• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky Litoměřice a okolí

(Zamčená)
21. srpna 2009 
No nejni zač!!!!!
10. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
Segra v kolik dorazite v sobotu ja k nasim pojedu uz ve ctvrtek,rada bych se stavila este u Pavliny,uvidim zda mi to vyjde jestli nebude v praci
10. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
No tak to já nevím v kolik dorazíme tak nějak po obědě!! Až se najíme a doma to pofackuju tak vyrazíme!! A hlavně jdeme v pátek na hovorky zase tak uvidíme v kolik budeme vstávat!!
10. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
ajooj, Peťul Torince všechno nej nej nej :sweat_smile: tak to koukejte pořádně oslavit kočky!

Mílo teda dneska jak jsem ještě šla odpolko na ten trh, tak jsem málem zmrzla i v tom kabátě, takže vestičku - teda fakt eště neeee :frowning2: tý jo, ale jak dneska občas vykouklo sluníčko, tak už jsem si říkala taky, že to jaro už by teda konečně mohlo dorazit! jsem jak praštěná koštětem zasejc celej tejden.

Jdu si uklohnit čajík, jsem nějak hotová
10. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahojjjjky. Přeji Viktorce všechno nejlepší k svátku a ať jí moc maminka nezlobí. :slight_smile: Hezky to oslavte :slight_smile:
10. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
Marti, jj, nějak tam začalo foukat a pak i začalo pršet, na vestu je to fakt ještě brzy.

Tak jsem se dneska pokoušela uděla k obědu kuře na paprice a nakonec z toho vzniklo klasický uho :grinning: , ale jíst se to dalo a ještě zbylo na zítra, tak dobrý :sunglasses:
10. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
Mílo ale i pokus se cení, hele, hlavně, že vám to chutnalo, já si mázla akorát kaiserku s máslem a bylo hotovo, jakýpak copak, že :grinning: Vilda neremcal? určo ne, tak to neřeš :wink:

teda já si fakt snad hnula krkem asi dopolko na té služebce, když jsem tahala kartony, páč nemůžu hlavu skoro otočit doleva, teda to už je fakt síla tohleto, se těším, jak si hajnu uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Marti, nahřej si to ve sprše nebo si tam dej nahřátej ručník nebo něco, mělo by to zabrat, tohle mi doporučovala minule paní v Dykovce, páč já si taky občas hnu v práci krkem jak se natahuju k tiskárně, mám jí napravo a trochu dál.

Jo Miru, jaká byla masage?
10. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky moc moc dekujeme,ted uz spinkame bonus mela Jungli,a dost se vyradila,roskousla si ret,jelikoz na ni skocili deti pod trampolinou,pak ji chlapecek priskripl prsty noo takze sila,a byla uz pretazena a spinkat nechtela,ale spi ani necekla,sla i brzo,ma toho dost prdelka,sem zase malem rvala,chudinka mala :frowning2: Ale este,ze je to drzak,ze se oklepe a de dal :grinning: Jinak den super :wink:
10. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
Mílo taky si řikám, že to teplé by mělo zabrat, chystám se do vany, tak si to pořádně propařím, už jsem to zkoušela rozmasírovat, ale to nezabírá, holt jsem masér na prd :angry:
Peťul to jste si to teda fakt pořádně užily! chudinka, ale je dobrý, že se na ní dá štípat dříví a je v pohodě, tak ještěže je už v kanafasu :sweat_smile:
10. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
Hezký večer!!

No Mílo musím říct, že mě to dost zklamalo teda, já jsem si vybrala z ceníku masáž zad a šíje za 240,-Kč na 40 minut!! A paní mě masírovala cca 10 minut, nahřála mě teda, ale nic moc teda, čekala jsem, že to bude pořádná masáž!! Už tam teda nejdu!! Platila jsem 185,-Kč, ale jsem fakt zklamaná, čekala jsem víc teda!! Ale jinak říkala, že mám teda hrozně ztuhlý pořád ten levý trapéz a od lopatky nahoru!! Takže se asi objednám zase na masáže hrazené pojišťovnou u Meziána říkala, že na ně mám nárok každé tři měsíce, takže zase půjdu!!
10. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
Miru, jsem ti říkala, že to možná nebude ončo, ona je paní taková měkká no! :confounded: Ale podle mě by tam měla masírovat ještě jedna, alespoň Lucka říká, že pokaždé chodí k jiné, ale já na ni ještě nenarazila :confused:
11. bře 2009 v 07:03  • Odpověz
Mílo jako jsem z toho fakt zklamaná a hlavně jsem si myslela, že to bude pořádná masáž a né 10 - 15 minut a jdu!! Tohle byla klasická masáž jako když jsem chodila na rehabilitace!! Tak to jako né no!! Fakt mě to hodně zklamalo teda!!

Nejlepší je prý ten Kapeš na bazénu, ten tě prej narovná, ten masíroval náš olympijský tým!!

Holky včera jsme se ségrou objednali pro naše lístky na Michala Davida v Ústí!! Mamka má narozky v dubnu tak to dostane k narozkám a táta bude dělat bodygárda!! Naši ho pařili hodně za mlada, tak uvidíme co na to řeknou, aspoň se někam spolu podívají!!
11. bře 2009 v 07:32  • Odpověz
Jéé, to je hezký dárek, já tu zrovinka hledám nějaké lázně pro mamču, nakonec z týdne ji koupíme jen welnnes víkend a koukala jsem, že ve Mšeně mají docela hezký program, tak ještě uvidím, musím se na to juknout pořádně doma.

