  • Odpověz
Miru, tak to jo... já jen, že jsi právě mluvila o té digi jako to má Katka, že mají příjem přes Digi TV víš. No to byste neměli platit, jen ten koncesiářský poplatek nebo jak se tomu nadává. No uvidíte co vám na to řeknou. Ale u nás to asi nepůjde, neb si nedokážu představit, že by nám u okna trčela anténa :frowning2: to ne... kort na tý nový krásný fasádě a ještě do ní vrtat
15. pro 2008 v 09:43  • Odpověz
No ale tři stovky jsou tři stovky měsíčně, že jo a my máme balkon právě, takže to je na balkoně místo satelitu, dneska to Jarouš udělá na pevno a zrušíme to!! A je to hlavně i kvalitnější obraz, je to úplně čistý no!!

No ale jinak tomu nerozumím, jenom co říkal ¨Jarouš, že to má tak i soused a televizi zrušil, no jasně ten taky neplatíme!! :grinning: Ten poplatek!

To prý přijede od Digi a normálně odpojí příjem na TV a nechá jenom na internet tam jsou prý dvě koncovky nebo co říkal, včera na to právě koukal tak tu jednu na TV odpojí!! A pojedeme na anténu, tak ono to nevadí Mílo my máme ten držák né přímo na balkoně, ale jako venku na zábradlí přidělaný, že to vůbec nevací!
15. pro 2008 v 09:53  • Odpověz
Miru, ale na Mílu teda nemám! :slight_smile:
Mílo, hlavně, že Vildovi chutná! :grinning:
Ach jo, tak já jdu něco dělat, ale nechce se mi... :unamused:
15. pro 2008 v 10:01  • Odpověz
Miru, nepleť si Digi a UPC to je ouplně jiná firma :wink: :dizzy_face:

My máme taky hezky čistej obraz, dyť přes ten kabel to nic neruší, takže je to hezky čistý no!

Miru, tak koukejte začít platit jinak tu za chvíli na vás bude žaloba hele :grinning: víš kolik s tím mají na civilu práce
15. pro 2008 v 10:03  • Odpověz
Jani to mě se nechce taky, ale musím, mám na to jenom tento týden pak už mám dovču!!

Já už jsem někde psala, že je Míla blázen! Sama se pouštět do takových akcí! :grinning: Ale když to pekla i pro tčhýňáky tak to jo!! Já myslela, že to množství mají jenom pro sebe!! :grinning:
15. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
Miru blázníš? To bych se po vánocích do ničeho nevešla :confused: a musela obnovovat šatník :grinning:

To je vždycky nejhorší, ten týden před tím než máš dovču... ten se vždycky táhne jak smrádek... já už chci páááááááááááátek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 10:06  • Odpověz
Míla je fakt blázen :grinning: To já peču jen tak něco málo pro radost... Víc druhů by mi zabralo spoustu času a to už mě to pak nebaví...
Já už chci aspoň příští pondělí! Jdu ještě 22. a 23. do práce... :unamused:
15. pro 2008 v 10:11  • Odpověz
Jani, je fakt, že když peču jen pro nás, tak mám taky těch druhů min. 6-7, ale většinou to dělám z poloviční dávky, tak ono toho zas tolik není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2008 v 10:15  • Odpověz
No doufám, že to uteče, ale mám tu docela práci tak snad jo!! To už vydržíme a pak domááááá do konce roku!
Já jdu do práce 23, ale jenom do 12 hodin to nás pustí dřív tak akorát nakoupím salámky a věci na salát a nazdar! Jo a veky Jaroušovi na chlebíčky to mi včera kladl na srdce, abych na ně nezapomněla!! Jinak bez nich nejsou Vánoce prostě :grinning: !!!
No Mílo já úspěšně hubnu, tchýně dostala novou váhu k svátku tak jsem se včera vážila mám 2 kg dole už vážím "jenom 72 kg" z mých 74!! Ještě mám ale 4 kg nahoře, ale už zapnu rifle co mám dneska na sobě v práci!! To bylo utrpení, schazuji ty kilča ještě z dovči!! :grinning:
Takže já se letos cukrovíčku budu vyhýbat!! :sweat_smile:
15. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
Mílo, ty jsi hospodyňka! :wink:
Miru, ty držíš nějakou dietu? Nebo jakto že hubneš? :confused:
15. pro 2008 v 10:29  • Odpověz
Jani.... to jak kdy... momentálně bych spíš domů nějaou potřebovala, aby mi vyžehlila prádlo :grinning:

Hele Miru, nebyla jsi se náhodou juknout v tom novým krámku tady v dominikánský? V tou outletu? Jo a pak jsou ještě nový hadry v okruží naproti Robu :confused:
15. pro 2008 v 10:31  • Odpověz
Jani musím přibrala jsem od dovči 6 kg a docela mi to teda vadí a poslední kapka byla ta, že jsem se nevešla do riflí a to teda jsem si řekla, že prostě to musí jít dolu a už jsou dole 2 kg, snažím se jít míň a né večer!! To prostě jinak nejde!! To je hrozný, abych se nevešla už do riflí takhle jsem je měla na tělo a když máš 6 kg nahoře tak jsem je prostě nezapla, ale už jsem je zapla v sobotu, ale ještě to není ono!! :confused:
15. pro 2008 v 10:32  • Odpověz
Milu, tak to jsme dvě! :grinning: To je hrozný, že je to furt dokola! :angry:
Mirko, tak to jsi teda dobrá takhle před Vánocema! Já bych to odsunula na nový rok :grinning: Ale držím palec, ať ti to jde hladce dolu! I když teda jsi docela hubeňour! A je lepší mít nějaký základ na horší časy! :slight_smile:
15. pro 2008 v 10:35  • Odpověz
Jani mám 6 kg nahoře a to prostě musí dolu teď už teda 4 kg!! Je to hrozný být v těch kalhotech narvaná!
15. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
Tak jsem splavená jak myš, tak je vedro venku vám povím..... ale mám švagrovou z krku a ještě bráchovi a synovci a je to vše, jupííí jej.

Jinak byla jsem si pro pizzu na námku a mají i svoje stránky, jsem netušila www.pizzaxxl.cz a je fakt dobrá. Jsem si vzala 3 kousky a ani nevím jestli je zvládnu :confused: jsem měla nějaká velká kukadla :sunglasses:
15. pro 2008 ve 12:21  • Odpověz
Mílo ty to dokážeš, no vidíš, taky tam asi v týdnu zajdu!! Jééé to si dám!!

No já jsem peněženku neulovila v Galexu takový styl neměli co chci ani v bižu nahoře!!
15. pro 2008 ve 12:24  • Odpověz
Tak zkus ještě Labotu v rosmanu, tam by taky mohly mít pěkný
15. pro 2008 ve 12:32  • Odpověz
Jo jo tam to zkusím zítra!

Jo a co myslíš Mílo ten Franta nepřijel! A dokonce tam zůstal spát a dneska tam jel Jarouš, aby mu vyměnil auto!! Že tam musí udělat nějaké opravy tam jak dělali! Tak já jsem v čoudu!! Zkusím to probrat na netu ještě!!
15. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
Tak si asi budeš muset holt udělat příští týden výlet do Ústí nebo do Teplic hele, určo něco seženeš :wink:
15. pro 2008 ve 12:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.