JJ, Kapeš je dobrej, akrorát, že tam má pořád narváno. Jsem u něj byla jenom jednou a stačilo, nemohla jsem se pak hýbat snad 2 dny :sweat_smile:
11. bře 2009 v 07:39  • Odpověz
No právě to jsem tady říkala na ty moje bolavá záda, to bych tam musela jít v pátek, abych to přes víkoš rozdýchala!!
11. bře 2009 v 07:54  • Odpověz
Mílo prosím tě poslala bys mi odkaz na Šálka?? Podívám se jestli tam zítra je a nemá dovču nebo něco, ale tu měl minlý týden, tak by tam měl být!!

Dneska asi vyrazím do Taka, mám slevu 30% a zrovna jsem si tam v sobotu koupila trígo!!
11. bře 2009 v 09:32  • Odpověz
Jj, taky razíme do Takka, taky přišla sleva :grinning:

sis to neuložila jo? Nebo ti Opi nezkopíroval oblíbené stránky?

http://ordinace-mudrsalek.wbs.cz/

a neboj zítra tam je. V pondělí u něj byla kámoška a říkala, že tam měl pěkně narváno po dovče :confounded:
11. bře 2009 v 09:36  • Odpověz
Ty vado to mi ani neříkej, já jdu bez objednávky, ale hnedka na 7 hodinu jako když jdu do práce prostě, abych nebyla 10!! Tak snad to půjdeu! Protože příští týden bude MS tak radši tam zajdu zítra!! Už se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!

No já razím sama tak se tam možná uvidíme!! Asi pojedu rovnou z práce Jarouš bere Maxe na Třébu takže nemusím pospíchat domu!! Tátovi se vykakalo něco na autě tak jede Jarin opravovat!
11. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
Tak super zítra vyrážím!!

Jinak už ho mám Mílo uloženého!!
11. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
No to já ještě nevím v kolik tam pojedeme. Vilda se asi bude chtít nejdřív najíst. Tak asi až pak.

No jsem zvědavá co tam budou mít, ikdyž já si tu moc nevyberu :frowning2:
11. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
Jo mají tam docela nové zbožíčko!! Já jsem si v sobotu koupila tričko a chtěla jsem ještě jedno no vidíš tak si ho koupím se slevou teďka no!!

Mílo a vím o další svatbě na soudě v červnu!! :grinning: Už jsem to věděla dřív, ale tajila jsem to, protože to ještě nechtěla moc rozšiřovat,ale byl tu velitel a říkal mi to, takže už to tajné asi není! Hádej hádej!!
11. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Hm mě se pak většinou z domova už nechce, takže já pojedu rovnou a nazdar bazar a ještě jedu do Alberta dneska!
11. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
V červnu jo? Ty jo, že by se rozhoupala konečně Ála nebo že by Lucka z civilu a nebo že by Gabča? Mě fakt totiž moc toho nenapadá, ale adeptek je tu dost.
11. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Jo mi teďky došlo, že holkám se to už taky blíží a ještě nikdo nebyl vybírat :confused:
11. bře 2009 v 10:14  • Odpověz
Paninko vedle jak ta jedlička!!!
11. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Hmm, to je mi jasný... ale hádat se mi nechce, tak přibliž
11. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
Néé je to Lída!!
11. bře 2009 v 11:17  • Odpověz
Tyýýý jo, tak to už je letos 4. svatba, týýý jo, to bude koláčků :grinning:

Hmm, tak to jsem byla blízko, ale jak jsem psala, adeptek na vdávání je tu 3/4 soudu
11. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
Krasny den preji
Segra posli ja s etaky registruju do takka??

Uz jsem byla koupit dneska ty listky,tak je mam doma,chce to jen velkou obalku jsou to listky a4 ,ale jsou prelozene tak nakou mensi,este,ze uz mam jeden darek za sebou,vlastne dva i Jary,pak este mamce k svatklu tchyni k svatku,a je to
Sem nasrana ted sem zjistila,ze ma jara naky pojisteni zivotni o kterym ani nevime,me mam arekla,ze to bylo k autu,ktery je zaplaceny tim padem to melo padnout,a ted zjistim,ze to ma do roku 56 se fakt posrala,ona taky vsechno odkejve kazdymu,a Jara podepsal a ted je v tom bordel,za 5 let se mu tam usetrilo asi 660kc :astonished: to je sileny opravdu,at si to zaplati ten dluh tchyne,kdyz nam to takhle spackala to je desny,ta je ten typ,co ji nekdo zazvoni na zvonek a ona vse koupi,proste vse odkejve a tohle odkejvala taky a ja to mam ted resit.Nejlepsi je,ze mi rekla,ze je to vse ok a,ze to padlo s tim uverem co mel na auto bohuzel ne,ta tomu zase rozumi fakt,jsem zvedava jak to vyresi,ale ja to platit nebudu at si to zaplati. :angry:
11. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
Péťo, si najeď normálně na stráky takka a tam se můžeš zaregistrovat :wink:
11. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.